Neden erkekler herzaman çok kötü bir dinleyicidir ?

Konu malum konular değilse tabi..Ha birde futbol ... Ona yorum yok ...:)

Güncellemeler:
Etrafımda ki birçok arkadaşımdan sürekli duyduğum yakınma,istatistikler de aynı sonucu gösteriyor,buna ne demeli ?
Tamam bee gelmeyin üzerime,istisnai kişiler olabilir :)

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• ben sabaha kadar dinlerim anlatsın yeterki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• her konuda iyi bir dinleyiciyim ben kendi adima söylüyorum.Karsina cikan erkekler iyi dinleyici degilse herkes ayni olamaz.

0|0
    0|0
    • Ben kişisel bir yakınmadan bahsetmiyorum,bayanların çoğu aynı dertten muzdarip hepsinin mi karşısında ki odun o zaman :)

• Yani kriter sayilabilir

• evet yas bir kriter olabilir.

• ne konuda _? seni nerden dinlemediklerini çıkardın

0|0
    0|0
    • Kişiselleştirmedim,genelleme yaptım ...

• :) ne alakaysa,ben kişisel birşey sormadım,güzellikle bağdaştırmana anlam veremedim,madem "Güzel kadınlar" dinleniyor hepsi mi çirkin dedim yahu öfff

• senin sorununu anladım ben o da bende kalsın ;)

• Ben sadece bir tane Aybikeyi dinlerim, o da sen değilsin bebeğim...asdasdasd

nasıl şımarır şimdi.

0|0
    0|0
  • Konuları tek tek anlatırsanız dinler. Bir konudan girip yazın tatilde nereye gidelime bağlarsanız, dinlemeyiz tabi.

0|0
    0|0
    • Hava soğuk bir kahve yapıyım bari uykumda geldi ama uyumasam da erken rezervasyon fırsatlarına mı baksam?Yazın tatile Galapagos'a mı gitsem?

• ahaha isteyince sende başarabiliyorsun aynını yap e karşındakinin bayılmasını bekle:)

• kadınların hiçbiri kendinden çok konuşanı sevmez.Senin devreler ömür boyu garantili yanmaz en fazla kayışı koparırsın:)

• çünkü kadınlar 2 kelimede anlatacakları şeyi 200 kelimede anlatırlar ... konudan konuya bağlanma durumunda ise direk şalter indiriyorum hööö diyerek

0|1
    0|0
  • Ben iyi dinlerim :) Daha doğrusu taklit yeteneğim iyidir :D

0|0
    0|0
  • neden kadınlar her zaman çok kötü anlatıcılardır onun bunun sevgilileri kıyafetleri gibi... anlatan iyi olunca dinleyiciside iyi oluyor

0|0
    0|0
  • çünkü kızların önemli olarak görüp anlattıkları şeyler bize çok saçma geliyor :) kızlar bence erkeklerin önemsedikleri şeylerin farkında değiller. saçlarınızı boyatmanız umrumuzda değil mesela.

0|0
    0|0
    • Eğer sizin için bi önem teşkil ediyorsak farkedilsin isteriz doğal olarak ...

• Buna farkındalık deniliyor kısaca :)

• evet farkındalığı görün kızlar artık lütfen :)) ruhsal dünyaya açılın eti kemiği boşverin güzellik baki değil :)

• Neden siZ kadınlar böyle genelleme yaparsınız (::

0|0
    0|0
  • arkadaşın anlatamıyo yada dinletemiyosa HEP SUÇLU BİZ ERKEKLERMİ YAAAA

0|0
    0|0
  • çok hastayım çok..bogazı kapattılar..yutkunamıyom bile

0|0
    0|0
  • her erkek değil ya genellemelere karşıyım :) ben çok iyi bir dinleyiciyimdir mesela :)

0|0
    0|0
  • Bence doğru erkek ile tanışmamışsın daha...

0|0
    0|0
  • eger severse erkek çok iyi dinler ve anlar ama sevdigini

0|0
    0|0
  • erkekler genelde dinlerler asıl kızla dinlemeden konuşurlar :P

0|0
    0|0
  • Hiç üzerime alınmadım.

0|0
    0|0
  • yoooooooooooooooooo

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma.Karşıdaki kafa ütülemediği sürece her konuda dinlerim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Empati pratiğinden yoksun yetiştirildikleri için.

0|0
    0|0
  • beni dinleyen karşı cinsten bahsediyorum kişiler var genelleme yapmamak lazım sonuçta

0|0
    0|0
  • Benim etrafımdaki erkekler çok iyi dinleyici sen çevreni yanlış seçmişsin

0|0
    0|0
  • Sohbetten sıkıldıysa dinlemez.Ayrıca sıkılırsam ben de dinlemem konuyu değiştirmeye çalışırım.

0|0
    0|0
    • O taraflar güzelmiş. Banular gitmiş. Böyle deniz, rüzgar... Geçen gün vitrinde gördüğümde ayakkabıları alayım. Ay ayakkabı dedim, aklıma geldi. Ona da uygun bir kıyafet bulmam lazım. Sinem'in indirimlerden haberi vardır. zzzzzzz gel de dinle :)

• kafa açtım mı çok güzel açarım da kadınlar alışık, olan yine benim devrelerime olur, yanar gider zavallılar :)

• zaten hayatımdakiler benden dert yanıyor, kayışları koparırsam insanlık için iyi olmaz :)

• her zaman erkekler degil ben de dinlemeyi sevmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...