Hangi ırkın kızları cana yakın ve sadıktırlar?

Hangi ırkın kızları cana yakın ve sadıktırlar? hani diyoruz ya ruslar ruslar diye onlar sevdiklerine bağlı kalabiliyorlarmı gerçekten?

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• tabikide türkler sonuctaa birazcık erozyonada uğrasa hala gecerli ve babaannelrimizden gördüğümüz bi ahlak anlayışımız ve buna göre bi yaşam biçimimiz var , avrupalılar gibi hergün başka kollarda değiliz

kendimiz evlenen kadar eşimize saklamımızı gerektiren bi bekaret kavramımız var , evlenince asla kocayı aldatmayı bırak yalan bile söylemmezi gerketigini gördümüz annelerimiz var

kısaca bu hangi millet olursa olsun tabiki kişiye bağlı ama en azından bu özelliklerin tamamı olmsada yüzde 70 ni taşıyan bi kızın türk olma olasılıgı daha yüksek

0|0
    0|0
    • amacım milletimizin kızlarını yermek değildi ama yanlarına yaklaştığımda hep bir art niyet aramalarından bıktım. evet avrupalı kızların kimin kollarından çıktığı belli değil katılıyorum ama gidip arkadaş olmaya çalışsan seni iğnelemezler küfür etmezler saygılıdırlar.

• ya tabikide öylee, ama işte demekki yanlış kızlara gidiyorsun , vardır senide hanımefendice dinleyecek bi kızz , bozma moralini, hepsi öyle değil

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu çok sınıflandırıcı, genellemeci ve sakat bir yaklaşım. Irka göre bakma her insan kendinedir. Genellemeler her zaman insanları zann altında bırakır,sui zann ise haramdır. Adımlarına dikkat et derim. Hiç kimseyi ırkından göre sınıflandırma islamda ırkçılık yoktur.

0|0
    0|0
  • Çerkes kızları bence :)

0|0
    0|0
  • Irka göre değil insana göre değişiyor bu.

0|0
    0|0
    • sanırım bana hep insan olmayanı denk geliyor bu ülkede.

• İnsan hayvanı ırkı.

0|0
    0|0
  • uruguay.. papua yenigine

0|0
    0|0
  • Günün en salak sorusu. İstediğin kadar eksi ver umrumda değilsin

0|0
    0|1
    • kimseye - / + verdiğim yok merak etme. gidip bi kızın yanına selam versem sapık oluyorum. neyin kafasını yaşıyorsunuz? aynı şeyi bi yabancıya yapsam sizin kadar aşağılayıcı olamaz.

• sensin dangalak gerizekalı

• Bu arada türk değilim sırp-boşnak meleziyim yugoslavda diyebilirsin direk kendi kendine fikir yürütme

• türk ve brazil

0|0
    0|0
    • Türkler mi sadık? Brezilya nın da en fahişe memleket oldğunu bilmiyosun sanırım :-))

• türkler değil türk kadını sadıktır bence brezilyalılarda cana yakındır

Erkekler Ne Diyor 13

• Ya birader Türk kizlari dururken. ne yapican baska irki.Atalarimizin kadinlari savaslarda mermi bile tasimislar cepheye.

Birakin bu yabanci hayranligini artik.

1|0
    0|0
  • asyalı kızlar bu konuda kimsenin eline su dökemez..

Özellikle japon kızları..

0|2
    0|0
  • Asılacaksan ingiliz ipiyle basılacaksan rum kızıyla...:P Rum kızlarının anatomisinin kitabını yazarım..

0|0
    0|0
  • Asyalılar erkek kadın cok cana yakınlar ama cana yakınlıktan kastın tam olarak bu oldugun sanmıyorum

0|0
    0|0
  • İngiliz ve japonlar..Oldukça sempatik ınsanlar

0|1
    0|0
  • Türkler sadıktır.

1|0
    0|0
  • ırk dedin soruyu cevaplamak zorlaştı... millet desen kolay..

Boşnaklar en sadığı

0|1
    1|0
    • içinden geldiği gibi cevaplayabilirsin. soruyu sorma amacımı en üstteki gizliye yazdım. doğru dürüst diyalog kurulamıyor nedense.

• rus ve BDT milletlerinin kızlarıyla ilgili, benim tecrübem olmadı ama anlatılanlar hep olumlu.. bizimkilere güvenme onlara güven yani..

• Çikolatalar :) africann

0|0
    0|0
  • ruslar

0|0
    0|0
  • İnsan ırkı.

0|0
    0|0
  • Afrikalı bütün insanlar çok cana yakınlar...

0|0
    0|0
  • İsveç'in hatunları candır, canandır.

Not : Sadece saçlarını siyaha boyayanlar

0|1
    0|0
  • cana yakınlık konusunda avrupalılar ama sadıklık konusunda şeytan bile daha sadıktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...