Sizi aramayanı arar mısınız?

yakın bir arkadaşınız var.sohbetinden çok hoşlanıyorsunuz ve onunla vakit geçirmeyi seviyorsunuz.ancak farklı şehirlerde olduğunuz için çok sık görüşemiyorsunuz.onu aradığınızda size çok sıcak davranıyor samimiyetini anlıyorsunuz ama gelin görün ki bu kişi arayıp sormuyor.ne yaparsınız?aramaya devam edermisiniz yoksa aramayı bırakırmısınız?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• bu seni çok rahatsız ediyorsa arama. bir süre sonra o sana dönecektir. eğer dönmezse rahatsızlık yaşayacağın biri olmaz hayatında.

gerek sosyal ilişkilerde gerek romantik ilişkilerde fazla ayrıntıya takılmak, her durumu acaba beni seviyor mu sorusuyla bütünleştirmek insanın yaşamdan aldığı zevki azaltır. böyle ayrıntılara çok takılmamalı ve her durumda sevilecek biri olduğuna inanmalı. herkes sevgiyi hakeder.

1|0
    0|0
    • çok haklısın :) bu cumartesi bize geliyormuş :)

• ne güzel, iyice eğlenip hasret giderirsiniz artık :)

• evet teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 5

• hep ben hep ben arayıp sorarsan tabii ki bir süre sonra bende aramıyı, bağlantıyı keserim. O beni düşünmüyorsa ben niye düşüneyim ? Ayrıca kendisinden telefon faturasının parasını da isterim..

0|0
    0|0
    • bende bazen aramayı kesiyorum ama sonra özlüyorum.buluştuğumuzda benden sıcak davranıyor ikilemde kalıyorum :(

• çok haklısınız bu durumu onunla konuşucam teşekkürler :)

• rica ederim efendim.. Bol şanslar.

• beni arayıp sormayanı hayatta aramam , birde işi düşünce ararlarya aramayıp aramayıp onlarıda s...k öldüresim geliyo ..

0|0
    0|0
  • hayatta aramam allahın hakkı üçtür hesabı samimiyetini yerim onun bedava samimiyetmi olurmuş

0|0
    0|0
  • aramam tabi niye arayayım ki o ararsın çaldırsın mesaj atsın ararım o zaman

0|0
    0|0
  • hep ben hep ben olmaz aramıyorum kontörüme yazık günah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Belli bir süreden sonra aramayı bırakırım ben. Ama diyelim ki kontörü dakikası vs yoktur ama arada mesaj atar netten yazar hal hatır sorar vefasız davranmazsada ararım yani.

0|0
    0|0
    • aslında gerçekten sevdiğine eminim hatta doğum günüm için kalkıp geldi yanıma hemde habersiz ama öok eskide kaldı garipleşti biraz :(

• aynı durumu yaşadım hatta kızla iki gün önce yolda karşılaştık :D lise hayatımız beraber geçti sonra farklı şehirlerde okumaya gittik. görünce yine çok samimi çok içten. son karşılaşmamızda da konuşalım mutlaka falan dedi ama aramaz büyük ihtimalle. araya mesafeler girince bazılarıyla öyle oluyor. olsun bazıları böyle böyle elenecek ki hayatında daha gerekli insanlara yer açılsın.

0|0
    0|0
    • çok haklısın bazı insanların felsefesi bu oluyor:''seviyorum seni .nerde? gördüğüm yerde''

• ona mı kaldık be sinirlendim :D

• O konuda ben de öyleyimdir.Telefonla konuşmayı sevmediğimden pek arayıp sormam.Sevmediğim biri arasa sıcak davranmam ayrıca.Sevdiklerim de bol bol fırça atar yüzsüzce dinlerim.:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...