Sporcular buraya bakar mısınız ben kilo veriyorum vücudumdaki kasları vermek istemiyorum? yardım?

Sporcular buraya bakar mısınız ben kilo veriyorum vücudumdaki kasları vermek istemiyorum?yardım?
yağlarımın gitmesini istiyorum ve resimdeki gibi karın kası yapmak istiyorum yüzümün de çökmesini istemiyorum yardım edin lütfen ne yapmalıyım?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Agirlik antremanina ve kardiyona devam et ve beslenmende seker ekmek kizartma aburcubur ve hayvansal yaglar olmasin. tavuk haslama ve et balik zeytinyagli salata tuket karbonhhidrati dusuk al pirinc esmer ve gr olarak dusuk ye ve sbh ac karinla kardio etkili sekersiz, kahve ve yesil cay tuket ama proteinini almalisin kaslari korumak icin ve bunun icinde et balik tavuk tuket

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O zaman yağlı tuzlu gıdalardan uzak dur onun dışında bolca su tüket. Sebze ağırlıklı et ağırlıklı yemekler tercih et. Yağ kullanımı zeytinyağ olabilir yoksa hiç kullanma. Spor da yaparsan abartılı olmadan belli egzersizlerle faydasıni baya görürsün

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardeşim bu konu çok uzun bir konu öyle basit değil öncelikle vücut geliştirme yapmazsan kilo verirken kesin kas verirsin...

0|0
    0|0
  • Yağ oranını dusureceksin iste

0|0
    0|0
  • Enerji için 100 g pirinç, 200 g tavuk ( yağsız ) o da protein için. Cardio ve hafif ağırlıklı programını uygula. Hop istediğin olduuuu... :)

0|0
    0|0
  • kas kaybı ıllakı olacaktır ama mınımum sevıyeye ındırmek ıcın proteın agırlıklı beslenmen lazım.

0|0
    0|0
  • bu nedir ya

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sporla zayıflarsan zaten kasların gitmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...