Ülkemizde bisiklet kullanımı?

Merhabalar. Ülkemizde spor amaçlı bisiklet kullanım düzeyi hakkında ne düşünüyorsunuz ve bisiklet kullanıyor musunuz :)

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Spor amaçlı kullanıyorum. Keşke sahaya atılmış yabancı madde gibi bakmasalar.

0|0
    0|0
    • Buda yetmiyo gibi ne yayalar ne araç sürücüleri farketmiyo koca adam bisiklete biniyo der gibi bakıyolar :)

• Sırf bu yüzden kaç kaza yaptım ve kaç kaza atlattım bilmiyorum :) adam bana çarpıyo sonra gelip birde utanmadan yola bakmıyodum diyo :)

• Hahhahah çok komikler ya. Arabalar da köşeden sürüyorum kornaya basıyor napıyım yok mu oluyim yani. 😄 yazık valla bize işimiz zor. Sonra da ülkemizde niye spor yapan az diyorlar. 😂

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Anadolu şehirlerinin kimilerinde herkes kullanır. Ama bildiğin dağ kenarına bile şehir yapan bir milletiz biz. O yüzden heryerde mümkün olmuyor. İstanbul'da rahatça bisiklet sürmek her yerde mümkün değil mesela.

Mllet daha motosikletlileri bile kabullenemedi, yollarda üstlerine araba sürüyorlar, bisiklete hiç gelemez İstanbul ahalisi.

0|0
    0|0
  • 1 tur versene :D

0|0
    0|0
  • çok zor ikinci gün sakat kalabilirsin araba çarpar

1|0
    0|0
  • Valla bizim bir mehmet abi var baya geziyo bisikletle dag bayir gidiyolar kamp kuruyolaer :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...