Galatarasay'ın Sneijder, Beşiktaş'ın Dentinho transferleri

Derbiye hangisi damga vurur? :)

Transferleri nasıl değerlendiriyorsunuz?Sizce G.Saray ve Beşiktaş için yararlı olurlar mı?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Hay başlıcam şınaydırınıza, bi şınaydır gidiyo. Futboldan soğuttunuz len beni :DDD Şınanay şınanay hopa şınanay. Telaffuz yanlış olduysa affola. Bir de şireydır var, ninja kaplumbağadaki, metal kılıklı adam, hatırlayanınız vardır :DDDD Bir de Şımaykıl vardır ki, ona hiç girmeecem. :))

0|1
    3|1
    • Bir de forvet vardı Alan Shearer, ne golcüydü bee..

• Hmm...Fena değil, denemeye değerdi :)

• birde Bastian Schweinsteiger var link

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayırlı uğurlu olsun. Yalnız bir korkum var. Q7, Alex, Baros. Bu adamların ölüsü yeterdi. Ama karizmasına ettiler. Hele q7 ve Alex'in. Ulan adamları b.k yoluna devirir gibi ilerlettiler.Bununda kaymağını yiyip, Sabri muamelesi yapmasınlar.

1|1
    0|0
  • sneıjder ın oynayıp oynamayacagını bılmıorm ama oynarsa cok guzel olur hakeden kazanıcak gorucez

0|0
    0|0
  • Sneijder ve Dentinho kıyaslanmaz.

0|0
    1|0
    • Blundukları takıma olacak katkıları anlamında sordum..Ayrıca, Dentinho'yu kaç defa izledin?Sneijder ilk defa büyük bir takıma gittiğinde Dentinho'nun şimdiki yaşındaydı..

• yıldız tabiki derbiye damgasını vuracak :) yıldız derken sneijderdan bahsediyorum :)

0|0
    1|0
  • Fb ve Bjk genelde yıldızlara alışık olduğundan Alex,Roberto Carlos,Anelka,Ortega,aklıma gelenler.Bjk de Q7,Guti veya Vicente del bosque gibi teknik adam.ama gsye Baros ta yıldız sayılırsa pek alışık değiller.o yüzden Sneijderi abartmaları normal.ilk önce bir oynasın görelim,uyumu nasıl olcak?ama gelmesi bile yetti şimdilik.

0|0
    0|0
  • bence G.Saray için yararlı olacak adam yüzyılın transferi ama baktım da mesela 48 maçta oynamış 9 gol 9 asist falan var abartılacak kadar değil gibime geldi aslında ama liverpol falan da istiyo bu adamı ajax alt yapıda yetişmiş vs eklenince bizde daha başarılı olacağına inanıyorum saonuçta bizim kalecilerimiz yurt dışındakiler kadar iyi değil neyse bence G.Saray için hayırlı olacağına inanıyorum İnşallah da olur

0|0
    0|0
    • Sneijder asist yapmayı gol atmayı çok önemseyen bi oyuncu değil.Pasları kaliteli takım oyununa önem veriyo.

Erkekler Ne Diyor 8

• İki takımda Bünyesine göre transfer yaptı Sneijder bir dünya markası ve Galatasaraya çok şey katıcağını düşünüyorum Dentinho ise Corintihansta oynarken çok beğeniyordum Dentihoya az gol atmış böyle golcümü olur diyenler olabilir ama bu adam tam bir forvet değil daha çok sol açık gibi oynuyor bence Beşiktaş için iyi transfer

0|0
    0|0
  • MHK da transfer yapıyormuş yabancı bir hakemle anlaşmışlar derby yetişecekmiş .DD

0|0
    0|0
  • ya şinider denen adam 3 yıldır oynamıyo napacak gs da mı devleşecek ki . BJK daha iyi bi transfer yaptı bence dentinho. şiniderden bişey beklemeyin derim gs liler ama dentinho fena hem genç hemde kumaşı güzel .derbiye gelince bjk alır .

0|0
    0|0
  • benm adım sneijder ama arkdaşlarım şınayder :D:D tabiki sneijder akdaşlar dentinhoyu fm den biliyom orda iyi ama :D

0|0
    0|0
  • sımdıde sneıjder le dantınho mu kıyaslanıyor bu adam bu kadar dustumu ya

0|0
    0|0
  • olurrrr Allah esirgesin ei oğlan ei oynuyo

0|0
    0|0
  • şaka mısın nasıl kıyaslarsın bunları

0|0
    0|0
  • güzel transferler