Türkiyedeki Futbolda Biraz Adalet Varsa Ligin İlk İki Sırasında Bjk ve Trabzon Olur Sizce?

Bu yıl kesinlikle lig sonunda ilk ikide Beşiktaş ve Trabzonspor olmalı sizce haksizmiyim?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Heee gelip diyecekler ki ; Besiktas, Trabzon gel sana 1. Lik verelim al sanada 2. lik bu nasil kafa yapisi :D

0|0
    0|4
    • Hayir sadece hakemler bu takimlari rahat biraksin yeter. Cunku Beşiktaş ve Trabzonspor şu anda Fb ve Gsyi oyun anlaminda yerle bir edecek iki takim

• Sinan varnis ahaha hayaller İbra gerçekler Sinan
      Aaaa sen bu arada İbra 6 Ağustosta geliyor diyen degilmiydin nr oldu gittinmi karsilamaya ahahahahhahaha

• He gittim mutlu mu oldun? Kudurun kudurun hersene #CimbomSampiyon yazdiriyoruz ahaha 20 sene de 1 sampiyon olan kulup sizi ahahaha

En İyi Kız Görüşü

• 3. Besiktas olacak. Rezerveli.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Haklısın ama Turkiyede sadece sahada iyi olmak yetmiyor , masa başında da kuvvetli olan kazanıyor , özellikle hükümete yakın yöneticiler şampiyonlukta takımını bir adım öne geçiriyor

0|1
    0|1
    • Pek hukumetle alakalı olduğunu düşünmüyorum mesala Trabzon başkanınada hukumete yakın diyorlar ama Trabzon her maç hakemler tarafindan dograniyor şike surecinde kupalari verilmedi yani bence Gs ve Fb nin futbol uzerinde büyük baskisi var ondan surekli ilk 2 de bu takimlar oluyor

• mesela şikeci galatasaray gibi. adamlar masa başında geçen sezon şampiyon oldu.

• Bu işin ekonomik boyutu da var
      Fb ile gs nin taraftar sayısının fazla olması demek daha çok lig TV satışı daha çok gelir demek

• haklısın bacım

0|2
    0|0
  • Rize de iyi oynuyo by sene

0|0
    0|0
  • Dibine kadar haklisin ama parayı veren duyduğu calar

0|2
    0|2
  • aynen.

0|1
    0|1
  • Katılıyorum kardeşim süper tespit

0|2
    0|1
  • Evet hasksızsın ligin başında iyiler ortasında düşüyorlar sonunda da sıvamaya çalısıyolar ne bekliyorsun sen bu takımlardan istikrar yok...

0|0
    0|0
  • türkiyedaki futbolda biraz adalet olsa ligde takım kalmamalıydı şikeden :))

0|1
    0|1
  • bir gs li olarak aynen katılıyorum

0|0
    0|0
  • futbolun adeleti olsaydı, milletin iddia dan köşe olması gerekirdi.

0|0
    0|0
  • saçmalıktan başka bişey değil

0|0
    0|0
  • Diğerleri hakemi alıyor

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Daha cok başındayiz bakalim neler olacak

0|2
    0|0
  • Kesinlikle. Lig de hakkı en çok yenen takımdır Beşiktaş.

Ve buna karşılık son 4 sende Türkiye'nin Avrupadan kazandığı puanın %70'ini Beşiktaş toplamıştır.
    Ama Süper Lig de bir türlü şampiyon olamıyor!
    Türk hakemleri sağolsun.
    FUTBOLUN KATİLLERİ TÜRK HAKEMLERİ.

0|0
    0|0
  • evet öyle, trbzonlular bu sene çok iyi..

0|2
    0|0
  • trabzonu atın ya

0|0
    0|3
  • Zirvedekine selam dur sen

0|0
    0|1
    • Selami hakedecek futbol oynamayanlarami

• Canım dun ki maçta adamın resmen gözü yerinden çıktı kırmızı kart verilmedi ki %100 de kırmızı kartlıkti. Bizimle maçıniz var diye hakem size kiyamadi :)

• Ayriyetten maçı izlemedigin o kadar aşikar ki git izle netten. Hakem +4 uzatma verdi kaç dakika oynandı maç.

Yükleniyor...