Fenerbahçe nin Avrupa Ligindeki Rakiplerinden Molde Takimi için ne düşünüyorsunuz?

Fenerbahçe nin Avrupa Ligindeki Rakibi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz rövanş maçını kim kazanır

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Çok da güçlü bir takım değil bizrezil oynadık aclen uzelmesi gerek takımın molde den 3 yiyen celtic den ajax dan 4-5 yer maalesef :/ insallah daha iyi oynarız

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• fenerden sonra kendi liginde lig lideri rosenborg u da yendi molde
    adamlara galibiyet serisi başlattı Fenerbahçe :D
    rövanş maçı daha zor olur daha önce Norveç takımlarıyla facialar var türk tarihinde trömsö örneğin hem Beşiktaş hem Galatasaray kaybetti :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Rovansi fener alir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sağ bekleri Linnes hariç hiç bilgim yoktu
    Takım oyununda iyiler , Linnes attığı gol dışında harikaydı nasıl kaçırdık bu adamı

0|0
    0|0
  • molde ile 100 maç yapsak 99unu biz alırız 1ini onlar alır oda geçen gün oldu. şansızlık böyle birşey işte, ama bizimle dalga geçen futboldan çakmazlara söylüyorum real madrid 4. lig takımına 5-0 yenildi büyüklüğünden bir şey kaybetti mi? hayır.

0|0
    0|1
    • Ayni yorumu en son ozat yapmisti juve-galatasaray icin, sonucunu iyi biliyorsun :) buyukluk falan filan isin hikaye kismi, rakibini kucumsersen 100 macin 100 unude kaybedersin bu kadar net. Anderlechte boyun buktuk bizde zamaninda cl ye, o yuzden bu biz asariz keseriz havalarinizi bir kenara birakin :)

• Maç biraz satılmış gibi. Bir tarafta 6 milyon euroluk takım diğer tarafta 90 milyon euroluk takım. Where is the adalet? Bunu bir fenerbahçeli değil de galatasaraylı biri olarak söylüyorum. Fener öyle bir takıma yenilcek bir takım değildi yenilse dahi öyle bir skorla yenilceğine hayatta inanmazdım.

0|0
    0|0
  • güçlü değil diyen sarı kuşlar acaba kaç maçını izlemiş? kaç oyuncusunu biliyor? takım olarak derli toplu oynuyorlar ve ligleri başlayalı epey olmuş. fizikleri üst seviyede. rövanşta puan alırlar

0|0
    0|0
  • Ulan bide Galatasaray atletikoya yenildi diye havalandılar Fener moldeye 3 1 yenildi Molde takımmı çimbomla yapsaydı 5 tane atardı çimbom ona

0|1
    0|1
  • Fenerin durumu hic iyi değil

0|0
    0|0
  • bence norveçin disiplinli takımlarından biri gs yide yenerler

0|0
    0|0
Yükleniyor...