Lise aşklarının evliliğe ulaşma yüzdesi sizce kaç olur?

Şimdi lisedeki sevgililere bakıyorum gerçekten birbirlerine ölesiye aşıkmış gibi olanlarda var öylesine takılmak için olanlarda... Hatta bazıları kendi aralarında şimdi moda yapmışlar yüzük falan takıyorlar :D Benim sorum sizce bu çok aşıkmış gibi olanlar veya diğerleri evliliğe ulaşma ihtimali ne kadar olur tabi elbet liseden beri aşık olup şu an belkide çocuklarını büyüten insanlar vardır ama ne kadar birbirleriyle sürekli mesajlaşan bu liseli aşık çiftlerinin ben bir çoğunun birgün ayrılıcağını yalnızca ufacık bir kısmının evliliğe ulaşıcağını düşünüyorum sizin fikirleriniz neler bu konuda?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• yüzdesini bilemem ama annemle babamınki lise aşkı :) onlar çok şanslılarmış birbirlerini bulmuşlar. daha karakteri oturmamışken insan hayatını geçireceği kişiye karar veremez.

1|0
    0|0
    • birbirlerini bulmuşlar derken yani sonradan karşılaşmışlar mı? :D Hikayeyi çok merak ettim anlatmanızı istesem ayıp olur mu? :)

• en iyi cevap seçmişsin teşekkür ederim :)

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 9

• yüzde üçbuçuk

1|0
    0|0
  • Ergenliğe yeni girmiş arkadaşların yaptığı bir eylem türüdür (Abiler,Ablalar böyle yaptı bizde yapalım mantığı) şahsen ben çok komik buluyorum

1|0
    0|0
  • araştırmalara göre %80 olması lazım :D

1|0
    0|0
  • yüzde bir felandır çok fazla değil

1|0
    0|0
  • üniversitedekiler için bile oran düşük iken liseyi hesaplamaya değmez diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • binde birdir. Daha ergenlik var o bitecek tipler değişecek vs vs :))

1|0
    0|0
  • 0.001 ... ( kısa olabılır ama gayet acık )

1|0
    0|0
  • pek sürmez ben lisede bi kızla cıkmıstım 2 tenefüs sürmüstü

1|0
    0|0
  • o birazda uzuv üzerine duyulan bi ilişkidir çok düşük bi ihtimal

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evlenen çok oluyo da sıkıcı olur be

1|0
    0|0
  • vallaha olmayacak iş 1000de sıfır

1|0
    0|0
    • bazen duyuyorum ergenlikte aşık olmuş evlenmiş 20sinden sonra başkasına aşık olyorlar

• Ergenlikte yaşanılan heyecanlar tabi duyguları insana 10 kat daha fazla yaşatabiliyor haliyle ergenlikten sonra o heyecan geçip duygular gerçek boyutunu almaya başlayınca bazı aşklar sönebiliyor :)

• yaa en basitinden neydi o klarnetçinin adı 18inde baba olmuş.30undan sonra başkasına aşık oldu

• %25

1|0
    0|0
  • üniversiteye farklı sehirlere giderlerse bu ihtimal - lere düşüyor malesef

ama liseden sonra hemen evlenenlerde var , ona bişe diyemem

1|0
    0|0
  • Öyle tanıdığım vardı sonunda kadın eşini aldattı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...