Taylor lautnerdemi kas erimesi?

Erkekler böyle bisey mümkün mu bu kadar kısa surede kas erirmi?

Taylor lautnerdemi kas erimesi ?

Nerden nereye...

Güncellemeler:
Kaslar bu kadar çabuk birakiyomu kendini? Evde barfiks sinav felan yapsaniz formda tutamazmisiniz?

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• body bulding nankör bir spordur bırakınca oda bırakıyor

1|2
    0|0
    • Kaslar bu kadar çabuk birakiyomu kendini? Evde barfiks sinav felan yapsaniz formda tutamazmisiniz?

• ben bu spora 14 yaşımda başladım
      ara verdiklerim çok oldu 3 yıl bırakmadan devam ettim podyumlara çıkıp derece aldım
      8 ay bu sporu gıdayı ve supplementleri bıraktım beni görenler tanıyamadı
      evde barfiks sınav tripess hareketleri ile ancak bu durumu biraz daha yavaşlatırsın
      illa gıda prof. çalışma ve supplementler olmak zorundadır yoksa çöküş kaçınılmaz oluyor
      çökünce o mükemmel görünen yüzümüz bile ne yazıkki soluyor bu spora başlayan bırakmamalı yüzüde ömürce etkiliyor

En İyi Kız Görüşü

• hayal kırıklığı :D

1|1
    0|0
    • Canım adam neydi ney olmuş. Gobek yapicak nerdeyse

• Harbi ya bize noluyosa bende uzuldum :D adam kendi bu kadar takmiyo belkide :D

• belki oda uzulmus senin boyle fit vucudun olcak sonra bu hale gelcen kim uzulmez?

Erkekler Ne Diyor 19

• Şöyle diyeyim supplement kullanan sporcuların kaybı normaldir çünkü bu ürünler şişiriyor sadece.
    Bide steroid kullananlar var. Bırakırsan facia yaşarsın resmen çabucak sönersin.

Fakat şınav mekik barfiks tarzı çalışsaymış en azından formunu korurdu.

Kimi yazmış kas su depolar ilk ay 4 cm küçülürmüş. Böyle bir mantık olabilir mi gülmekten yarıldım :D 19 yaşındayken inşaatta kaza geçirdim 1 seneye yakın çalışamadım evde odamdaydım bütün gün ailem arada balkona çıkartıyordu hava almam için. Fakat 1 sene ara vermeme rağmen tamam kaybım oldu ama öyle ahım şahımda bir kaybım olmadı. Çünkü ben supplement veya steroid kullanmadım. Ölçülerimden bir kaç cm kaybettim fakat o da hareketsizlikten ve iştahımın her gün kapanmasından dolayıydı. Çünkü hareket etmiyorum eskisi kadar beslenseydim yağlanacaktım tekerlekli sandalyede oturuyordum bütün gün. Ne oldu o zamanlar 34 cm lik kol 33.5 ları gördü fakat kilo kaybından diye düşünüyorum çünkü yaklaşık 6 kilo kadar kaybım oldu 1 senede.

0|0
    0|0
  • gym'yi bunun için sevmedim. ben boksörüm 2yıldır. hem kas hem dövüş stili öğretiyorlar ve kalıcı şeyler. gymdeki gibi 2 ay sonra erimiyor. benim çocukluk arkadaşımda aynı bunun gibiydi.2 ay tatile gittim döndüm çocuk bundan beter olmuş hiç gitmemiş gymye. bir deri bir kemik kalmasada ona yakın olmuş. ben boksörüm güzel şekilli bir yapım ve dövüş tekniğim var. her zaman dövüş sanatları daha kalıcıdır. yapanlar bilir bunu

0|0
    1|0
  • Kilo almış bence spora dur demiş yoksa kas erimesi böyle olmaz

1|0
    0|0
    • Bilmiyorim baksana ya koca vücut erimiz gitmis resmen :) bu kadar kolay eriyosa yazik millete o kadar hirpalaniyo :D

• Düzenli yaptıkdan sonra sıkıntı olmaz ama sıkı bir çalışmayla kısa sürede forma girer 😊

• Vallaha bunlardan daha önemli dertlerimiz var şu an.

0|0
    2|1
  • sporu bırakırsa elbette, sen 2 ay spor yapma, ye iç yat, sonra kas niye eridi? heralde yani :D özen isteye bişey, devamlı spor gerek, bak arnold şıvayzaneger amcaya, nasıl çöktü gitti. bak silvistır sıtalon amcaya hala kaslı baklava börekli :D niye adam hala bırakmadı. 69 küsür yaşında hala sportif bir insan.

0|0
    0|0
  • Yatarsan ne olacak çalışmazsan?

0|0
    0|0
    • Kaslar bu kadar çabuk birakiyomu kendini? Evde barfiks sinav felan yapsaniz formda tutamazmisiniz?

• Sanki 2 günde bırakmış gibi konuşuyorsun. Karın kası zaten barfix - şınav ile alakalı değildir. Yaparsan tabi ki tutarsın. Demek ki bırakmış ya da film için yapmış kası sonra devam etmemiş.

• Karin kasindan bahsetmedim zaten tum vucut dedim. tesekkur ederim yorum icin

• Beslenmesine dikkat etmiyorsa erir ama nasıl şişirdiğine de bağlı. İğne falan kullandıysa erimesi daha da kolay.

0|0
    0|0
  • Evet kas erir biter zamanla gider

0|0
    0|0
  • Kas calisirken kaslar su depolar ve şişer. 1. ayda bu suyu kaybettiği icin her kas 4 cm küçülür. Daha sonraki aylarda kaslar sertliğini ve sıkılığını yavasca kaybeder.

0|0
    0|0
  • Hahahha kızlar hayal kırıklığına uğramış yazik

0|0
    0|0
  • Olabilir kolum 43 cmyken sporu biraktiktan 6 ay sonra 39 cm oldu

0|0
    0|0
  • vayyy

0|0
    0|0
  • Kas erimesi deilki bu kilo almış haliyle yağlanmış kas erimez iğne olmadı sürece

0|0
    1|0
  • Şişirme diye bişey var

0|0
    1|0
  • Ben de bırakdım sporu 2 ay falan oldu ama evde yapıyorum koruma amaçlı sıfır erime

0|0
    0|0
  • Gayet mümkün

0|0
    0|0
  • mümkündür

0|0
    0|0
  • Sporu bırakırsan gereken besinleri almazsan sürekli seks yaparsan s. kerim böyle hayatı der o da bırakır. :D

0|0
    0|0
  • bu adama cok benzıyorum vucudumda bu adamdan ıyıydı suanda bırakalı cok oldu 2 sene oldu ama yaglanma var ama 2 ay calıssam tekrar cıkar oa adamında oyle 2 ay calıssın tekrardan cıkar dovuscu oldugu ıcın

0|0
    0|0

• tabikide tutulabılır ama ınsan bazen sıkıntıları olabiliyor bırakıyor ama calısştıgın zamanda hemen tekrar cıkar alt yapı durur yani

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...