Ayrıldığın insanı unutamıyorsan

ayrıldığınız insanı unutamıyorsanız ne yapasınız? Birinde ayrılınca eğer onu unutamıyorsanız o zaman onu unutmak için ne yapardınız?

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• ondan dağa etkileyici birini bulup çıkmayı deniyosun fazla sürmüyo hemen dieri unutuluyo

0|0
    0|0
    • ya onu çok sevyrsan ve ona herşeyden çok değer verdysen ve çıktığın kişide onun huylarını arıyrsan

• aynı duyguları bizde yaşadık sonuçmu : hayatta kimseye güvenmemeyi öğrendim ve zamanla duygularımı kaybettim

• ama unutamyrm

Erkekler Ne Diyor 12

• başka şeylerle meşgul ol yada sevgili olarak belki şuan istemeyebilirsin ama kendine güveneceğin bi arkadaş bul dertleşebileceğin seni anlayarak dinleyen birini ve sana habire onu hatırlatmayacak birisiyle ayrıca mutlu olmak için kendini zorlamalısın kafan rahat olmalı

0|0
    0|0
  • unutmak için bile birşeyler yapar edersin...peki hiç unutmamayı geçmişinin bir tecrübesi olarak biblo gibi köşe de durmasını kabullenmeyi denedin mi...

0|0
    0|0
  • unutmaya calısmayınca daha kolay unutuldugunu daha kesfedememıssen , daha yenısın bu alemde derım bende sana :)

0|0
    0|0
  • zaman ve fiziki mesafe...

0|0
    0|0
  • ben hala unutamıyorum ya

0|0
    0|0
  • 3 ay oldu 3.5 ay olcak nerdeyse hala unutamadim nasil unutcam !

0|0
    0|0
  • bi kilo rakı ve gökce kırgızdan kalbime gömerim o zaman sarkısını acar unutana kadar icerim

0|0
    0|0
  • unutacaksın ya da ayrılmayacaksın

0|0
    0|0
  • unutamama gibi bir problemim olmadı hiç :S

0|0
    0|0
  • itırnılsanşaynofdısıpotlısmaynd

0|0
    0|0
  • unuttum hatırlamıyorum bile (her şey zaman )

0|0
    0|0
  • Unutamaz kimse. unuttum diyen yalan söylemiştir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• zamandan başka ilacı yok. başka yöntemler denemeyin eninde sonunda akla gelecektir eski sevgili. tek yapılması gereken olayı fazla abartmamak.

1|0
    0|0
  • Civi civiyi soker.

Yenisi!

0|0
    0|0
  • zamanla iyilesirsin.

cok dusunmemek, iyi hatiralari hatirlamamak ve iliskinin neden bittigine neden yurutulemedigine, eksik olanlara yogunlasmak gerekir

0|0
    0|0
  • Çay icerim .

0|1
    0|0
  • Onu aklıma getirmemeye çalışır, başka şeylerle ilgilenirdim, onu unutmaya odaklanırdım.

1|0
    0|0
  • o seni unutuyorsa sende onu unutmak zorundasın...

0|0
    0|0
  • beynine format at m. baris muslu kitap acil tavsiye ederm

0|0
    0|0
  • ayrildigima göre o bana ait degilmis derim unuturum

seven ayrilamaz zaten

0|0
    0|0
  • Unutulmaaaz

0|0
    0|0
  • Zaman herseyin ilaci,ölen anneni babani unutuyorsun bir süre sonra sevgiliyi elbette unutursun...Bundan 6 yil once bir sevgilim vardi ayrildigimiz zaman yikilmistim nefes alamiyordum bu ask miydi aliskanlik mi bilemiyorum ama cok cok cok aci bir durum lakin şu an sorarsan icimde bir damla birsey kalmadi coktann unuttum ..

0|0
    0|0
  • Uyurum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...