Konuştuğum çocuğa "Seni görmek için bahane arıyormuşum meğer de haberim yokmuş" dedim.

konuştuğum çocuğa "Seni görmek için bahane arıyormuşum meğer de haberim yokmuş" dedim yarım saat sonra sadece gülümsedi. Ve 2 saatten beri bişey yazmadı. Çok mu çabuk oldu kendimi berabet hissediyorum.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• agırlıgını koru böle tipler deyer kıymet nedir bilmez omesaj atmayana kadar atma kendini bişi sanmassın

1|0
    0|0
    • Çok haklısın. Şuan kendimi çok kötü hissediyorum.

• aman sen en cok deyeri kendine ver kimse seni anlayamaz boş ver adam gibi sevecek biri yokki kıymet deyer veressin böle sımarıklar senin hep moralını bozar sendede hata var secici ol sıp sevdi olma huyunu suyunu kişiligini cozmeden kabul etmeyin

Erkekler Ne Diyor 4

• O Erkek Seninle Ciddi Düşünürse Benim Adımda % 50 Bilginiva Değil :D

0|1
    1|0
    • :(

• Demeseydin Kızım Niye Diyon Ki Alla Alaa Ya Öyle denirmi Çocuğaaaaa ! :@ Hayret Bişi Yaaaa Demseydin Üzülmiyceksin O Zaman Kızım Yaaa ! :D Şaka Şaka K.bakma Ama Bu Sitenin En Acımasız Cevapları Bende

• nezamandır konuştuğuna bağlı ama oluruna bırak ne diycek moralini vbozman yanlış sen için den geçeni söylediysen sıkıntı yok

0|0
    0|0
    • 2 haftadır konuşuyoruz ama daha önceden de tanışıyoruz

• sıkıntı değil ozman umarım umduğun olur

• 0|0
    0|0
  • cocuk sok olmustur :D her zaman bukadar direk konusan olmaz :D kendi haline bırak açılır biraz zaman geçince

0|0
    0|0
    • Hiç bişey demiyorum o zman :)

Kızlar Ne Diyor 2

• boşuna demiyorlar ilk adımı erkeklerden bekleyin diye kuzum. boşveer o sana bişey atarsa sende ertesi gün cevap at ;)

0|0
    0|0
  • Biraz hizli davrandin sanirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...