Passo lig'siz maçlara giriliyor mu?

Passo lig kartım yok. Passo lig kartı olmadanda maça giriliyor mu? girliyorsa nasıl giriliyor? bilen birisi lütfen yardım etsin. gelecek hafta ki Beşiktaş-fenerbahçe derbi maçına gitmek istiyorum ama passo lig almak istemiyorum bir yönetimi var mı? Not: Merak eden varsa Beşiktaş'lıyım.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Allah o fişçi cuntacı kahpelerin belasını versin! KARAKARTAL ve ÇARŞI duruşunu bozmayacak.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mümkün değil

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
    • :( :( Passo ligle kim uğraşacak şimdi. İyi ki canım stad da maç izlemek çekti. Tff içine etmiş. Neyse artık basket maçına giderim bende. :)

• passolig in sitesine girip üye ol derim ama siteden kartı geç gelir o yüzden passo Giselerinden temin edebilirsiniz. Üye olduktan sonra eğer o gün maç var ise tek kullanımlık passo kartı veriyorlar öyle girebilirsin bunda ugrasilacak bir şey yok hemde bilet almaktan ise passo almak daha mantikli maç için bilet kuyruğu beklemiyorsun. internetten yerini seçip ödeme yapabiliyorsun

Erkekler Ne Diyor 3

• UEFA maçlarına passoligsiz gidersin ama lig maçlarında şart , en azından tek maçlık yükleme lazım

0|0
    0|0
  • hayır kesinlikle giremezsin

0|0
    0|0
  • Baska yontemi yok. Kartin olmasa bile en kotu passolig kartina basvuru yapmis olman gozukuyor sistemde o da 25 lira fazladan odersin bilete

0|0
    0|0
    • hay böyle işin taaa... bir maça gidelim dedik yok karta para yok şuna para derken cepte para kalmayacak öğrenciyim zaten param yok. Böyle Futbol federasyonunun taaaa... Ayda yılda bir canım stadyumda maç seyretmek çekti passolig çıkmış içine edilmiş sistemin. eski sistem fıstık gibiydi. Ne kadar kötü bir federasyon bu.

Yükleniyor...