Kendinizde gördüğünüz fiziksel ve davranış olarak kusurlarınız neler?

kendinizde gördüğünüz fiziksel ve davranış olarak kusurlarınız neler?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Benim ellerim boyuma göre bence çok küçük.Misal isterdimki şöyle uzun uzun parmaklarım olsun ama aksine ellerim ve parmaklarım çocuklar gibi küçük ve konuşurken hep böyle ellerimi kapatırım ve kişisel olarak biraz bazen ukalayım onunda nedenini bilmiyorum.Kişiliğimin bir parçası ve insanları biraz provoke etmek bazen hoşuma gidiyor ve birazda fazla inatçıyım , sonra benim bir de damarım var onada basan olduğumu artık yanımdan gidin diyorum başka bir şey demiyorum :).

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• fizik: kilo aldım ama yakışıyor ya :D sanırım bunu es geçicem pek kusurum yok tü tü maşallah nazar değmesin..

Kişilik: işte orda duuur. çok bozukluk var be hacı. sürekli pot kırıyorum içime kapanık biriyim sosyal değilim vs. vs. ayrıca insanlardan çok çabuk sıkılıyorum.

0|0
    0|0
  • fiziksel olarak 3-4 kilo zayıflamam lazım davranış olarakta kanlı canlı daha enerjik biri olmak isterdim

0|0
    0|0
  • İnsanları seversin ilk başlarda sonra iyiyi kötüyü ayırırsın. nolmali zaten böyle .Bende bu tam tersi. Önyargının sembolüyüm. Çözemedim bu sorunu

0|0
    0|0
  • Duygularımı gizleyememek. Fiziksel olarak kendimi eleştirmek istemiyorm :)

0|0
    0|0
  • Bütün duygularımın yüzümden özellikle gözlerimden okunabilmesi :(

0|0
    0|0
  • Tam bir sinir hastasıyım bazen :D

0|0
    0|0
  • heyheylerim hiç gitmiyolar. kusurum bu

0|0
    0|0
  • kusursuzum ben ya :)

0|0
    1|0
    • popon büyük kusursuz değilsin.

• burnum büyük popom değilde burnum kaf dağında artık :)

• Dişlerim kötü ve göğüslerim küçük.

0|0
    0|0
  • Sürekli dudaklarımı ısırıyorum ve kolay sinirleniyorum trip atıyorum.Haa bide fazla hassasım,Hemen kırılırım.:/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu aralar eridim resmen

0|0
    0|0
  • kusursuzum :=)

0|0
    1|1
  • Ben kusur olarak görmüyorum ama insanlar öyle görüyo : Sinirliyim genelde .

0|0
    0|0
  • ben dudak tiryakisiyim

hayatıma giren kadınları yakarım ama içime çekmem

0|0
    0|0
  • sabırsızım, herşey ya siyah ya beyaz benim için, tutturdum mu tutturma huyum var.

0|0
    0|0
  • bakışları mı kontrol edememek

0|0
    0|0
Yükleniyor...