Küfür eden kız sizede itici geliyor mu?

Bana çok itici geliyor. sınıftaki kızın birine günaydın dedim selam verdim nasılsın diye sordum cevabı sanane len y...ram oldu(şaka gibi gelebilir ama şaka yapmıyorum çok ciddiyim) dondum kaldım. Bir kız bunu nasıl söyleyebilir. erkek muhabbetinde bile kullanılmaz bu. Kız çok güzeldi iyi birisine benziyordu ama o laftan sonra soğudum. Bu lafı sınıfta söyledi pek insan yoktu snfta ve bu ünvde başıma geldi lisede de değil yani

0|0
18|10

En İyi Kız Görüşü

• o küfür değil; farklı bişey olmuş yaw! :/

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Pislikmiş ya birde kızım diye ortalıkta dolanıyo.Nfret ederim küfürden.Ne erkekler ne de kızlar kullanmamalı küfür dilini iğrenç bişeyy

2|2
    0|0
  • ben çok sinir olursam ve karşımdaki bana küfrettiyse aynen iade hesabı canını yakmak için ederim. ya da çok samimi olduğum insanlara şaka amaçlı ederim. normalde küfürü cümle içinde kullanmam. bazı insanlar nokta yerine a.g kullanıyor ilginççç hakikaten ilginç.

0|1
    0|0
  • Hayatta 3 şeyden nefret ederim :

1) Ağzı bozuk kızlar

2) Sigara içen ağzı bozuk kızlar

3) Ve Bunlara "Kız" diyebilen erkekler.

0|2
    1|0
  • Hayatta hep bir köşede kalmış aciz insanlar işte böyle sürekli kendilerine bürünecek bir kılıf ararlar.Hiçbir kıza böyle bir davranış yakışmaz, bir erkeğe dahi.

0|1
    0|0
  • laf olsun diye ediyorsa itici, hissederek etmeli harfler ağzından dökülcekmiş gibi etmesin harfleri gerekirse yiyerek küfür etsin.

pelin batu gibi p**evenk demesin mesela. göteg*tdesin bi de.bazen o kadar güzelg*tdiyorlar ki millet iltifat sanıyor.

-ayy o mu götüm gibi olmuş yahu!

+ehe o senin güzelliğin melis.

0|1
    0|0
  • hal hatır soran bırıne o sekılde cevaplar vermek çok çirkin hiç yakışık almaz ama günlük hayatta rast gitmeyen bir durum sonucu refleks olarak küfür etmek cok da itici değildir diye düşünmekteyım

2|0
    0|0
  • Yerine göre bence.

0|1
    2|0
  • o kızı iyi terbiye edememişler harhalde.

1|1
    0|0
  • Kufreden kiz kategorisine karsiyim da yok arkadas bu bambaska bir seymis fdlksjd

1|1
    0|0
  • küfür eden erkek kadar itici onlarda işte

0|1
    0|0
  • :S yani söylediği laf fizyolojik olarak da uygunsuz olmuş

0|1
    0|0
  • yakinim olan erkeklerin telefonuna naber nan i*ne diye bakiyorum. neseleniyorlar. degisir yani.

0|1
    0|0
  • Güldüm ve gidiyorum.

0|1
    0|0
  • yuhhhh artık ya...

0|1
    0|0
  • ufak tefek argolar dışında herkeste nefret ediyorum,uyuz oluyorum

1|0
    0|0
  • küfür etmeyi sewmeem ama yawaş yawaş başladım hayat ne hale getiriyo insanları ya :):)

0|0
    2|1
  • bence çohoşş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• karektersiz o ınsan üni de okusa adam ınsan olamaz . banaada çok itici geliyo tiksiniyom şımarık ve kfrlü konusan kzlardan elime alıp iyi bi çalasım gelmıyo degıl :)

1|1
    0|0
  • Sen de o kızı orda s*kmedin öyle mi ? yazıklar olsun sana

Aç da bi görek diyeydin :D tiksinç kezbanlar

2|1
    0|0
    • aynen bu tarz konuşan kızlara nerenle şey edeceksin nerenle koyacaksın diyorum:)

• Bi tane vardı öyle karaktersiz, böyle küfür etmedi ama erkek gibi konuşuyor. Benim kafa attı tabi :

'' Ananla kız yaptığımızı düşünmüştüm oğlan çıktın '' hadi bi daha erkek gibi konuşsun bakalım

• Çok itici geliyor hem de.

1|1
    0|0
  • neyim neyim? :D:D çok güldüm be

o sana ne len dildom demek istemiştir :D:D

0|1
    0|0
  • Öyle kıza selam verilmez bir daha. Ben de iğrenç buluyorum.

1|1
    0|0
  • simdi yazcaklarımı 18 yas altı okumasın!

iticilikte lafmııııı o kızı sacının arkasından kavrayıp suratını yeni dokulmus sıcak asfalta sürtmek geliyor icimden.sürterken ilk once burnun parcalanısı ve zımpara etkisiyle rendelesen burun kemiklerinin cıtırdamasını beyninin icinde hissetmesini saglarım...

0|0
    0|0
  • o kadar itici ki bok gibi püsür gibi vs gibi.

pasaklı bile oluyorlar gözümde kezbanların ağzını yiyeyim onların yanında

0|0
    0|0
  • hiç kimseye yakışmıyor sıradanlaştırıyor insanı

0|0
    0|0
  • çok itici geliyor sonuna kadar

1|1
    0|0
  • O kızı nefessiz becermek lazım görür kimdeymiş y...m

1|1
    0|0