Quaresma'nın Nani'den iyi olduğuna kim inanır?

Quaresma 1 gol Nani 4 gol bide atremitos macinda sayilmayan gol.. Quaresma'nin Nani'den iyi oldugu tek sey bilek hareketleri

• Kadir İnanır
    20% (1)29% (7)28% (8)Oy Ver
  • Beşiktaşlılar İnanır
    40% (2)17% (4)21% (6)Oy Ver
  • Nani'yi alamayanlar inanır
    20% (1)29% (7)28% (8)Oy Ver
  • Quaresma'nın Nani'den tek iyi yanı bilek hareketleri
    20% (1)25% (6)23% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• q7 nin olduğu ligde nani sadece ambulans sesidir

Messi bir ara ilk 3 hafta biç atamadı x dandik oyuncu 5 attı , bu durumda x messiden iyi mi
    3-5 haftaya değil genele bakalım

m.haberturk.com/.../1107304-q7-nani-kadar-iyi

En altta dakika gol asist istatistigi var

0|2
    0|0
    • Ben öyle iki bilek hareketine top cambazlıgins tav olmuyom ayrica q7 nin üstüne para verseler milyonlarca Fenerliden birine kabul ettiremezler bunu öyle ambulans filan kedinin ciğer meselesine benzetiyorum Fenerin transferleri yüzünden getirildi quaresma ayrica kac mac kurtardı desem bir elin parmaklarini geçmiyo Alex bilek hareketleri mi yapıyodu ama bireysel yetenekleriyle aldığı maçin haddi hesabı yoktu

• Alex'i söylememin sebebi attığı gollerle kıyaslanmaz diyorsunuz bende diyorum ki Alex estetik bilek hareketleri hemen hemen hic yapmazdi ama adam cok mac alırdı ama hareket yapmadigi icin kötü futbolcu oluyo o zaman ben attığı calima yaptığı harekete bakmıyorum isterse 10 kişiyi çalımlasin skora etkisi var mi yok mu ben ona bakıyorum şu an nani takımın lideri durumunda quaresma ara ara parliyo 1 maç varsa 3 maç yok ama kimin bilekleri daha sağlam hangisi top cambazi diyosan dogru quaresma daha iyi.. beyaz futbola bak hepsi nani dedi kıyaslamadi :)

• Beyaz futbol :)

• Jesus Navas da bu sene hiç gol atamamış. Sanırım senin mantığınla Nani, Navas'tan kat ve kat iyi oyuncu.

0|3
    0|0
    • Hatta Bale de bu sene 2 gol atmıştı. Ne Nani imiş, Bale'e bile bin basıyor.

• Ne alaka ikisi aynı ligdeler mi neyle kıyaslayacaktik attıkları taçla mı :D

• Gole göre iyi oyuncu olup olmadığını kıyaslıyorsun işte ya.

• Satırlarca cevap yazdım ama ona değer bir karakter göremedim yollamadım sildim kusura bakma. Acil beyin nakline ve holiganlığı bırakıp tarafsız gözlerle bakmaya ihtiyacın var. Öyle bir mantık kurmuşsun ki Nani Marco Reus tan iyi çıkıyor. Çok değil azıcık kullanın şu beyninizi.

0|1
    0|0
  • Nani takım oyununa uyumlu
    tek artısı bu

Zaten Alex Ferguson Q7 yi bencil oldugu için almadı zamanında takımına Ronaldoyu aldı ve şimdi ronaldo nasıl bir topcu herkes biliyor..

Ancak bu demek deghildir ki Q7 kötü topcu

0|0
    0|0
  • bir gs li orak quresma derim bu sene taç çizgisinden attığı gol maccabiye atılan goller ayak dışıyla yapılan ortalar gerçekten çok klasss

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlılar inanır Buna kadir bile inanmaz
    Golleri hadi geçtim nani şu an istirar abidesi gibi
    süper bir başlangıç yaptı golle ölçülmez bazı şeyler
    ikiside çok yetenekli ama Q7 Şova kaçıyor egosu tavan yapmış
    nani daha kaliteli daha takım oyuncusu
    Töre bence Q7 Den daha çok beşiktaşa katkı yapacak
    Fenerbahçeyi ileri atan hucuma çıkaran asist yapan bir oyuncu nani

0|0
    0|1
    • Quaresma iki bilek hareketi yapiyo ooo mükemmel topçu ii guzelde kaç maç kurtardı desen cevap yok :D

• aynen nani oynadıgımız tüm lig maçlarında katkı sagladı 5 maç 3 gol 2 asist

• quaresmada nanideki disiplin hatta ve hatta ronaldodaki disiplin ve hırs olsa o adamı kimse tutamazdı. naniden daha yetenekli olabilir ama karakterden dolayı kaybediyo

0|1
    0|0
  • İkiside aynı stil oyuncu. Gecen sene portekiz liginde Quaresma Naniden iyiydi. Zaten ikisininde tek sorunu istikrarsızlar.

0|0
    0|0
  • Nani pek molde karşısında işe yaramadı ama :)

0|0
    0|0
  • Q7 çok daha iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...