Boya karışımı yapıcam el atın

canlarımm yani deneyımlı olan canlar ozellikle:)

ben boya karışımı yapıcam 2 tondan birinin baskın olmasını ıstıyorumm. ama şu var benim saça 2 kutu tammm yetiyo.

ben diyorumki baskın olmasnı ıstemedğm rengn tamamını koymayıp oksıdanını koysam hatta bı oksıdan daha eklesem fazladan (ypmak ıstedğm renk oldukca açık)

benim saç ne hale gelir yani direk yanar demeyın onun dışında renk olarak turunculuk mu olur özet olarak boyadan fazla oksidan koymak ne demektir;)

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• 1 kutu boya için yeterli olan oksidasyonu dök sonra baskın olmasını istediğin rengin yarısından fazlasını yani3/4 ü kadarını digerinde çeyreği kadar 1/4ü kadarını koy yani toplamda 1 kutu boya ve ona yetecek oksidasyon kullanmıs oluyorsun. Saçın zarar görmez böylelikle

1|0
    0|0
    • canım bana 1 kutu boya yetmıyo 2 kutu zar zor yetıyo işte dıyorumki atıyorum bal köpüğünün tamamını koymasam altın sarısının tamamını ve ıkısının oksidanlarıyla bırlkte bı oksıdan daha yani şöyle anlatıyım kısaca 1 kutu sarı 3\4 bal köpüğü ve 3 oksidan sence nasıl olr trncu mu olr

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• hayır turuncu falan olmaz ama ilk yapmadan istediğin renk olmaz 2 3 hatta 4 kere 1 2 hafta aeralıklarla aynı karısımı uygulaman gerekıyo yada hiç ugrasma git saçlarımı oksijenle ac sonra ıstediğin karısmnmı yap direk sur oksijen yakmıyo sacı benim coğu arkadasım kullnıyo sadece biraz yıpranıyo sac oda sac serumları kullanırsan gecer.

1|0
    0|0
    • canım bana 1 kutu boya yetmıyo 2 kutu zar zor yetıyo işte dıyorumki atıyorum bal köpüğünün tamamını koymasam altın sarısının tamamını ve ıkısının oksidanlarıyla bırlkte bı oksıdan daha yani şöyle anlatıyım kısaca 1 kutu sarı 3\4 bal köpüğü ve 3 oksidan sence nasıl olr trncu mu olr ( kusura bakma aynı cevabı kopyala yapştr yaptm) sence ne olr durum

• 1,5 istediğin tonda, yarım az istediğin tonda koymalısın. bu nedenle 3 kutu al.

0|0
    0|0
    • oksidan koyma dıyosun yani:)

• sağol canım ama ınan onlar direk müşterı cekmek ıcın markaları bombardımana tutuyolar çok çektm o kuafrlrdn neyse yapcam bişeklde

• rica ederim. haklısın katılıyorum. hiçbir boya onlara göre iyi değil kendi kullandıkları hariç. bulunduğun yerin en iyi kuaförüne git.

Yükleniyor...