Aç kalarak kilo verilir mi ve kilo veren var mı?

diyet ve spor yapmayı denedim. diyet yemekleri çok zor, gramajı efendim sonra akşam aile yemeklerine katılamamak sorun oluyor ve spordan sonra çok acıkıp hemen yemek yiyorum sporda boşa gdiyor. şu an 65 kiloyum 55 olsam yeterli. sizce aç kalarak kilo verebilir miyim? mesela kalça bölgemden de kilo gider mi?

0|0
17|22

En İyi Erkek Görüşü

• aç kalarak verirsin ama su ve kas olarak verirsin %70 su ve kas diğerleri yağ olur buda güçsüz kalmana sebeb olur sağlıksız hataalı olur ve kilo verince basenden gider diye birşey yok genetiğin neyse o kimimnin ilk karın kiminin basen değişir o kişiye göre protein alarak ve sebzeyle beslen karbonhşdratları azalt sabahları kalkınca su iç aç karnına koş ya da yürü 20 dk kadar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok yemek veya az yemek değil acıktığını hissetiğinde daha da acıkmayı beklemeden hafif şeyleri yemekle sır
    Hiç yemesen ne olur 2 gün durursun max 5 gün sonra yemeğe saldırırsın ve verdiğin kiloyu misli ile alırsın
    Sır dengeli yemekle diyetisyene gitmen daha doğru olur Ağır spor yapma en basiti yürüyüş yap ve öğün yedikten sonra en basit akşam ve sabah yemeği gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Birincisi aç kalarak kilo alırsın. İkincisi sporda kaybettigin enerjiyi yemekle alırsın vitaminlerin hepsini ymeektten alman şart. Karbonhidrat tüketimini azalt. Şekeri de hayatından cıkar bunlar yağ yapar. Her yemekte karbonhidrat vardır. Ama yedigin yemkelrdeki karbonhidrat gramını az tutmaya çalış. Paketli yiyecekleri bırak yağ yapar. Günde iki kere meyve ye vitamin lazım kollarına. Bende fitnesse gidiyorum ve uygulamaya çalışıyorum

0|0
    0|0
  • aç kalarak kilo verilmez. tam tersine vücut kendini korumaya alır ve yağlanmayı arttırır. kilo vermenin en başlıca yolu metabolizmayı hızlandırmak, suyu bol ama ihtiyacına göre tüketmek ve harekettir. tabii yediklerine dikkat etmen de gerekiyor.

erkekler her yerden eşit kilo verir kilo alırlar. kadınların kilo alımı verimi daha bölgeseldir. belli bölgeden kilo vermek için ona uygun egzersizler yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bak bugüne kadar kilo vermenin her yolu denedi bak ben bunu denedim bide sen dene kesin çözüm alırsın hemde 1 haftada 2 kilo rahat veriyorsun.

sabah kahvaltı 9 dan önce öğle yemeği 14 te akşam ise 18 de ye ve hareketli evde yapabileceğin egzersizleri yap yeterli oluyor ekmeğide fazla yeme 75 kiloydum 1 ayda 68 oldum.

0|0
    0|0
  • Ac kalarak degildi tok kalarak zayiflayabilirsin tabi yaninda diyetisyene gidip 100tl bayilman lazim ve 2 ay fitnessa gitsen 300tl ye 10 kilo verebilirsin en iyisi git belediyenin spor aletlerini spor yap^_&

0|0
    0|0
  • Ac kalarak kilo veremezsin. Migde ac iken metabolizma cok yavas calisir. Metabolizma nin hizli calismasini istiyorsan gunde 5 ogun yemelisin, ama azar azar. Kalori, karbon hidrat ve yagli yiyeceklerden uzak durmalisin. Fazla kalori yakabilmek icin kosu sart.

Metabolizmayi hizlandiran yesil cay, yesil elma, kan portakali gibi besin tuketebilirsin. Mumkun oldukca beyaz et yemeye calis. Ton baligi ve tavuk gogusu olabilir. Protein icerigi cok yuksek.

0|0
    0|0
  • aç kalarak verilmez

0|0
    0|0
  • Yahu kilo vermek kadar kolay birşey yok aslında ama bilgi eksikliğinden kaynaklı ne yemeğimden kestim adam akıllı ne de saçma sapan diyetler yaptım ama istediğim kiloyu da verdim, alkali beslen spor yap genel olarak.

0|0
    0|0
  • verilir ayrıca tavuk pilav diyeti var süper

0|0
    0|0
  • aç kalarak kilo veremezsin kolay spor yaparsan diyete ihtiyacın klamaz çok ama her öğün patates yemeyeceksin aldığın kaloriyi bilr koşarak spor yaparak daha fazlasını yak kilo öyle verilir aç kalırsan vücudun yıpranır hastalıklara açılır

0|0
    0|0
  • Millet aç kalmadan nasıl kilo verir hala anlamış değilim ben günlük 1 öğünle idare edip 15 kilo vermiştim dahada vermem lazım banada öğretin bende aç kalmadan veriyim.

0|0
    0|0
  • hareket ederek veriliyor. ben çok verdim

0|0
    0|0
  • Yemek yiyerek kilo verdim, herşey kafada bitiyor

0|0
    0|0
  • Aksine bir ögünde yemessen diger ögünde iki katını hırsla yersin

0|0
    0|0
  • Akşam yemeğinde az ye ekmeği azalt bir de düzenli spor yaptın mı 3 ayda istediğin kiloya ulaşırsın

0|0
    0|0
  • Ac kalmak daha cok kilo aldirar dusuk kalorili yiyecekkeri az az 3 er saat araliklarla yemelisin

0|0
    0|0
  • tama 65 kilosunda boy kaç yani

0|0
    0|0
  • Verilmez. Diyet yemekleri zor diyorsan unut kilo vermeyi. Bir şekilde alışmalısın.

0|0
    0|0
  • Var evet günde 1 kg

0|0
    0|0
  • çok sağlıksız

0|0
    0|0
  • var sakıun öyle bırsey yapma kılo ıcınde ben yardımcı olabılırım canım bayanım bu arada :S

0|0
    0|0
  • Ac kalarak ancak vucuttakı suyu atarsın zayıfladım sanırsın sonradangerı alırsın spor dıyet sart

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Verilir fakat sonra hemen kilo alirsin ve onlar yag olur. Az az * * ye diyet yemegi yemek zorunda degilsin evde ne varsa 1 tabak yerine yarim tabak koy cavdar veya tam bugday ekmegi ye. Ara ogun ye meyve veya yogurt.. aksam 7 den sonrada cay falan haric bisey yeme ve bol su

0|0
    0|0
  • Ben 1 ayda acıkmadan 13 kg verdim yani aç kalarak zayıflanmaz öyle birşey yok zayıflarsın tamam ama geri almamak için sürekli ölüm orucu gibi birşey yapman gerekir.

0|0
    0|0
  • Aç kalarak kilo veremessin anca yorgun olmana hasta olmana yol açar. Düzenli bir şekilde sebze, meyve tüketmen gerek. Spor şart.

0|0
    0|0
  • Kuzenim var erkek kendisi okuz gibi yemek yer ama icecek 1senedir icmez hep su su yani ekmekte yer yer yani herseyi sadece abur cuburdan uzak benden zayif kendisi

0|0
    0|0
  • Aç kalınmazz

0|0
    0|0
  • bıraz zor ya sporsuz. bende hem dıyet ve spor yapıyorum gercı su lanet olası 9 gün bayram tatlınden doalyı salon kapalı ama dıyetı uygulayacam ınsallah bzmak yok bayramda :D

0|0
    0|0
  • Can boğazdan geldiği gibi ordan da gidiyor yavrucuğum :D

0|0
    0|0
  • Kilo versen bile sağlığın elden gider

0|0
    0|0
  • Ac kalip verirsin ama kalici olmaz sonra yine alirsin. Kalici olsun istiyosan spor ve az yiyip sık sık yemek daha etkili bir yontemdir

0|0
    0|0
  • depar atarsan sende fit olabilirsin

0|0
    0|0
  • Aksine daha fazla yersin. Kalça zor bölgedir spor şart

0|0
    0|0
  • Zuma dansı !

0|0
    0|0
  • Aç kalınarak kesinlikle verilmez
    Diyet ve sporla verilir bende 65 kiloydum şu an 57 ge düştüm kafama göre diyet yaptım

0|0
    0|0
  • diyetide yeme haha neyse aç kalarak gün boyu yatsan yerinden kalkmasan yine kilo veremezzsin hareket şart

0|0
    0|0
  • Aç kalarak değil diyetle zayıfla

0|0
    0|0
  • Ben geçen sen aynı senin kilondaydım 65 aç kalarak 53 e kadar zayıfladım geride almıyomnne kadar yesem ama her kişinin metabolizması farklı olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...