O kızın hala sevgilisi olmadığını öğrenseniz ne düşünürdünüz?

eskiden hoşlandığınız kıza açılmadınız.kızı tanımıyordunuz.belkide sevgilisi olduğunu düşündünüz yüksek ihtimalle.artık kıza bakmıyorsunuz.kız 21 yaşında ve bugüne kadar hiç sevgilisi olmadığını öğrenseniz ne düşünürdünüz?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadasim ilk once sen kizmisin erekmsin beli degl ama buyuk ihtimal erkeksin simid baygi bir zamandir kizi goruyorsun begendinde ama acilamadin kiz cokta guzel veya senin gozunde oyle buyuk ihtimal fistik gibi kiz bu kizi bos brakmazlar dedin kend kendine veya kiz sana cok sasali luks takiliyo geldi benzeri vebenzeri retedilmekten korkma alti ustu en fazla yok der ve birisi var der snde anlarsin susarsin ama senin yasin kizdan buyuk galiba sozlerinden bunu cikardim fazla bi fark yoksa sikinti olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bu kız kaçırılmayacak bir kız derdim .

0|0
    0|0
  • omggggg benim olmalı derdim :))

0|0
    0|0
  • Hala hoşlanıyorsam gider ilân-ı aşk ederim. Ne kaybederim ki, en fazla çantayı kafama vurur.

AMA YA VURMAZSA!

0|0
    0|0
  • soruyu anlamadım gene

0|0
    0|0
  • tekrar tekrar ayni soruyu sorarak s1ktigini dusunurum

0|0
    0|0
  • boğulana kadar açılırm bukez

0|0
    0|0
  • evinin önüne büyük şehir belediyesi çalışıyor tabelası koyarım

0|0
    0|0
  • Ah öyle bir kız bulsam duysam görsem peşine düşerim elde etmek için 1000 takla açar

sonra evlenirim :)

0|0
    0|0
  • o erkeğe açılma şansı verdinizmi..belkide tersledin..

0|0
    0|0
    • bana farklı bir isimle mesaj atmışdı bende reddettmiştim.bazen izliden arıyordu kapattım bende kendi adını hiç söylemedi bana reddetmek zorunda kaldım

• dusunmezdım ,

0|0
    0|0
  • vallla boşsam bir sevgilim yoksa şansımı denerdim

0|0
    0|0
  • yazıklar olsun derim:D:D

0|0
    0|0
  • oncelıkle sevgilisi şuan olmadığı için sevinirim kalbini çalmaya çalışırım :) ... ama hiç biriyle çıkmamıs olmasıda bıraz zor bır kız olduğunu düşünmeme sebep olur ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...