90 dakika maçı pür dikkat izledikten sonra ustune iki saatde yorumlari niye dinlersiniz?

Zaten izlemissiniz ustune birde ozetini, yorumlarini niye dinliyorsunuz? En son islak bezle silicem su televizyonu izleyemiceksiniz. 😡

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• 90 dakika maçı izlerim 1 dk yorum izlemem
    aptal aptal adamların aptalca yorumları var sadece
    zaten maç izlerken yaklaşık 110 dakika kaybediyorum birde yorum takip etmek ayrı bir aptallık o vakitte 15 sayfa kitap okunur

2|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Dizi izledikten sonra özeti izlemek gibi bir şey bence :D tuhaf ya :D

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Onu yapmam çünkü maymuna dönüyorlar maçtan sonra yorumcular..
    Tamam kaliteli yorım yapanlar var ama ben zaten kendimce analiz edebiliyorum tek merak ettiğim tartışmalı pozisyonlar. .

1|0
    0|0
  • Bence de saçmalık ötesi

1|0
    0|0
  • İzlenilen dizinin özeti niye izlenir
    Bu tarz benim de 50 kere aynı kıyafet neden yorumlanır

0|0
    0|0
  • O yorumlar yemeğin üstüne yenen tatlı veya yemeğin üzerine içilen sigara gibi keyif veriyor olmazsa olmaz.

0|0
    0|0
  • işsizler, zeka denen şey yok mal gibi izliyorlar

1|0
    0|1
  • Bunu ben bile cozemedm

1|0
    0|0
  • +1 ini verdim. :)

1|0
    0|0
  • Asıl zevkl orda!!

0|1
    0|0
  • siz bütün gün kankanızla beraberken gece tekrar saatlerce telefonda neden konustugunuzu acıklarsan bende acıklıycam söz

0|1
    0|0
    • Ayrintilari atlayip anlatiyoruz biz orada 😄

• bizde tekrardan emin olmak istiyoruz pozisyonlar hakkındaki kararlardan ve ertesi günde işte veya okulda kendi aramızda tartısıyoruz bunları :d

• Hahaha o kadarı abartı ya 90 dk izler gecerim 😄

0|0
    0|0
  • Televizyon zaten islak bezle silinmiyor mu 😕 futbol sevmem

0|0
    0|0
  • asıl zevk o yorumlarda
    Beyaz Futbol <3

0|1
    0|0
  • Türkiye ligi maçlarını hiç izlemem. Yorum olayına bişey diyemiyorum çünkü insanların genelinde bir şeyin yorumunu dinleme eğilimi vardır. Siyaset, dış politika, futbol, sanat, sinema, tiyatro her şeyin yorumu olabilir.

0|0
    0|0
  • insan sevdiği şey hakkında konuşur.

0|0
    0|0
  • Futbol aşktır kimine göre. :)

0|0
    0|0
  • Seviştikten sonra sarılıp uyumak gibi bir şey...

0|0
    0|0
  • maçta takip edersin, özette yorumlarsın, maç sonrası programda kendi görüşün mü yanındakinin görüşü mü doğru öğrenip olayı kapatırsın olay budur

0|0
    0|0
  • bu maçı icat edenin...

0|0
    0|0
  • Acık ol dersen * derim yeter

0|0
    0|0
  • bizimle ilgilenmediğiniz için başka uğraşıcagımız bir alan yok

0|0
    0|0
  • Hastalık işte merak ediyoruz nasıl yorumlar yapılacak diye

0|0
    0|0
  • Ben mac sevmem 😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 90 dakika heyecanla izliyorsun ve heyecan verici dakikalar oluyor, bunların bu işi bilen insanlar tarafından yorumlanmasını dinlemek, aynı mı düşünüyoruz farklı mı diye bakmak bence güzel tarafı. bazen onlara katılmak bazen katılmamak sinirlenmek işin keyif veren kısmı

0|0
    0|0
    • İyide Beyaz futbolmu nedir orada futbol disinda her sey konusuluyor. Ve daha bir cok spor programinda da oyle

• o programları bende izlemiyorum ama tartışmalı pozisyonda ne derler ne düşünürler diye denk gelirse bakarım

• Zevki orada

0|1
    0|0
  • Şöyle düşün sen basit bir olayı kız arkadaşlarınla saatlerce konuşabilirsin hatta bir yerde mevzu yerinde sayar ama sen hala onu konuşursun. Bu da öyle bir şey. Olabilir yani normal.

0|0
    0|0
  • Islak bezle silersen sen izleyemeyebilirsin tv bir daha, elektrik çarpar felan, yapma etme :))

0|0
    0|0
  • Babam maç izlemez ben sanslıym ^^

0|0
    0|0
  • bir analiz etmek lazım niye öyle diyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...