Arkadaşımın hoşlandığı çocuk benden hoşlanıyormuş. Ne yapacağım?

benim hoşnadığım bir çocuk var ,bide çok samimi bir arkadaşımın ikiside aynı dersanede benim hoşlandığım çocuğu arkadaşım tanıyor onların sınıfta kendi hoşlandığı çocuğu gösterecekti bna onlar gün boyo takıldılar ben çocuğu gördüm sonra arkadaşım yanıma geldi biraz oturduk ardında bir kız girdi içeri arkadaşımın hoşlandığı çocuğun benden hoşlandığını söyledi arkadaşımın yanımda arkadaşım çok üzüldü haliyle ağladı kendimi çok kötü hissediyorum npacam =(

0|0
11|21

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Hep o kafandaki topuz yüzünden.

1|1
    0|1
  • ergenliğe bile hakaret gibisin

ergenliğin gururunu ayaklar altına serdiniz.

0|2
    0|0
  • Hemen hoşlandığın çocukla bir bahaneyle muhabbeti kur. Yoksa yakında çıkma teklifi alırsın, daha da üzülürsün.

0|0
    0|0
  • Benim anladığım arkdaşım arkadaşım arkadaşım arkadaşımın arkadaşının arkadaşı kız arkaşadaşım arkadaşım arkadaşım hoşlandığım çocuk onun hoşlandığı çocuğu seviyomooooooooooooooooş :))

0|1
    0|0
  • "Yha" yazmasaydın yardımcı olurdum.Bir de asi kız nedir ya? Façalı ergen..

2|1
    0|0
  • burda yapıcak hic bir sey yok eğer oo cocuk senden bir etki gördüyse zaten sana mutlaka dönecektir arkadasın ise üzülmesi bence cok gereksizi cocuk hoslanıyorsa birinizden biriyle mutlaka teklif eder yani üzülcek bir sey yok

0|0
    0|1
  • Beter ol diyorum seni o katlettiğin Türkçenin özgürce özünde konuşulması için kaç şehit verildi.Sen yabanci kullanici ismi almışssın diyen sazanlar aldıysak aldık Milliyetçiliği unutmadik

1|0
    0|0
  • Yhaaa çhok üzldm ..:.SsS:s:S

1|0
    0|0
  • yha-larda boğul

1|1
    0|0
  • Yemin ediyorum bitmezsiniz

1|1
    0|1
  • En iyi cevabı kes

1|0
    0|0
  • yha ne be , ılk kelımen yuzunden devamnıda okumadım . yha dıye bır kelıme yok turkceden

1|0
    0|0
  • Montla sıç

1|0
    1|1
  • panın labirenti gibi lan ...=/

0|0
    0|0
  • fena oldum okurken..

0|0
    0|0
  • ergen deleted ahahahA:D

0|0
    1|0
  • tek kısıye baglı kalma sor bakalım o senen hoslanıyor mu gıt baska bırısınden ara belanı :)

0|0
    1|2
  • Nick'in aklımı aldı. link

0|0
    0|0
  • Hadi yhaa!

1|0
    0|0
  • Hoşlandığı çocuğu tanıyor onu hoşlandığı çocuk benden hoşlanıyorsa,hoşlaşılan bu çocuk iki kız arasında paylaşılamıyor.Bu çocuk kimdir?

Alın size bilmece.

Yhaaaaaa 'nın mına koyayım.

0|0
    0|0
  • sizden kaçtane var burda ya bir bitmediniz lan

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• akışına bırak asi kız. akışına bırak.

0|0
    1|0
  • ne feci

0|0
    0|0
  • "yha" :D :D

1|0
    0|0
  • sorun yapma canım bu senin sorunun değilki ama kız arkadaşına destek çık bu olay onu biraz üzmüştür . inşalahta hoşlandığın çocukla çıkarsın =)

0|0
    0|0
  • o çocukla çıkıcan arkdaşın senden nefret edcek falan.

0|0
    0|0
  • Alın yha alın cabuk alın bunu burdan.Tutun kolundan pencereden atın bu ergeni yah

0|0
    0|0
  • yha görünce bi xD bekledim açıkcası :D

0|0
    0|0
  • Yha arkadasın arkadasıma arkadası arkadasından :D

0|0
    0|0
  • yha ay ergen :D

1|0
    0|0
  • alin su ergeni burdan