ARKADAŞLAR SPORLA VE ZAYIFLAMAYLA İLGİLİ BİLGİSİ OLAN YARDIM EDEBİLİR Mİ?

Arkadaşlar boyum 159-160 ve 48 kg yim herkes kilomun gayet iyi olduğunu söylüyor ama ben 3-4 kg daha vermek istiyorum yani en azından 45 olmak. 2 senedir düzenli spor yapıyorum (yüzme fitness pilates) spordan eve gelince daha etkili olur diye evdede spor yapıyordum ama eğitmenime söyleyince yapmamam gerektiğini ve vücudun sadece dinlenme sürecinde şekilleneceğini söyledi. Bende ara vere vere ve zorlamadan spor yapmaya devam ettim daha etkili oldu. Sizce de iyi yapmış mıyım? Çünkü genelde bu konuyla ilgili yazıları da okudum spor yapmadan diyetle kilo verildiğinde doğrudan inceliyor ama AŞIRI sporla birlikte yapıldığında kaslar şişik duruyor ve incelse bile belli olmuyor. Yani bundan sonra da zorlamadan daha hafif tempoda devam etmeliyim değil mi? Şimdiden teşekkürler..

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• 3 tane spor dalıyla uğraşıyorsun bend2 fitness çalışıyorum emin ol spordan sonra antreman yaparsan kasların daha çok küçülür ve kasların belşi olacagına ya da zayıflayacagına kilo bile alabilirsin çünkü yedigin yemek sana bir getirisi olmucak birazdaha yemek isticeksin. Dinlenmelere önem ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Anoreksi olacaksın yakında

0|0
    0|0
Yükleniyor...