Şeytan Tam Gün Ders Almaya Başlamış ?

Biraz Uzun ama okuyun , cevaplamasanız da tebessüm edersiniz ...

Her Canlının Şeytanla var bir işi . Kırsam da bacağını Kazansam Büyük ikramiyeyi ile başlayın da Şeytan görsün yüzünü ile devam ederiz ...

Oysa ki hayatımızda yanlış olan ne varsa onun başının altından çıkmış gibi davaranır olmuş.

- Şeytan dedi Vur bitane , hoppp çocuk merdivenden düştü.

- Şeytana uyup içeyim dedim bak saat 2.35 olmuş, İçkini içerken yanında ki kadına mı şeytan diyorsun Mendebur

- Limiti Dolmuş Kredi kartıyla hesap ödemeye kalkıp Nasıl çekmez kardeşim cazgırlığı yapmak

- Kırmızı ışığı görmeyen öndeki arabaya korna çalarak kırmızı ışık cezası yedirtmek .

Şeytanın aklına gelmez dedirten i*nelikler bunlar. Sizin de başınızdan geçen bir iki olay aklınıza geldi mi ?. :)

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• biz yaptığımız hataları şeytana bağlayan kendimizi suçlamayan bir toplumuz.bu yüzden de hatlarımızı anlayamıyoruz daha doğrusu KABULLENMİYORUZ.

ben şuana kadar kimseye kötü bir şey yaptığımı düşünmüyorum belki de bu yüzden çok fazla kazık yedim iftiraya uğradım 2 defa öğrenciilk yıllarımda iyi ki psikolojim bozulmamış diyorum şimdi gerçekten güçlü biri olduğumu o zaman anlamıştım.

üniversitede bir grubumuz vardı aynı evde kalıyorduk iyiydik yani normaldik biri arkadaşımın arkasından bir şey dediği zaman onun arkasını kollardım ama bir gün eve gelmedim beni evde istemediler arkamdan işler çevirdiler bilmiyorum neden bu insanların karın ağrıları nerlerini sancıtıyor gerçekten bilmiyorum.

zehirlemeye kalktı biri beni sonra o kız ortada kaldı tuvallettte saçını başını yoluyorlardı kızın son anda kurtardım ama hala afra tafra ypmıştı

.

.

. gibi gibi başıma çok olay geldi bu insanların bu kadar kötü olmaları benim sadece canıımı acıtıyor...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• neler yasamissin panpa ):

0|0
    0|1
  • koptum ya Kırmızı ışığı görmeyen öndeki arabaya korna çalarak kırmızı ışık cezası yedirtmek :D:D

0|0
    0|0
  • :D .

0|0
    0|0
  • Herşey insanın kendisinde bitiyor , bir günah işleyip bir kötülük yapınca hemen suçu şeytanana atmamak lazım hersey vicdanda. Düşünmeden davran sonrada aaa şeytana uydum aa seytan yaptı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne şeytanmış arkadaş

0|0
    0|1
Yükleniyor...