Yarın hayatınızda olabilecek şeyler ?

Geleceği tahminler ve altıncı hisler dışında kimsenin tahmin edebileceğini düşünmüyorum ama şimdi bir oyun oynayalım. Herkes düşünsün bakalım yarın başınıza gelebilme ihtimali yüksek olan ne var?

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• belki uzun zamandır konuşmadığım bir arkadaşım arar, belki buraya gelmiştr ve görüşmek ister, belki birilerini görürüm hoşuma gider, belki aşık olurum, belki kötü bir haber alırm, kötü haber vermek için hastanede bekleyen yakınlarım var, belki sadece dersaneye gider ders çalışırım, belki çalışmam, belki yarın biyerlerde küçük çocuklar öldürülür ve benim ruhum duymaz, belki güzel melekler iyilikler yapar o küçük çocuklara kimse de vurdumduymaz olmaz, belki benim başıma bişey gelmeyecek yarın ama eminim birilerinin cok canı yanacak, belki de hayatımın fırsatını kırmızı ışıkta beklerken kaçıracağım..

belki bugün biraz üzgünüm ama yarın daha üzgün olmak isityorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yarın saat 10:35 uçağı ile Ankara'dan yola çıkıp evime gideceğim. Döndüğümde uçuş kartlarını bilet koleksiyonu kutuma koyacağım. Ailemi alıp çarşıya gideceğim. Çarşıda bir sürü para harcayacağım. Akşam yemekte ailecek arkadaşlarla olacağız. Yarınım planlı bir gün. Sürprize yer yok :)))

0|0
    0|0
  • işi bıraktığım için rutin bir gün geçireceğim öğleden sonra uyanacağım sonra bi kahvaltı hazırlayacağım balkonda bi çay sigara keyfi sonra bi çay daha bi çay daha zaten akşam üstü olacak sonra kaldığım yerden romanlarıma devam edeceğim sonra ellerinde biralarla arkadaşlar gelecek büyük ihtimal gene dvd seyredeceğiz gece yarısından sonra belki evi toplarım sabah yatar bu döngü böyle şimdilik :D gereksiz insanın günlüğü..

0|0
    0|0
  • benim başıma gelecek belli herzamanki gibi nöbet beklemek

0|0
    0|0
  • yol görünüyor bana

0|0
    0|0
  • ders çalışacam kariyer meselesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Akşamdan kuru fasulye ıslattım. Yarın piyaz yapma olasılığım bayağı yüksek.

0|1
    0|0
  • sabah 10 gibi kalkar balkonda güsel bi kahvaltı hazırlarım bebeklerimle kahvaltı yaparın. onlar bakketbol oynamaya gittiğinde akşam yemeği için hünkar beğendi hazırlayacağım. bi go kart yapar dolaşır eve gelir yemek yeriz ... ben de planlı :))

0|0
    0|0
  • Yarın geç kalkıcam ve başıma her şey gelebilir.Çünkü beni her zamanki gibi 2.5 yaşındaki yeğenim uyandıracak ve uyandırma şekilleri çok canice.Bugün kafama kocaman bir portakal atarak uyandırdı.Kocaman demir bir sopayla yine kafama sertçe vurdu.2 saat ovundum.Onun dışında başka şeyler atar kafama da.Onun dışında başıma bi şey getirecek birileri yok yani:))

0|0
    0|0
  • aynı sıkıntılar olabilir extra ya da küçük mutluluklar

0|0
    0|0
  • Sabah yine geç uyanacağım, yine derse bir saat geç kalacağım.

0|1
    0|0
  • Sabah istediğim saatte uyancam. Gün içinde neler olur kestiremedim ama akşamüstü alışverişe gitcem tek bildiğim bunlar.

0|0
    0|0
  • herzamanki gibi 24 saat sıkıntıyla geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...