Taekwondo mu Boks mu?

Arkadaşlar daha önceden karateden sarı kuşak aldım. Beni açmadığı için bıraktım. Taekwondo ile boks arasında kaldım. Aslında boks un vücuda özellikle kafa için tehlikeli olduğunu biliyorum. Bunlardan dışında vücuda zararı olmayan dövüş sporları da önerebilirsiniz.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Taekwondo yaptımm mavi kuşakta bıraktım Süper bişey ama ayak kullanılıyor şimdi kick boks yapıyorum gayet güzel sarı kuşağı geçtim dün ikisinide seçebilirsin ayak istersen taekwondo yumruk falanda istersen kick boks ama boks iyi değil çünkü kick boksta tekmede var

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• Taekwondo sadece tekme boks ise sadece yumruk diye biliyorum. En azından o kısımlarda ağırlıklı sana önerim kick boks. En iyisi o

0|0
    0|0
  • boks her zaman toplumumuzda yanlış anlaşıldı.
    ben de boksörüm. daha ilk antrenmanından eline eldiven takıp dövüşmeye kalkmıyosun. karşılıklı antrenman yapabilmen için en az 6 ay geçmesi gerek.
    boks vahşet değildir, dünyanın en güzel sporudur.

0|0
    0|0
  • boks

0|0
    0|0
  • Gitmekteki amacın nedir kardeşim?

0|0
    0|0
    • Özenti ve sosyalleşmek

• Doğru yapar ama yapmayı istiyorsan katlanıcaksın. MMA de önerebilirim ben yapıyorum uzun süredir

• yok kardeşim o ağır siklet bu iş üzerinden para kazanan insanlar için bile düşük bir risk zaten başlangıçta eldiven ve başlık ile maç antreman yapılır

• Kickbox bence ya da muay thai

0|0
    0|0
Yükleniyor...