Bu hediyenin fiyatı ne kadardır?

Ne olursa olsun bendeki değeri çok bunu beni yadırgamayın diye söylüyorum. birisi bana bu 2 yüzüğü hediye etti ikiside birlikte satılıyor birlikte takılması gerekiyor ince olanın üzerinde küçük bir taş var kalın olanın üzerinde ayların ismi yazıyor ama kaç tl'ye mal oldu onun için bilemiyorum öyle 4-5 tl'mi yoksa 10-20 tl'mi bilemedim cidden, yardım ederseniz sevinirim.

link

link

resimler çok net değil.

Güncellemeler:
ilk kez bir soruma cevap verilmiyor. ilginç!

0|0
16|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Hediyenin değerini sorgulamak manevi değerini düşürmekten başka birşeye yaramaz bence.

2|0
    0|0
  • resimlerden anlasilan sevgi yolu seyyar saticisindan alinma 15 lira

1|0
    0|0
  • boşver kaç tl olduğunu seni mutlu ediyorsa paha biçilmezdir ayrıca gayet şık takılar bence

2|0
    1|0
  • bu nasıl saçma sapan bencilce ve ahlaksızca bir soru , sana hediye diye alınan birşeyin fiyatını araştırmakda ne oluryor , bu nasıl bir hödüklük ...

1|0
    1|0
  • fiyatı nedır bılemem ama bence cok güzel ıkısıde cok kişininde hosuna gıdecektır bence senın verdıgın deger onemlı fıyatı degıl bu arada ıyı kı kımse cevap vermemış biz 5 kez guncellemeyle 3 yorumu zor alıyoruz :D

0|0
    0|0
  • 1. fotoğrafları ekmek kızartma makinesi ile mi çektin

2. anladığım kadarıyla 2-3 lira bir şey

0|0
    0|0
  • Sana BUnun Yakısıcagını Düşünp Almış ve sen Maddiyata Önem Veriyorsun Gerçekten Büyük Ayıp Eger Sevgılın Bu Sözlerını Duysaydı O Yüzügü Almak İçin Bir kez Daha Düşünürdü Olay Maddıyatta Değil Düşünccede.

0|0
    0|0
    • sevgilim değil arkadaşım. ama tabi bu soru doğru değil bende sorduğuma veya merak ettiğime pişmanım.

• en fazla 1 liradır heralde

0|0
    0|0
  • yalnış anlasılıyorssun bu sorunla kaç para ediyossa fark yapmaz hediye sonucta hediye almak istiyossan almak istiyorum die sor

0|0
    0|0
  • Biliyom ya ben bunları. 1 milyoncuda satılan 50 kuruşluk şeyler :)

1|0
    0|1
    • yok deve. o kadarda değil ya 5-10 tl vardır.

• 1 milyoncudan almış gelmiş ya

0|0
    0|0
  • Bu samimiyetsizliğin sebebi nedir peki ?

0|0
    1|0
    • efendim?

• Ya yapma bunları çocuğum bak yaşın kaç bilmiyorum ama küçük olduğun belli. Değeri 50 liraysa daha içten bir teşekkür edeceksin demekki hatta 150 200 liraysa boynuna zıplayacaksın artık 500 tl falansa yapman gerekeni biliyosun o zaman yatak orda :) Böyle bir mantık varmı ? Biliyormusun imkanı varmı, durumu müsaitmi? Belki ailesinin büyük maddi sıkıntıları var belki zor şartlarda yaşıyorlar sana belli etmiyor. Aldığı hediyenin değerimi gözündeki değeri onun. Düşünmüş olmasının önemi yok mu ?

• dediklerine katılıyorum sadece kuru bir teşekkür ettiğim için böyle yapıyorum. zaten birbirimize hediye verdik o bana bunu bende başka bişey. almadan önce sakın büyük ve pahalı olmasın yoksa kabul etmem demiştim. ya konuştukça batıyorum tamam yanlış bir soru oldu zaten merak etmedim amacım hatamı telafi etmekti. yaşım 18

Kızlar Ne Diyor 15

• 1-5 arasi karşılık olarak birsey alacaksın sana bunu hediye edene galiba bir kalem kutusu yeterli bence :))) ama eğer çok sevdiğin biriydiyse bunu alan fiyatını düşünme icinden geldigi gibi hareket et. 20 senelik arkim var kız bu dogum gunü hiçbirşey almadı yandımdaydi o benden sonra kutladı ben 100 tl harcadım ama içimden geldi. Kişisine göre değişir

0|0
    0|0
  • bence 5 tl falandır

0|0
    0|0
  • taş catalasa on tl

0|0
    0|0
  • 5ten fazla değildir ama manevi önemine bak sen :)

0|0
    0|0
  • Sende değerli olduktan sonra fiyatını merak etmen çok ilginç :)

0|0
    0|0
  • Guzelmis, seni dusunmus ve almis. Tektas tan daha degerli bence :).

0|0
    0|0
  • 5 tl lik duruyo :S

0|0
    0|0
  • Ama tasa bagli degerliyse tas yukselir fiyati saol;)

0|0
    0|0
    • rica ederim. bencede 5-10 tl arasıdır.

• bu yüzükler degişik bi taştan sinire iigelio ben kuzenime almstm ve 1tanesi 38 tlydi indirimliydi ama ..

0|0
    0|0
    • ayrıca güzel kalplisin sen, Allah seni de sevdigin adamıda en iilerini alıcak maddi duruma getirir inş .. yeterki mutlu olucaın adamla ol..

• Ben cevabını okuduğumda dalga geçtiğini sandım önce. teşekkür ederim bence iyi kalpli olsaydım bu soruyu sormazdım. zaten parasıyla ilgilenmiyorum sadece ettiğim teşekkürden fazlasını haketmişti gibi hisettim.

• hepimiz sorguluorz an gelio, bende zmannda hediyeler o bu şu sorguladm insanız nefsimiz var, güzeli istioruz oyüzden aksi bile olsa seni yadırgamazdım ,ki sen bu niyettede diildin,gerckten güzel kalplisin, sevindm hala senn gibi insanlr oldgu için..

• ikisi birlikte maksimum 6

0|0
    0|0
  • 5-10 arasi

0|0
    0|0
  • benim mahallemdeki hediyelik eşya dükkanında 1.5 tl fiyatı.

0|0
    0|0
  • Maksimum 5

0|0
    0|0
  • Lastik mi o ?

0|0
    0|0
  • 5-10 arası bişe

1|0
    0|0
Yükleniyor...