Eski sevgilinizden intikamınızı alma şansı verilse nasıl alırdınız?

Bundan çok güzel şeyler çıkar gibin. Eski sevgilinizden intikamınızı alma şansı verilse nasıl alırdınız hacılar ? :D

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• sevmedklerımı boşkoy. sevdiklerimden intikamımı aldım. onlara yeter fazlası oldurucu olur .

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İntikam mı?Neden intikam alayım ki? Bana yapabilecekleri en büyük kötülük ölmeleri olur,üzülürüm.Bunun haricinde mutlu olmalarından başka bir dileğim yok!

0|1
    0|0
  • tüm hayatını mahvederdim sosyal çevresi işi herşeyini elinden alırdım üstüne de şanssızlık eklensin..kalsın tek başına

0|1
    1|0
  • Ona özel bir işkence odası yapardım. Öncelikle bağlardım onu sonra gözlerini zımbalardım görmesin bir şey. Saçlarını tıraş edeyim. Derisini yüzerim yavaştan yavaştan. Tırnaklarını sökerim. Kulaklarını koparırım. Ağda yaparım :D:D İntikamım böyle olurdu. :D

0|1
    1|0
  • Kesin cozum hadim ederdim

1|1
    0|0
  • intikam alacağım kötü bişey yapmadı. :D

0|1
    0|0
  • pipisini keserdim saçarını kazıtır üzerine deri yapıştırırdım ki o bok saçları beyninin içinde çıksın diye.. aa beyin demişim yanlışlık olmuş beyin ne arar ki o mal da..

0|1
    0|0
  • Uğraşamam.

0|1
    0|0
  • çükünü koparır sonra da ağzına sokardım o çok övündüğü çüküyle ölsün p**evenk

2|1
    1|0
  • neye göre intikam ama yaptığı şeye göre değişir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sevgilden intikam mı :) evlenince düşünürüz

0|1
    0|0
Yükleniyor...