Erkekleer güzel kızın tanımını yapın bana.

17-18 yaşlarındaki bi kız nasıl olursa güzel dersiniz ? giyim fizik saç falan anlatın hadi :)

0|0
319

En İyi Erkek Görüşü

• 17-18? eğlenmeyi sevicek. durduğu yerde duramicak bi kere. yoksa güzelliği falan kalmıyo bildiğin süslenmiş ot gibi oluyo. 2 günlük ilişkilerin asıl sebebi bu benim için. giyim falan olarak düşünürsek... bi kere bakımlı temiz olucak. öyle akımlara kapılıp kap kara giyinmicek. yada küçükken annesine ne kadar özendiğini kokoş gibi giyinip göstermicek. yerinde giyinicek. partiye giderken parti ortamına uygun bişeyler. onların mahallede buluşurken mahallede dolaşıcak gibi giyinicek. cenazeye giderken bikini giymicek işte... güzel bi kokusu olucak. arkadaş bundan kullanmış çok güzel kokmuş diye aynısını almicak. denicek hangisi yakışıyosa o kokuyu kullanıcak. bu koku çok tanıdık geliyor değilde ne kadar eşsiz bi koku diye düşündürücek insana. o kokuda boğmicak hani böyle hafiften yaklaşınca belli olucak. öyle özentiden kos kocaman topuklular giymicek. kendisine yakışıp yakışmadığını denicek. güzel gördüğü, göstermek istediği yerlerini göstermeyi bilicek. sırtı güzelse sırt dekoltesi bırakmayı, göğüsleri güzelse göğüs dekoltesi brakmayı bilicek. dekolte bırakırkende her yerim güzel deyip donsuz çıkmicak dışarı. dikkati çekicek ama içine düşürmicek bi dekolte olucak. sonrasında renk aksesuar seçimi cidden çarpıcı olucak böyle "1 milyoncuya girdim en ucuzu buydu aldım taktım" demicek aksesuarlar. biraz kendisini ifade edicek. küpesine iltifat ettiğimde bana anlatıcak küçük bi hikayesi yada neden onu tercih ettiğiyle ilgili küçük bi sözü olucak. sonra üstünde orjinal şeyler olucak böyle sağa sola gidip satın alamicağın. bilmem nerde tatile gittiğimde beğendiğim taşlardan yaptım bunu dicek. sonra temiz yüzünün üzerine sade bi makyajı olucak. "ben makyajlı bi barbiyiiiim" demicek ama makyajsız haliyle karşılaştırdığında farkı anlicaksın. öyle işte.

4|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• boobslar 85 c olacak kesinlikle

0|0
    1|0
  • orasına burasına yapısan şeyler giyerse bana göre ergenus

1|0
    0|0

• Kısaca sen işte daha neyi açıklicam diğer kız arkadaşlarda merak ediyorlarsan senin fotoğraflarına baksan anlasın :D

0|0
    0|0
  • 17 18 yaşında bir kız daha güzel değildir yüzündeki mayın tarlasını temizlesin

20 den sonra güzel olmaya başlıyorsunuz

1|0
    1|0
  • eli yüzü düzgün konuşması düzgün ,her konuştugunda seni tekrardan aşık edebilen ,parfümü güzel saçları düz dişleri beyaz yeterli ya

0|0
    0|0
  • Göreceli bir şeyin tanımını isteyen kız güzel olmuyor maalesef.

0|0
    0|0
  • Biraz değil fazla fazla dekolte topuklu ayakkabı güzel kıpkırmızı dolgun dudaklar bulunan bir ruj tamam ağzının suları akar çıkma teklif etmeyen kalmaz...

0|0
    0|0
  • kibar, yalansız, kıskanç olmayan ( eşi konusunda değil olur olmaz herşeyi kıskanma durumundan behsediyorum) hasis olmayan, kibirkli olmayan, samimi ve içten olan kadınlar güzeldir.

0|0
    0|0
  • Zayıf olsun şişmansa tayt gıymesın .. Zayıfsa taytla topuklu ayakkabı ve shirtle kombine kurabılır

0|0
    0|0
  • 1-165 boyunda

2-minyon yüzlü ve ince çene yapısına sahip

3-utangaç

4-inançlı ve değerleri olan

5-sakin ve az konuşan...

6-sade giyinen ve kot giymeyen...

candır böylesi... var mı bilmiyorum ama...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • insan olsun kişilikli karakterli olsun benim için dünyalar güzelidir...

1|0
    0|0
  • yolanthe yenge :) aşık oldum ben ona ya :))

1|0
    0|0
  • Uğraştırma şimdi beni tanımla falan git aynaya bak tamamdır =))

0|0
    1|0
  • Samansarısı Saçlar Mavi gözler 1.70 civarı boy beyaz bi tisort ve mavi kot pantlon ..

0|0
    0|0
  • güzel kız

0|0
    0|0
  • adriana lima :)))

0|0
    0|0
  • banu alkan gibi oLsun neremi neremi desin mm :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• siyah saçlı beyaz tenli kahve gözlü 170 boy 55 kilo...dudaklar kiraz...gözler manalı...saçlar ahenkle dans ediyor..bide ceylan gibi yürüyüş..al sana güzel kız...

1|0
    0|0
  • Boyu 170 kilosu 50leerde dbrbbf bknz. Ben sjfbdkd

1|0
    1|0
  • Güzel kız tanımı istersen sana Fec derim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...