Ona sevgilisinin nışanlanacağı nasıl anlatılır?

Bi arkadaşım var sevgilisi asker.Kızı aılesıi zorla nışanlamak istiyor kızda çaresiz onay verdi ailesıne!Askerdeki çocukta benim sevgilimin en yakın arkadaşı!Kız nışanlanacağını saklıyor. Ne yapmak lazım?Ona sevgilisinin nışanlanacağı nasıl anlatılır? Çocuk delirecek valla askerden kacıp kendini yakmasından çok korkuyorum :(

0|0
16|16

En İyi Kız Görüşü

• film gibi yaaa ama doğru yapmışsın sonuçta öğrenilecekti

0|0
    0|0
    • evet işte bende oyle duşundum yanı ona haksızlık olurdu ondan saklasaydım

yanı sonucta oda her gun hayal kuracaktı sevgılısı baskasıyla evlenırken :(

• yazık ya ne acımasızlık :( cidden çok kızıyorum böyle olunca

• teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Zorla kızları nişanlamak günah ya...

0|0
    0|0
  • Kız bir fedakarlık yapıp kaçsın o halde,çocuğun ailesine sığınsın,aksi taktirde öyle yada böyle çocuk aynı yıkımı yaşamayacak mı,ne yani askerden geldiğinde ve öğrendiğinde herşey çocuk için bitmiş mi olacak ?Bir yanda askerde bu yıkımı yaşamak diğer yanda hayat boyu bu yıkımı yaşamak var...

1|0
    0|0
  • iyi olmuş tabi bi yerde yani çocuk askerde sürekli bi ümitle bitmesini bekliyo ama bide şu asker intiharları falan öldürmesin kendini çocuk ya hem hağla zorla evlendirmemi kaldı ya yıl 2013

0|0
    0|0
  • Askerde olan bir insana yapılacak bilecek en kötü olaylardan biri çok yazık olmuş.O çocuğun yerinde olmaktansa ölmeyi bile tercih ederdim.

0|0
    0|0
    • donduğunde sevgılısının başkasıyla evlı olmasını gormekmı daha ıyıdı

• Sen askerdeki insanların psikolojisini biliyormusun? Bu ve benzeri konular yüzünden kaç genç intihar etmiş canına kıymış haberin varmı? Hiç olmassa arkadaşın kendisi başka türlü söyleyebilirdi.Sizin gibi insanları anlamak mümkün değil.Birde olumlu yorum okumak için buraya gelip böyle bir soru soruyorsun çünkü insanların sana sen doğru yapmışsın evet haklısın demelerini bekliyorsun.O çocuğun başına birşey gelirse vebali hepinizin boynuna kalacak buda sana son sözüm.

• askerdeyken haber vermeyın buyuk yıkım olur bu zaten orada yalnız adam en buyuk destegı sevgılısı bu olay mahveder onu

0|0
    0|0
    • ya başka turlude olmuyo ama

yanı soylemeden kız hayatından cıkarsada daha beter olur

• nışanlanıcağı çocuk çok uzak bi akrabası kızın

o yuzden aılesı hayır dıyememış

• bunun en kolay yolu nişanlandıgı cocukla bulusup guzelce durumu anlatması ve kendısı tarafından nişanı bozamayacagı ıcın erkegın bunu yapmasını ısteyecek adamsa eger zaten o kızın kendısıyle mutlu olamayacagını duşunup kabul eder

• bi noktayı kaçır muyor musun ? aile kızın mutluluğunu ister ... askerlik donusu kızı ciddi ciddi ailesinden isteyecek mi ? burda eleştirilecek biri yok çünkü herkes dogru olanı yapıyor.

0|0
    0|0
  • o cocuk o askerden kaçar sonra saydırır

0|0
    0|0
  • haberi olmazsa neden askerden kaçıp kendini yakacak ki? kız bunu göze almamış demek ki çocuğu istemiyor. söylemenizin bir anlamı olmaz.

0|0
    0|0
  • off :( harbi zor durum çocuğa söylese oradayken kafayı yer ben neler gördüm askerden kaçanlar intihar girişimleri falan çocuğu bir şekilde izne çağırıp söylesin:(

0|0
    0|0
  • şimdi gelmeyecekte ne zaman gelecek eğer kızı istiyorsa yapar birşeyler

0|0
    0|0
  • kiz evden kacsin...yazik degil mi askere

0|0
    0|0
  • iki ucu boklu değnek sözü tam oturuyo bu konuya ..

0|0
    0|0
  • bütün sana kalıcak te benden söylemesi.

0|0
    0|0
  • bu askerde komutan çilesi yetmiyor birde siz vuruyorsunuz bu kız milleti çok nankör ve vizdansız.

0|0
    0|0
  • sölessin cocuk firar etssin en fazla alacagı bi ay ceza

0|0
    0|0
  • Nolmuş laaa Bihter ile Behlül'e dönmüşler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Nasıl zorla onay veriyor ? Oğlan madem seviyorsa devreye girsin.

1|0
    0|0
    • ne yapa bılırkı?asker sonuçta

• bı faydası olurmu?

• Elbette olur.Hem böylede askerdeki çocuğun ciddiyetini de ölçersiniz.İlerde daha kötü şeylerde olabilir.Ya evliyken görüşmeye kalkarlarsa ortalık daha beter olur.Evlilik nişan olmadan hemen haber uçursun.Herşey netleşsin.

• sorun kizda bence,ama,ona da kizmiyorum simdiki ailelerin bazilari eski kafali,dusunuyorum da kiz karsi ciksaydi ciddiyetini bildirseydi ailesi ne yaprdi acaba zorla mi verirdi?!asgerdekine yazik be ne yapa bilir ki,sadece kendisini yakar bence kizla konusmak lazim,gercekden seviyorsa bi seyler yapacaktir

1|0
    0|0
  • gelene kadar saklasaydınız keşke; zaten zorda adam. hayırlısı olsun diyelim

0|0
    0|0
  • Kız istemezse zorla nişanlayamazlar. Tamam sevgilisini söyleyemez belki ama başka bahaneler uydurabilir. Yanlış yapmış. Ya da askerdeki çocuğu gerçekten sevmemiş. Bence haber verme . Versen ne olacak? Kız kararından dönemeyeceği gibi oğlan askerliğini yakacak.

0|0
    0|0
  • çok mu askerliğin bitmesine alalh ım ne aileler var ya

1|0
    0|0
    • evet daha 1 yılı var ((((

• valla kızın kabul etmesi de ilginç baskı yapınca kabul etmeler falan seven insan ölse kabul etmez bence söylemeyin çocuğa en azından gelince üzülsün orada yıkılmasın

• kız manyakmı ya istemesin zorla güzellikmi olur yazık olur ikisinede ya olmazsa gitsin nişanlandıracakları çocukla konussun.insan anlar belki halinden cocuk vazgecer belki.

0|0
    0|0
  • orla güzellık olur mu kız ıstemıyorsa nasıl nişanlıyorlar?

0|0
    0|0
    • var ıste oyle aileler

• babasından çok korkuyor

bende dıyorum iste aılene soyle ama korkuyor

• öldürecek değil ya konusur konusur en fazla sonra susar. korkusunu yensin tabii gercekten seviyorsa

• sakın söyleme pskolojı falan kalmaz mazallah ıntıhar falan eder ..

kıza söyle kaçsın evden :)))

0|0
    0|0
    • kacıp nereye gicdecek kı?yanı o askerde olmasa zaten kaçırırdı amaaa ...

• olay kızda bıtıyor . nerde kaldı o eskı devırler. ıstemıyorum dese öldurceklermı sankı sevgısıne bukadarmı sahp cıkıyor . söylemeynce sen sclu olrsun da nasıl dıceksn bende blmıyorum . cok koyar durum cıddı ./

• evet yaaa çocuk çok fena olcak yaaaaa

onun için endişeleniyorum ((

• Off çok kötü bişey ya :( , Başka çaren yokmuş ki, sen söylemesen başka bi şekilde öğrenecekti zaten, yazıkk çocuğa :((

0|0
    0|0
  • AİLESİNE BENİM SEVDİĞİM VAR ASKER DİYECEK !

0|0
    0|0
    • bende oyle dıyorum ama korkuyo aılesınden

• istemiyorum evlenmek , diyecek çocuk bana göre değil diyecek... çocuğa bildiğin bütün bokları atacak artık..

• kız söylesin ailesine benim sevgilim var askerde şu an ama diye.

0|0
    0|0
  • askerden gelene kadar bişey söylemeyin.

0|0
    0|0
    • e o zamanda çok yıkılacak.duşunsene 1 yıl boyunca hayaler kuracak donunce evlenıcem dıye donduğunde sevdığını başkasının karısı olarak gorecek

• ama ordaki psikolojyle çok daha kötü olr gibi geldi. ama siz bilirsinz.

• yazık ya kız kabul etmesin sevgilim var benim desin. yada kaçsın

0|0
    0|0
  • kızda hata dıyecem aılesının yapısnı bılmıyorum askerdekı adamın basını yakacak kadar durum vahım se ben ce kız aılesını oyalasın ... uydursun bıseler

1|0
    0|0
  • söylemekten başka çaren yok sonra neden söylemedn dye suçlu olursn

0|0
    0|0
Yükleniyor...