Vefat eden yakınınızın yokluğuna alışmak?

çok sevdiğim birini kaybettim herbayram gözlerim onu arıycak.. sizde yakınınızı kaybettiğinizde alışmakta nekadar zorlandınız?zaman unutturabiliyor mu gerçekten?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• ben babamı kaybettim .15 sene geçti .bi dönem biraz unuturum sonra evdeki en ufak bişey yeniden hatırlatır .dokunduğu eşyalar söylediği sözlerle evden hiç çıkmaz .zaman unutturmuyor sadece yokluğuna alışıyorsun .sesini duymadığın için unuttumsanıyorsun ama gözünü kapatıp dinlediğinde sesini unutmadığını anlıyorsun.

0|0
    0|0
    • başın sağolsun çok güzel anlatmışssın aynıları yaşanıyor evet

Erkekler Ne Diyor 5

• zaman ahh zaman tüm duygu ve düşüncelermin katili.alıpda götüremeyeceği hiç birsey yok.

1|0
    0|0
  • Zaman herşeyi unutturuyor cidden o sevgiden mahrum kalmanın ne demek olduğunu iyi anlarım başlarda sadece acı verirken onun yokluğuna mecbur alışıyosun alıştırılıyosun.

0|0
    0|0
  • Dayımı kaybettim 1 sene önce valla bilmiyorum ama varlığı yokluğu fark etmiyordu.

ya ben bu konularda pek takıntı değilim neden dersen zaten o bizi bırakıp gidiyor.

bizler bu imtihan dünyasında kalırken o yukarıda zevki sefada ama ...

0|0
    0|0
  • duygusal olarak donuk bir insanımdır. alışırım hemen çünkü hayatı kabullendim.

0|0
    0|0
  • Geçiyor kardeş geçiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok zor. başın sagolsun. zaman ister unutmak.

0|0
    0|0
  • Aradan ne kadar zaman gecerse gecsin, ruyamda gorup sabahlari uyandigimda onun hala var olduguna oyle inandiriyorum ki kendimi...

0|0
    0|0
  • Küçükken dedem vefat etmişti kötü oluyor...

Ben önce gideyim:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...