Sevgiliniz var ama ya mutlu değilseniz yeni aşka yelken açar mısınız?

Sevgiliniz var ama başka birileri ile de beraber olmak istiyorsunuz bu duurmda ne yaparsınız sevgilinizden mi ayrılırsınız yoksa yeni sevgililinizle aşka yelken açar mısınız?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• ne olacağını söyliyim.. bi bok yapamazsınız. sevgiliniz size o kadar aşıktır ki onu daha fazla hayalkırıklığına uğratmak istemezsiniz. iyi sevgili rolü oynarsınız. yapmak istediğiniz her şeyin tam zıttı davranışlar sergilersiniz. bu sizi günahlarınızdan arındırır. en azından öyle ümit edersiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Mutlu değilsem neden o insanı ve kendimi kandırıyımki yeni bir yol çizerim önüme karşımdaki insana açık açık hislerimin değiştiğini yoluna gitmeyen şeylerin olduğunu söylerim.

0|0
    0|0
  • Bu hiç etik bir davranış değil sevgilin var ve başkaları ilede beraber olmak istiyorsun... Bunu sana sevgilin yapsa tepkin bu derece rahat olur muydu? Bence olmazdı mutlu değilsen ayrılacaksın ya yarden ya serden geçeceksin

0|0
    0|0
  • bence sen ilişki adamı değilsin.

0|0
    0|0
  • tabde gelsin yeni aşklarrrrrrrrrrrrrr:D

0|0
    0|0
  • mutsuzda olsam devam ederim..seviyorsam tabi...ama sevmiyorsam başkasnı bulurum.

0|0
    0|0
  • sevgılımden ayrılırdım mutsuzluk basladıgı an gıtmek gerekır ama yenı bır sevgılıde bulmazdım

0|0
    0|0
  • papağanım olsa mutlu olurum sevgiliyi geçelim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sevdiğimle mutlu değilsem o sevdiğim değil arada bir buluşup gezdiğim birisidir ki bu bana uymayan bir durum .

Sevebileceğim birisini sevgilim yaparım .

0|0
    0|0
  • benden sana tavsiye eğer 2 kişi arasında kalırsan ikincisini seç çünkü birincisini sevseydin ikincisi olmazdı.

0|0
    0|0
  • git başkasınıda sev kardeş ondan sonra o ilişkiyi bitir bi başkasını daha sev hayatmı bu be ben sevdimde ne oldu acı çekiyorum sev sevebildiğin kadar insanı 3.5.7. daha fazlasını sev hep kızlardanmı gelicek zarar birazda senden gelsin hayat kısa özgürlüğünü yaşa gitsin kardeş

0|0
    0|0
  • bir iliskiyi bitirmeden diger iliskiye asla baslamam

0|0
    0|0
  • Sevgilimle aram kotu de olsa yeniye sans vermek hoş degil..

Yeniye gittiğinde ya daha buyuk sorunlar bekliyorsa... Eski sevgilisinden ayrıldı baskası icin bendende ayrılır diye düşünebilir..

0|0
    0|0
  • jet-ski olsun lütfen... :)))

0|0
    0|0
  • yüzerek bile gidebilirim

0|0
    0|0
  • o başkalarını bulunca yeni başkaları için arayışlara yelken açmak da var ama

0|0
    0|0
  • sevgilidir ama sevdigim değildir, fiziksel bir cikarim yoksa, ayrilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...