Tayt giyen bazı kızlar iyi hoş ama bazıları niye oturmasını kalkmasını bilmiyor

Bir kız oturup kalkmasına dikkat etmez mi ya sinirlerim bozuldu tayt giymiş bacaklarını ayırarak oturuyor foto çekiniyor, başka pozlar da veriyor tüm dökümanlar ortada bu kız sevdiğim bir kız sinirlerim bozuldu bende mi bir anormallik var karışınca karıştı oluyoruz giy tamam ama düzgün otur lan normal mi bunlar ya

0|0
155

En İyi Kız Görüşü

• hiç normal değil. edepli bir kız düzgün oturmalı sağını solunu her daim kontrol etmeli..

0|1
    0|0
    • bunu ona söylesek edebi senden mi öğrencem der

• ee yani mantıklı bi cevap veremiyorsa öyle diyecek

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• kilolulara da tayt yakışmıyor ama inatla giyiyorlar

0|1
    0|0
  • sorun kızda .

0|1
    0|0
    • yani bazıları giyiyor yakışıyor hanımhanımcık oturuyor bu mal kendini sergiler gibi ya sinirlendim

• haklısın

• değil değil değil değil

0|1
    0|0
  • kızlar oturmasını kalkmasını bilmiyor gerçekden öylee :) ailesinde suç aslında aile eğitim veriyor ama özentilik iştee :)

0|1
    0|0
  • Sisman kizlar tayt giymesin balik agina takilmis balina gibi oluyolaaar

0|1
    0|0
    • giydikleriyle kalsalar bari oturup kalkmasını bilmemeleri daha büyük sorun

• vurcaksın yapıştırcaksın yere ya ben ailelerine kızıyorum nasıl kız yetiştiriyorlar

• Hahaha sakin :D

• Değil tabiki

0|1
    0|0
  • Sevdiğini kıskanmak normal, sende sorun yok..

0|1
    0|0
    • bu gerizekalıyla nasıl uğraşacam ben ya söylemem mi gerekiyor bazı şeyleri kendisi bilmesi gerekmez mi oturmasını kalkmasını da mı ben öğretcem buna

• kız sevgilin mi?

• heh sorun burda değil olsa zaten ayrılık sebebi ve bişey diyemiyorum ama sinirlenmemek de elde değil ne yapayım ben şimdi ya mal gibi oturup bakayım mı bu haline

• sorun tayt giymiş olmasında

0|1
    0|0
    • bi insanda ar namus olur ya herşeyi ben mi söyleyeceğim hey allahım.

• kendisini uyar. hala bunda ısrar ediyorsa terbiyeli bir kız olduğunu söyleyemeyiz...

0|1
    0|0
  • Tayt giydiği için bir yerlerinin kapalı olduğunu sanıp rahat davranıyordur. Bu kız ğer küçükse faarkında değildir hatasının uyarmanda bir sakınca yok bence. Yaşı yirmiden fazlaysa kasti yapıyor olabilir. Söylesen ne çare...

0|0
    0|0
    • 19 yaşında kafası herşeye çalışıyor ama buna çalışmıyor nedense

• Bilerek yapıyorlar buna eminim..

0|0
    0|0
  • o kaşınıyo belli :)

0|0
    0|0
    • bu çok acık hem de ne kadar geniş insanlar ya

• Sevdiğim demiyo arkadaşım, sevdiğim bir kız dyo yani arkadaşı filan anladıdğım kadarıyla

• ben burdan gizliden soruyorum genel olarak böyle bir kız hakkında yorum alıyorum özel olarak değil

• Oturmayı bilmediklerinden değil canları istedikleri için öyle yapıyolar.

0|0
    0|0
  • Tamam.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• elalemın taytından sanane... edebindende ... Eyer sen veyaki biz erkekler duygularımıza, hazlarımıza, gözlerimize, düşüncelerimize perde çekemiyor... başkasının giydiği tayta bakıp gözlerimizi ayırmadan direk cinsel hazza takılıyorsak bu onla ilgili değil bizlerle ilgili bi olay... Lütfen özgür bi ülke ve kimin nasıl yaşadığı kendini ilgilendirir...

1|0
    1|1
    • bilader sen ne diyon ya insanda ar namus olur giymesine bişey demedik oturmasını kalkmasını bilmeli bir kız bi yerde görsen gözlerin açılır değil mi ama

• niye ekranlarda tv kanallarında gayet açık giyiniyolar... hatta hemen hemen her gün bi programda bi frikikde verilıyor... ikiside canlı görsel... kardeşim demek istediğim bakanın içinde bişey yoksa konuşmazda, bi göz teması yaşar çeker gözünü gider... ne rahatsız olucak başka

• o tv dekilerde de sorun var demek ki bir bayan ne giydiğine nasıl hareket ettiğine dikkat etmeli biraz düzgün otursa ne oluyor yani veya evde öyle oturuyorsun kimse yok tamam foto cekip ne millete gösteriyosun bunu yani

• Tayt dışarıda giyilir mi zaten ya kim çıkardı bu modayı

1|1
    0|0
    • tany nedir ya resmen erkekleri tahrik etmek için çıkartılmış kilotlu çorap işte kilotlu çorapla gezmek gibi bişey

• Annemler 15 sene önce içlerine giyerlerdi be :)

• sen de giy aga

şimdi onlar düşünsün diye bağırr

1|0
    0|0
  • :) bırakın otursunlar yaa

0|0
    0|0
  • Tayta göre karakter tahlili yaparsak; ne kadar çok ten o kadar kötü oturuş o kadar çok selfie :D
    atesligiyim.com/.../...umlu-kirmizi-seksi-tayt.jpg
    atesligiyim.com/.../...i-transpran-yirtik-tayt.jpg

0|0
    0|0
Yükleniyor...