Cüneyt Çakır gerçekten Galatasaraylımıdır?

Her Galatasaray maçından sonra eleştrilirdi ama dün gece herkes tvde onu konuştu trabzonun çok hakkını yedi ben de şüphlenmeye başladım artık facebookta herkes bunu paylaştı mesela

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Şikeci Galatasaray Senelerdir Şikeyle Başarı yakaladıklarını sanıyorlar. Dünde Trabzonun hakkını yediler geçen sene Gençlerbirligi kalecisine verdigi paralar yüzünden transfer yapamadılar
    aşşagılık pislikler

0|2
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bitmeyen hakem tırıvırısı. Cüneyt Çakır Türkiye'deki tek üst düzey hakem olmasına rağmen ligdeki taraftar ve federasyonun tavrından dolayı düzgün maç yönetmiyor.

Ben çok sıkıldım bu hakem tartışmalarından. Sorun hakemlerin maçı yönetme biçimlerinin çok kötü olması, yoksa mesela Semih Kaya'ya haksız yere sarı kart verdi, Burak Yılmaz'a topu ileri vurmalarına rağmen sarı vermedi falan.

Ligdeki maç yönetimi rezalet. * futbolunu bir biz kaldık böyle yerden kalkmadan, göz hakemde, aheste aheste oynayan. Ligin şampiyonunun bile Avrupa'da madara olmasının sebebi biraz da bu, top Avrupa'da 70 dakika oyundaysa bizde 55 dakika oyunda kalıyor.

Beşiktaş'ın geçen sene Tottenham ile oynadığı maçta muhteşem hakem yönetimi vardı toplam faul 18 falandı 3-4 de sarı kart çıkmıştı mesela, maç hiç durmadı, aktı resmen. Aynı Beşiktaş Anadolu'da maç yapacağı zaman top oynanmıyor, sürekli maç duruyor, saçma sapan fauller verilmiyor, oyunun içine ediliyordu hakemler tarafından. Aynı takım ya, Tottenham karşısında ingiliz takımı kesilen Beşiktaş Türkiye'de top oynayamıyordu.

0|2
    0|0
    • Güzel yazmışsın

• Ben mesela Galatasaray taraftarının hakem yerine daha top kendisine gelirken ne tarafa atlayacağını hesap eden Burak'ı, ortasahada topu dikine oynamaya çalışmak yerine beke, stopere pas atmak veya rakibe götünü dönüp kendini yere bırakmak dışında hiçbişey yapmayan Selçuk'u, daha ikinci sezonunda her pozisyonda kendini yerlere atmaya başlamış, bir tarafı arşa kalkmış Yasin'i sorgularım.

Kimse takımının oynadığı futbola bakmıyor, dertleri hakem olmuş.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen ne kadar cesursan o da o kadar galatasarayli 😄

0|1
    0|0
    • Cesur olsan engellemezsin yorumu

• Cesaretin olsa cevap yazıp engellemezdin bu ilk değil

• Ben ne diyorum sen ne diyosun 😄 korkak olmasan gizli olmazsin kuyruk acini saklayarak yasamak zordur be uzuluyorum senin adina gercekten 😊😊😊

• Ne alaka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yok öyle birşey olur mu hiç :)

encrypted-tbn1.gstatic.com/images

Dün Trabzon taraftarı gerekli tepkiyi verdiler , çakır polislerden yardım istedi

0|1
    0|0
  • Ben değildir diye düşünüyordum. Tesadüftür diyordum. Ama yine de insan şüpheleniyor.

0|2
    0|0
  • Yok ofsporluymus kndileri :) ah bu gizliler

0|0
    0|0
  • Cüneyt Çakır Fenerbahçeli. Ama dün trabzon un penaltısını vermedi, son dk de tsli mbia yı atması gerekiyordu atmadı :) Erkan Zengin boş kaleye atsaydı, mbia kendi kalesine atmasaydı C. Çakır konuşulmayacaktı :)

0|0
    0|0
    • O penaltı her türlü konuşulurdu tartışmasız çünkü

• evet ddd penaltı harici iyi maç yönettiğini düşünüyorum ben

• Galiba galatasaraylı bu kadar tesadüf olmaz birader.

0|1
    0|0
  • Bu boş sorularla siz daha nereye kadar koçum?

0|1
    0|2
Yükleniyor...