Podolski ve Burak Olmayınca Sizcede Galatasaray Daha Etkili Oynamıyormu?

Dün Podolski ve Burak çıktı Sneijder forvet arkasına geçti ondan sonra Galatasaray etkili oldu golden sonrada Trabzonda gol atabilirdi ama Galatasarayda farkı açacak pozisyonlara girdi yorumcuların bu söylemine bende kesinlikle katılıyorum

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Podolski ben bildim bileli solda oynayan bir adamken niye Hamza Hamzasson adamı sağda oynatıyor anlamış değilim. Arsene Wenger yapmadı l*n bunu.

Burak ise bildiğin kazma zaten, bir ara Sneijder 'Senin ayağının yayını sikeyim' dercesine bağırdı herife. Burak'ın yeterli olduğunu, hakkaten iyi forvet olduğunu sananlar da futboldan anlamıyordur.

Adam 30 yaşında, Galatasaray'da oynuyor ama top kontrolü, pas atma becerisi sıfır. Bildiğin sıfır. Hava toplarında etkili değil, kaleci atışında 5 metre ofsaytta kalıyor üstelik kendisindeki ego, trip Cristiano Ronaldo'da bile yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• İkisi de oldukça formsuzlar ama yine de kalkıp umutu oynatmayacaksin
    Yasin i sürekli kullanması lazım

0|0
    0|0
  • Tabiki gizlicim hatta selcukda yoktu chedcou hepsi olmadan cok iyiyiz neyse ama burak ve poldi formsuzlar cikisa gecerler.

0|0
    0|0
    • Selçuk orta sahanin bütün yükünü çekiyor Chedjou ise savunmayi toparlayan isim maç izlemeden yorum yapmayın. Gsde şu anda iki tane oynamamasi gereken oyuncu var onlarda Burak podolski

• Bid eyorumu anlasaydın maç izlemeden he :)

• Burak satılmalıydı bence 10 milyon euroya.
    hata yaptılar

0|0
    0|0
  • Galatasaray'in ilk on biri belli macera aramaya kalkarsan cezanı keserler. Hamza hoca da artık farkına varmistir. Ligin ilk yarısı yarıştan kopmazsa, ligin ikinci yarısında iki üç takviye ile şampiyonluga oynar. Zaten Hamit ve Kevin de gelecek diğer oyuncuların da performansi artar.

0|0
    0|0
  • Burak çöp zaten #olmasadaolur

0|1
    0|0
  • Podolski yerine belli bir süre sinan gümüş oynamalı
    Burak yerine umut daha fena

0|0
    0|0
  • Podolski 2.5 milyonluk sıgırdır
    birde naniyle karşılaştırıyorlardı

0|0