Kararsızlık yeni ilişki,ben napıcam?

ya benim cok sevdiğim bir çocuk vardı gecen sene çıkmıyorduk konusuyorduk ama resmen asık olmaya en yakın hissettiğim çocuktu .neyse işte su an bi arkadasın da aracılıgıyla baska bı çocukla konusuyorumve bu cocuk çok üstüme geliyor daha tanısalı 3 gün oldu ama çocuk hergün görüşmek istiyor ve ben yapı geregi sıkıya gelemeyen bi insanım yalnız kalmak istemiyorum ama karsımdaki insan da beni sıksın istemiyorum ve onceki çocukla acayip kafa dengiydik aynı seylerden hoşlanır aynı seyleri yapardık onu tutkuyla sviyordum resmen ve şimdi bu çocukla o çocugu ister istemez karsılastırıyorum bu yeni çocuk çok sıradan geliyor ve napıcam hiç bilmiyorum eski yalnız sıkıcı hayatımı istemiyorum ama bu cocugun ustume gelmesini de istemiyorum napıcam ben?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Şimdikinden ayrılmaya çalış. İllaki bi yerde kafa dengi birini daha bulabilirsin şüphem yok :) ancak gerçek sevgin o çocukta onu kafandan atman biraz zaman ister ve zorlu bir süre olur :(

herkesin göze alamayacağı bir iş bu :( benim önerim ayrıl ve sevdiğin çocukla konuş :) gerisi sana kalmış :)

0|0
    0|0
    • sevdiğim çocukla olayımız tamamen bitti artık görüşmüyoruz bile ona dönemem.ve bi sorun var sadece bu yeni çocuk değil çıktıgım tüm çocuklarda aynı sorunu yasıyorum sıkıntıya gelemiyorum ...bu berbat bişey :( yorumun için teşekkürler

• rica ederim :) ama gerçekten seveceğin birini bulursun merak etme :)

• Bitmez bitme valla bitmezler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...