Hepımız sevdıgımızden emınız ya sevıldıgımızden

sevmek mi sevilmek mi daha değerlidir diye sormuşlar fuzuliye sevmek cunku..

' sevdiğinden emin olabilirsin ama sevildiğinden asla emin olamazsın' ...demis

bu gerçekten de böyledır ... pekı neden emın olamayız yada emın olan var mı sevıldıgınden

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Karşıdakinin duygularını geçmişini bilemeyiz bize aşık olduğunu sanarız ama unutamadığı kimler vardır kim bilebilir. Hiç bir sevgi karşılıksız değildir ister bir çocuğa, isterseniz sadece hayallerde yaşayan manitaya duyduğunuz sevgi olsun bu, karşılığı size yaşattığı hislerin, bizzat seviyor olmanın güzelliğinin tamamıdır karşılıksız sevmek sev ama sorgulama beni seviyomusun diye sorarak değil yaşayarak anlıyabiliriz bunları..

1|0
    0|0
    • doğru tabıkı kendı sevgımızın askımızın mutluluguda en az sevılmek kadar guzel ama sevılmek de ayrı bısey

• Sevilmek eğer hissediliyorsa güzeldir herkes ruh ikizini bulamıyor bu zamanda mutluluğu ararken yanlış kalplerde olabiliyoruz malesef.

Erkekler Ne Diyor 7

• Zaten doğal olarak belli eder kendini seni sevip sevmeyen. Ancak bunu gizli tutanlar da olabilir bi de işin o boyutu var :(

1|0
    0|0
  • Seversin ve öylece güvenirsin ... Sevildiğinden emin olmakla uğraşmak yerine sevmenin keyfini çıkar, sevecek birini bulmuşsan eğer ...

1|0
    0|0
  • Hz. Mevlana’ya sormuşlar “aşk nedir?” diye. Ben ol ki bilesin! demiş…

1|0
    0|0
  • Önce sevmek sonra sevilmek bence.

1|0
    0|0
  • Ben fuzuliye katılıyorum. Düşünün yatalak olmuş eşine ömür boyu bakan, en ufak isteğinde kendini paralayan birini düşünün sevgiden mi yapıyor yoksa acıdığı için mi ?

0|0
    0|0
  • sevdiğimden hiç emin olamadım fena şekilde ince eler sık dokurum sevildiğimden emindim bir kaç kez bok ettim

0|0
    0|0
  • Hayat zor yeğen,karıncayiyen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben sevildiğimden eminim .Çok kişi değiller ama biliyorumki seviliyorum.Eminim :)

1|0
    0|0
  • sevdiğin insanın karakterni ddüşüncelerni iyi bilince bu soruya cevp verleblr bnce tanıman içinde sadece bna nasıl davrandığı değil diğer insanlara nasıl davrandğıda önmli onlara nasıl davranıor sana nasıl davranıor ayrıca da ben sevildiğimden eminim çok şükür ki sevgiilimin teldeki sesinden bile o an yüz ifadesini mimiklerini birebr söyleyeblecek kdr ve çokda iyi tanıorm b,l,orm karakterini

1|0
    0|0
    • bu soruyu sorarken ben emın olmadıgımdan yada aklımda şüphe olduguından sormadım .. sevıldıgımden bende emınım... bunun tadını bılmeyen aldatılan kandırılan bır suru ınsan var herke s en azından bızım kadar şanslı degıl

• hayırlısı ya biz bu ynden blki şanslıyız ama bilmediğimz başka konulardada şanssız olablrz başkalrı şanslı olablr dengelenmemiz için

• kesınlıkle

• ben sevdigimdende emin degilim ama :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...