Her şeyi herkezi bırakıp gidebileceğiniz bir aşkınız varmı?

Soruyu biraz daha açmak gerekirse eski sevgili olur paltonik aşkınız olur deli gibi ölesiye sevdiğiniz birisi varmı ?

o sizede hadi dese o anki aşkınızı evinizi barkınızı bırakıp giderim dediğiniz biri varmı hayatta?

sonunu düşünmeden hüsranla biteceğini bile bile gidermisiniz onunla uzaklara ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar evinizi barkınızı derken düzeniniz anlamımda sordum oturduğunuz il olsun çalıştığınız iş olsun , yanlış anlattım sanırım yoksa anamızı babamızı neden bırakalım

1|0
28|16

En İyi Kız Görüşü

• tabikide bana :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Belki demesini bekliyorum ...

0|0
    0|0
  • Olsa da yapmam...

0|0
    0|0
  • Çok sevdiğim ve sevildiğim birisi var fakat bu onun için kalkıpta beni büyüten ailemi sevdiklerimi bırakmayı gerektirmez.. Ben ailemin ve sevdiğimin yanımda olduğu bi mutluluğu tercih ederim

0|0
    0|0
  • böyle bişey yaşadım ama annemin ve abimin kararını ezip geçemedim :( .onun için bile bunu yapamadıysam bundan sonra kimse için yapmam

0|0
    0|0
  • olsun mu.

0|0
    0|1
  • hayır öyle birsey yapmam zaten de öyle biri yok

0|0
    0|0
  • gitmem kimseyle yerimden kıpırdayamam Garfield aşkına <3

0|1
    0|0
  • evet var..

0|0
    1|0
  • şuan kimseyi sevmiyorum olsaydı da bırakıp gitmezdim herşeyi.

0|0
    0|0
  • Bir insan değil ama gezme aşkım var benim,bir de bir yere bağlı yaşama nefretim var. O ikisi mevcutken zaten yerleşik hayata geçemiyorum :)

0|0
    0|0
  • şuan ki sevgilim kalk bakkala gidelim dese göbeğimi kaşır otururum birini deli gibi seveceğime inanmıyorum ama şöyle cevap vereceğim atın beni denizlere..

0|0
    0|0
  • Uzaklara giderim ama biri için değil.

'' Ne zaman bu şehirden kaçıp gitme isteği gelse, Bir köşeye oturup geçmesini bekliyorum. Gidersem dönmem çünkü biliyorum. "

0|0
    0|0
  • BENİ DOĞURAN ANAYI BİR EL KIZI YADA EL OĞLU İÇİN TERK ETMEM!

GİTMEM. GERİDEKİLERİ ÜZMEM

0|0
    2|0
  • Senin var mı :)

0|0
    0|0
  • sanirim evet

0|0
    0|0
  • evet var. o olmadan hayat cok daha cekilmez olurdu sanirim.

0|0
    0|0
  • Gitmem abiii

0|0
    0|0
  • bana

0|0
    0|0
  • herkez değil herkes

0|0
    0|0
  • var. giderim.

0|0
    0|0
  • olur var da :)

0|0
    0|0
  • olmadı olmazda artık

0|0
    0|0
  • Yok bu gidişle olmayacakta sanırım.

0|0
    0|0
  • ne bir sevenim var nede seven bir kalbim ..

0|0
    0|0
  • annem bi yakalarsa beni rendeler anladın mı anlıyo musun bana böyle sorularla gelme :)

0|0
    0|0
  • birisi için tüm aileyi evi barkı bırakmak çok saçma bence :)

0|0
    0|0
  • Tabiki yok seven insan bunu istemez istersede kendi gider

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Düşündüm de yok.. Eskiden vardı belki.

Süvarim'in kurduğu hayale benzer bir hayalim var. Benimki deniz kenarında bir kayalık üstüne oturmuş, o kayalığın dibi de içe doğru oyularak küçük tekneme korunak yapılmış bir mekan. Çizimlerini falan bile yaptım. Oturdum hesabı da çıkardım baktım olacak iş değil şimdilik..

0|0
    0|0
  • Belki İnanmıycaksın Ama Wardı Herşeyi Bırakıp Gidemedik Birlikte Ama O Beni Bırakınca Ben Herşeyi Bırakıp Kocaeli'den Muğlaya Gittim Unutmak İçin 4 Ay Tam 720 Km

0|0
    0|0
  • o kişi seni bekliyor olabilir ama bundan seninde haberin yok arada kısmet varsa herkessin dili tutulur ve hiç kimse yok diyemez bu allah'ın emri bnim sevdigim vardı herkes karsı cıktı aiylemi terk ettim aiylemi uyardım onu sizin yuzunuzden kaybederssem sizde bni kaybederssiniz ve kaybettim aiylemde bni kaybetti su an aiylemden cok uzaktayım ve 4senedir konusmuyoruz arada annedir uzulmessin die ararım bu sorunun asıl cvbı su (NERDE MUTLUYSSAN ORAYA GİDECEKSSİN)

0|0
    0|0
  • Şöyle bir evim olsun, kimse olmasın. Her şeyden ve HERKES'ten uzakta burada yaşamak isterdim :( link

Bu arada büyük harfle yazmamın sebebini anladın mı ? :)

0|0
    0|0
    • ben o işi inada bindirdim birazcık böyle devam edeceğim:D

• Günümüzde böyle bir yaşam en büyük lüks farkındasındır sanırım.. :)

Sana özel mülkiyeti sende olan genişçe bir arazi.. Gördüğüm kadarıyla kuyu var demek ki sondajla sağlam su çıkarılabilen tarıma uygun olan, bitki örtüsüne bakarsak sulak bir yere yakın bir arazi bu. Örme taş işçiliği ve doğa koşullarına uygun kalitede ahşaptan yapılmış bir yapı. Araba yolu, çitler vs. vs. Ara ki bulasın..

• Bana bunu yapmam için güven verebilecek kız tanımıyorum. Prensib meselesi..

0|0
    0|0
  • bazen cok zor soruyorsun be üstad

0|0
    0|0
  • gidersem kendim için giderim.birisi için gitmem.

0|0
    0|0
  • Paran Varsa Range Rover Paran Yoksa Game Over

Anladin Degilmi Yani Gidelim Gitmesinede para Yokken Napcaz Kusup Yeniden Mi Yiyicez Para Varsa Okey Adamim .d

0|0
    0|0
  • Yok olmadı

0|0
    0|0
  • var

0|0
    0|0
  • insallah berabere biterr

0|0
    0|0
  • onalr hikayerlede olurr