Araya giren bu cadıların niyeti ne?

Sevgilimin kankası (kız)çok yakınlar sevgilimim iyi gnnde kötü gününde hep yanında olmuş ksrdesi gibi ailesi falan da tanıyo ama ben bu durumdan rhatsz olyrm sevgilime çok yakın davranıyo kızla bir kaç kere face de konuştuk sonra aramız bozuldu artk konuşmuyorz şmdi bu kız face ye sevgilimle fotolarını atmış ve bana gizlemiş neden bana gizlrdi diye sordum sevgilime aramız bozulmasn diyedir dedi kesip attı bu kızın amacı ne bilmyrm niye bana gizliyozaten sınır olyrm bu.olay iyice sinirlerimi bozdu

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• bu kızın yaptıgı resmen terbiyeszlik ve büyük şüphe çekmiş bu çocukca davranısıyla. ben senin yerinde olsam ağırdan satarım kendimi. evet seviyosun bu belli madem böyle cadı bir arkadası var sonuçlarına katlansın! arasın açma. mesaj atsın geri dönme bırak çıldırsın azcık ben ne yaptım ki desin? kendi kendini yiyip bitirsin sevgilin. kusurabkma ama sevgilinde suçlu yani bu durumda o arkdasının agzını kapatması gerekir. bence kızın sevgiline ilgisi var ve kıskanç. eğer sevgilini kaybetmek istemiyorsan; hodri meydan! savaşıcaksın. sevgilini öyle bir haddeye getireceksin ki o da onunla arakdaslıgını kesecek yoksa sana huzur olmaz demedi deme. valla çok sinirlendim şimdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ya zaten adı ustunde kanka olmada zaten sevgili olurlarda aralarında öyle sey olsa tabiki ikinizde kız olunca e biraz kıskançlık olucaktır

0|0
    0|0
  • seni aldatıyor mayk

0|0
    1|0
  • siz dahi birbirinizin aklından geçeni anlamıyorsunuz birbirinizle anlaşamıyorsunuz ki biz erkekler nasıl anlayalım sizleri

0|0
    0|0
    • Biz birbirimizk her konuda da anlyrz sadece tek sorunumuz bu yaptigi davransta hos bir davranis degil o yuzden sinir olmam gayet normal bunun anlamamakla bi alakasi yok

• Kadinlarn kizmasini gerektircek bir sey yapmazsaniz size bagli o

• hımmm iyide böyle bir ihtimal yok ki :)

• yaptığı saygısızlık bence. kendini yedirme ona ayağını denk alsın bence.

0|0
    0|0
  • Kıskanç kız başınıza ne gelirse hemcinslerinizden gelir, korkacaksan sevgilinin yapacaklarından değil hemcinsinin yapacaklarından kork :)

0|0
    0|0
  • Uzak durmalarını sağlaaaaa,güven olmaaaz

0|0
    0|0
  • Terbıyesızlıkk

0|0
    0|0
  • kusura bakma da senden önce o vardı senden sonra da o olacak, sonuçta dostu, kısaca sen onu niye kıskanıyorsun ;)

0|0
    0|0
    • Ben onu kiskanmyrm ayrica benden once o falan yoktu biz tanstktan snra tanstilar ben sevgilimi ondan iyi taniyorm onu da kiskanmyrm ayrica

Kızlar Ne Diyor 7

• ben de gıcık oldum kıza şu an aralarını boz kızın açığını yakala

0|0
    0|0
  • o kaç yıllık arkadaşı yakın davanır böyle giderse kaybeden sen olursun

0|0
    0|0
    • Biz 4 yildir birlikteyz onlar da hemen hemen ayni ama brnden sonra tanidi onu ben sevgilimi ondan once tanidim aramizda ayriliklar falan oldu bunlar o ara samimi oldular

• işte o dost olmuş bence çok şikayet etme senden daha rahat görüşüyor onla etkilemesi zor olmaz

• aslında bunda bişey yok

0|0
    0|0
  • Kız tam dayaklık.

0|0
    0|0
  • o uzun zamandır arkadaşıysa fazla takma derim ben.

0|0
    0|0
  • Hemen kötü düşünme.

0|0
    0|0
  • var böyle tipler... benimde başımdaydı hiçç sallamadım.

sakın kıskanma :) engelleme olayı sen delirme diye yapmış ama şu var ne kadar samimi olursanız olun sana saygısızlık.

bunlar sonra ne oluyor biliyor musun eğer evlenirsen yok olup gidiyorlar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...