Neden Aynısınız ....?

Arkadaşlar mübarek bir gün ve gece yaşayacağız. Halen bunun farkında olmayıp aynı laçkalıkla "serbest" şeyler soran ve "enteresan"cevaplar sunan arkadaşlar var..Beni tanıyan varsa,en extrem karakter olduğumu blilirler (ki soruş tarzımdan bazılrınız çıkartabilir) yani ben bile bir şeye saygı gösterebiliyosam, sizlerin bu saygısızlığı,sınır tanımazlığı, ANARŞİSTLİĞİ nerden geliyor? en azından dönem dönem özünüze dönüp iki gün adam gibi durmayı beceremezmisiniz?

Güncellemeler:
kimseyi zorlamıyorum,sadece tavsiye sunuorum..burda i..lik yapılacaksa, bunu tam da bugün burda benim yapmam gerekiyo,buna rağmen ben bile azcık durmayı biliyorum..o kadar mı çingenesiniz, o kadar mı görmemişsiniz?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Farkında olmamak var, birde farkında olup kaale almamak var :(

Her koyun kendi bacağından asılır!

0|1
    0|0
    • tamam, kabul hi birimiz çok düzgün insanlar olmayabiliriz.. aramıda gayri müslim bile olabilir, ki onlar daha çok saygı gösteriyo.. 36 saat insan şeyini tutup otursa ölmez.. varsın iki kişi bugün yazmasın bana erotik şeyler kardeşim..

Kızlar Ne Diyor 3

• çok haklısın

0|0
    0|1
    • keşke bi kere haksız oliiim de hepinizi olması gerektiği şekilde göriim sorun diil..

• en extrem adam = GİZLİ Kullanıcı ?

0|0
    0|0
    • başka zaman başka yerde anlatırım..

• kimseyi zorlayamazsn arkadas

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bırak yaa ... bugün müslüm olup yarın içmeye başlayan envai çeşit kadınla yatan adamları biliyoruz biz .. öyle olmaktansa her zaman aynı olmayı tercih eden karakterli insanlarız biz .

0|0
    0|1
    • soruya dikkat edersen zaten, hep öyle olma gibi bi temenni yok canım kardeşim

• yinede eksi puanımı aldım ben gidiyim :) ..

• kel alaka yorum yaptın dostum

• İslamla ilgili önemsenmeyen tek şey bu olsa keşke. Artık nelere razı olduk bak halimize.

0|1
    0|0
Yükleniyor...