Evli kadın sevgilime musallat oldu :(

Sevgilimin çok uzaktan bi akrabasının karısı varmış. Telefonunda ondan gelen mesajları gördüm. 32 yaşında evli ve çocuklu. Sonra buna yazmış ki, seni çok özledim. Kimse senin yerini doldrumadı. Seni unutamadım bir gün bile. İstanbula gelicem beraber camileri gezeriz falan. Sonra kavga çıkarttım. Buda benim yanımda kadını aradı. Ben yokmuşum gibi konuştu. İşte senin yüzünden sevgilimden ayrıldım. Mesajlarını gördüm. Kadın diyo niye silmedin mesajları ben sildim. Aramızda bişey olsa zaten bu zamanda kadar olurdu. Üzüldüm şimdi falan yaptı. Of kayayı yicem. Ne yapsam ?

Güncellemeler:
Ayrıca sevgilim 25 yaşında.

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden kadınla eleman birbirini çok sevip, bir şekilde ayrılmış olabilirler. Saygı göstermek gerek hislerine 2 sinide. Ama kalkıpta gizli gizli buluşup biri sevdiğini, biri kocasını aldatacaksa olayın saygılık maygılık birşeyi kalmaz. Bence olayın gerçek yuzunu öğren amam sakın taraflı bakma olaya. Önce sanki bir sırdaşıymış gibi yanas elemana ve gercekelri anlatsın. zaten aralarında birşey olacağını artık sanmam ama bunda en önemli sınavı eleman veriyor, sağlam bir karekter ve kişiliği var ise bu dediklerim geçerli. Nahyetinde ayrılmışlar ve yeni başlangıçlar yapmışlar. Artık eskinin sadece maziden ibaret olması gerek.

0|0
    0|0
    • bunlar bi sene öncesine kadar konuşuyorlarmış zaten. Ama bu benim ki oan ihtiyar falan diye hisep ediyor. Kadına ilk mesajı bu atmış galiba. Kadın diyoki neden bırakıp gittin beni. Bi daha bırakma falan. Çok mutluyum artık. Falan diyo sadece anne tarafından bi uzaktan akraba evli ve çocuklu olduğu halde 25 yaşındaki bi adam nasıl bunları yazabilir ?

• Al karşına konuş sevdiğin elemanı ve aranızdaki ilişkinin ciddiyetini bilmiyorumama eleman seninle ne kadar ciddi birde onu ölç.Seninle ne düşünyor geleceğe dair yada sen ne düşünüyorsun. Eğer öyle seviyoz arada yiyişiyoz modlarındaysanız ve bir gelecek planlayıp bahsetmiyorsanız zaten salla, burda bizide heder etme derim.

Erkekler Ne Diyor 11

• ne cami gezmesi yahu sevgilinin eski sevgilisi mi yoksa uzak akrabası olsada aralarında birseyler yaşamıs olabilir ve sevgilini unutamamış da olabilir sevgilile otur konuş cok gerekiyorsa tel nosunu değiştirsin evini değiştirsin

0|0
    0|0
  • istanbula gelıp camı gezıp kocasınımı aldatacak. garıp bı ıkıleme olmus

0|0
    0|0
  • camiye dedikleri bi isaret olabilir mesala cami yerine hoteli koy anladın mı yani aslında seni kandırmıs olabilirler o kadının karısıda seni biliodu onun icin cami yazdı sende süphelenme die yani anladın (o-O)

0|0
    0|0
  • Yahu neden yiyorsun "kayayı" Bende aralarında bir şey olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • kaçak et kesiyor

0|0
    0|0
  • waffle yemeye gidiyorum

0|0
    0|0
  • cami gezcekmiş :D

0|0
    0|0
  • duman olmayan yerden ateş çıkmaz.

0|0
    0|0
  • kadın durup dururken öyle birşey yapmaz aralarında birşey geçmiş kesinlikle.

0|0
    0|0
  • sktir et sktr et sktir et

0|0
    0|1
  • Sağlam ayakkabı olmadığı kesin. Gözünle gördüğün şeyi reddedemezsin ne kadar çok sevsen de... O yüzden ilerde sorun yaşamak istemiyorsan ayrıl... Mesajlardaki samimiyet belli, mesajlar durduğuna göre bişey olduğu da belli...

Yinede sen bilirsin. İlerde ceremesini sen çekeceksin sonuçta her hangi bir yanlış yaparsa...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sevgılını takıbe al belkı kadınla ıs bırlıgı yaptılar haberın yok . sen boşverme bu konuyu smdılık kapatmıs gıbı yap ama sureklı gözun sevgılının uzerınde olsun :)))

0|0
    0|0
  • kayayı yeme ama başka bişey ye boşver :) tınlama

0|0
    0|0
  • evli kadinlar kocalariyla mutsuzlarsa erkek avina cikiyolar bu gercek

kesin bisey yapmak amcli camiye gelcek ama o mana gezzelim der sonra otel vss vs

teldede ud yerlerini yoluyolar cok gördüm butur kadin erkek güvenme kimseye sakin ha bak

0|0
    0|0
    • sevgilim demiş ki cami deyince kadın, yok ben evcimen insanım falan. O da demişki eve gelmem lan. Ne demek bu. Kafayı yicektim o mesajları okuyunca

• sevgilin seni seviyorsa disardaki kadinlarda uzak durmali erkektir

bas basa azgin kadinlarla gezerse bise ila olur

evli bir kadin durduk yere biri icin yol gitmez ayni seyi sen yapsan sevgilin kabul edermi

• bu tipler her mekanda işlerini görür, cami muhtemelen aralarındaki bir koddur. birinin evinden veya bir otelden bahsediyorlardır. sen de git buluşmaya görsün gününü ahlaksız cadaloz

• camı mı gezeceklermış çok tuaf ya

0|0
    0|0
  • kadın bi yerden cesaret almasa yazmaz onları..seninkinde suç birazda.

0|0
    0|0
  • sktir et sktr et sktir et

0|0
    0|1
    • kim eksildi ulennn

• he tabi yaninda olda aceb naparsin yürü git abaaaaaaaaaaza

• sktir git

Yükleniyor...