Sevdiğiniz insan sizi nasıl etkiledi yaklaşımı nasıl oldu? Erkekler daha ne yapsın?

gözlerine bakarsın gözlerini kaçırır

sevdiğini gösterirsin havaya sokarsın

kaçan kovalanır dersin ilgisiz olursun

söyle bu erkekler ne yapsın :) sevdiğiniz insan sizi nasıl etkiledi yaklaşımı nasıl oldu...

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• 100% Haklisin, ve ne yazikki bende o kizlarin yaptigini yaptim ve kendi ellerimle onu baskalarina hediye ettim, umursamaz durusumun bedeli :)

0|0
    0|0
    • biz erkekler kaybederiz ama siz kızlar erkeklerden daha çok kaybedersiniz? oysa istedikleriniz bi bakışınızda saklıdır erkeklerde durum tam tersidir...

• o zaman güzel bir soru güzel olmak mı zor çirkin olmak mı?:D

• :D, ikisininde hem avantajlari hmde dezavantajlari var, bu durumuna bagli, ama ben güzel olmayi herzaman tercih ederim.

Kızlar Ne Diyor 6

• henüz kimse etkilemeyi başaramadı.

0|0
    0|0
  • eski sevdiğim gozlerımın ıçıne baktı bende gozlerının ıçıne hep baktım sevgısını gosterdı kaçmadıda kovalamadıda çünkü naz yapmadım pesımden kossun demedım

ferıbotta gormustu bakmıstı ogun oyle kapandı sonra 4 gun sonra tesadufen denk geldık ve hoslandıgını soyledı tanıdık bırbırımızı ve sevgılı olduk sevdıgım adam oldu:)cok zorlanmadı yanı:)

0|0
    0|0
  • bız msn de tanıstk 3 yıldır beraberız yolda carsılastık bı kere o oldu :) ılk yanıma geldıgnde cok havalıydı el kol hareketlerı falan anlamadım bnde ne olduysa ama olmasaydı keske :)

0|0
    0|0
    • :) 18 yaş çok erken :D benim için

• fikirler değişecek ama yine de güzel yaşanıcak bişeyler bırak...

• çok şey var zaten oda yeter sanırım ona...

• Ben onu etkiledim. Seni seviyorum dedim birden bire. Güzel günlerdi... :)

0|0
    0|0
  • Erkeklere çok üzülüyorum. Yazık.

0|0
    0|0
  • ben gittim söyledim seviyorum diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• tam tersini yapacaksin dostum

hoyratca davranacaksin kaba konusacaksin ilgisiz olacaksin o zaman onlar senin pesinden kosarlar

0|0
    0|0
  • bende snn durumundayım kardeş ne yapayım şaşırdım artık keşke tanımaz olaydım onu bu vakite kadar güven veremediysem eğer ona daha ne yapim ne hali varsa görsün bıktırdı beni hayatımdan

0|0
    0|0
Yükleniyor...