Kapat

Sevdiğiniz insan sizi nasıl etkiledi yaklaşımı nasıl oldu? Erkekler daha ne yapsın?

gözlerine bakarsın gözlerini kaçırır

sevdiğini gösterirsin havaya sokarsın

kaçan kovalanır dersin ilgisiz olursun

söyle bu erkekler ne yapsın :) sevdiğiniz insan sizi nasıl etkiledi yaklaşımı nasıl oldu...

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• 100% Haklisin, ve ne yazikki bende o kizlarin yaptigini yaptim ve kendi ellerimle onu baskalarina hediye ettim, umursamaz durusumun bedeli :)

0|0
    0|0
    • biz erkekler kaybederiz ama siz kızlar erkeklerden daha çok kaybedersiniz? oysa istedikleriniz bi bakışınızda saklıdır erkeklerde durum tam tersidir...

• o zaman güzel bir soru güzel olmak mı zor çirkin olmak mı?:D

• :D, ikisininde hem avantajlari hmde dezavantajlari var, bu durumuna bagli, ama ben güzel olmayi herzaman tercih ederim.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• henüz kimse etkilemeyi başaramadı.

0|0
    0|0
  • eski sevdiğim gozlerımın ıçıne baktı bende gozlerının ıçıne hep baktım sevgısını gosterdı kaçmadıda kovalamadıda çünkü naz yapmadım pesımden kossun demedım

ferıbotta gormustu bakmıstı ogun oyle kapandı sonra 4 gun sonra tesadufen denk geldık ve hoslandıgını soyledı tanıdık bırbırımızı ve sevgılı olduk sevdıgım adam oldu:)cok zorlanmadı yanı:)

0|0
    0|0
  • bız msn de tanıstk 3 yıldır beraberız yolda carsılastık bı kere o oldu :) ılk yanıma geldıgnde cok havalıydı el kol hareketlerı falan anlamadım bnde ne olduysa ama olmasaydı keske :)

0|0
    0|0
    • :) 18 yaş çok erken :D benim için

• fikirler değişecek ama yine de güzel yaşanıcak bişeyler bırak...

• çok şey var zaten oda yeter sanırım ona...

• Ben onu etkiledim. Seni seviyorum dedim birden bire. Güzel günlerdi... :)

0|0
    0|0
  • Erkeklere çok üzülüyorum. Yazık.

0|0
    0|0
  • ben gittim söyledim seviyorum diye

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• tam tersini yapacaksin dostum

hoyratca davranacaksin kaba konusacaksin ilgisiz olacaksin o zaman onlar senin pesinden kosarlar

0|0
    0|0
  • bende snn durumundayım kardeş ne yapayım şaşırdım artık keşke tanımaz olaydım onu bu vakite kadar güven veremediysem eğer ona daha ne yapim ne hali varsa görsün bıktırdı beni hayatımdan

0|0
    0|0
Yükleniyor...