Boy 167 kilo 68 nasıl zayıflayabilirim :( ?

dediğim gibi kilom 68 ama zayıflayamıyorum göbek var üst bacak çok kalın ve vucudum fit değil sarkık gibi. spor yapma imkanım yok yemekte kendimi kısmaya çalışıyorum ama olmuyor. lütfen dalga geçmeden seviyeli yorumlarda bulunun

0|1
5|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Günde en az iki litre su iç, bir bardak yeşil çay ve yeşil kahve iç, sabah kahvaltıda ballı tarçınlı sütlü yulaf biraz salatalık domates bir iki zeytin bir parça peynir ve iki haşlanmış yumurta yiyebilirsiniz hem tok tutar hem kilo yapmaz hem de enerji verir, sonra öğle yemeklerinde meyve ya da salata tüketmeye çalış, akşam yemeğinde az yağlı makarna, et, balık tüketebilirsin. Ve en önemli olan şey her şeyi ye ama az az ye. Mesela beyaz ekmek asla yeme, genel olarak ekmek yeme. Ama mesela sabah kahvaltısında bir kaç dilim kepek ya da tam buğday ekmeği falan yiyebilirsin. Mesela gideceğin yer yakınsa araba kullanma. Her yere yürüyerek gitmeye çalış. Sonra bir kaç direk önce in yine yürü. Mesela bir ev işi yaparken, yürürken, hareket ederken karın ve kalça kaslarını sık, sonra abur cuburu hayatından çıkar, haftada en fazla bir çikolata tüketebilirsin o da tablet ve bitter. Onu parçala her gün bir parça ye mesela. Sabahları aç karnına kefir ya da ayran iç. Mesela otururken bileklerin ve bacakların için ayaklarını yukarı ve aşağıya esnet. Sonra asansör değil merdiven kullan. Önüne gelen her fırsatta hareket etmeye çalış. Spora emin ol herkesin fırsatı vardır kendine zaman ayırmaya çalış. Yapabilirsen pilates ya da yoga yap illa fitnessa gitmek zorunda değilsin. Mesela ben ilk önce yogayla başlayıp yavaşca pilatese geçmeyi çok seviyorum. Sonra gece yatmadan önce 3 yemek kaşığı az yağlı yoğurda 1 çay kaşığı kimyon, kimyon yoksa pul biber koy bir limonun yarısını sık, karıştır gece uyumadan yarım saat önce ye. Ve akşam 7'de tüm yeme içme işini bitir o yoğurt kürünü bir tek yatmadan yarım saat önce yiyebilirsin. Ama miden hassassa tavsiye etmem. Aklıma sadece bunlar geldi umarım işine yayar. Ama her şeyin başı kendini sevmek. Eğer sen bu halimle seviyorum ve kendimi daha iyi görmek istiyorum diyebilirsen emin ol psikolojinde değişir daha çabuk kilo da verirsin. Ve sakın insanların dedikleriyle ilgilenme. Bende bunları yapıyorum ve gayet fit bir vücudum var. Darısı seninde başına

1|0
    0|0
    • Bir de şekersiz türk kahvesini sabah sade sodayıda akşam iç üst üste içersen kalp çarpıntısı yapar. Ve birde sebzelerin önemini unutmuşum. Maydanoz suyu içebilirsin kaynatıp, hafif başlayıp brokoli yiyebilir. Her türlü sebze ye ya. Ama mesela sebze çok yiyip meyvede ayni diyip fazla kacirma. Çünkü meyvelerde çok seker var. Onu öğlen yemeye calis salatadan sonra. Mesela bir elma falan ye. Diğer gün çilek. Başka gün bir portakal falan.

• teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Spor yapmaya neden imkanin yok? En azindan cikip yuruyus kosu yapabilirsin. Cok uzaga gitmiyorsan araba yerine yurumeyi tercih etmek bile bir nevi spor olur. Aliskanlik edinirsen hafif ama duzenli bir spor. Sirf yuruyus olsun diye her gun yarim saatlik yolu gidip geliyorum ben

1|0
    0|0
  • Uygun bir diet yapmalısınız şeker ve karbonhidratta uzak durmalısın spora gidemiyosan her gün koşu yapmalısınız kardiyo bu şekilde verim alirsin

1|0
    0|0
  • Bende kilo almak istiyorum :D Senin yapacagın sey ac karnına bol bol su içmek sıcak içecekler içmek ve kayısı suyu ekmege hiç dokunma bile makarna pilav falan yeme sıvı yemek tüket şekerdende uzak dur :)

1|0
    0|0
  • Koş dombili koş.

0|0
    1|0
  • yürüyüş yapmayı denesen

1|0
    0|0
  • Az yemeyi ogrenmelisin akşamları az te gece abur cubur, meyve yeme

1|0
    0|0
  • Sarkik derken nasil yanii

0|0
    0|0
  • Iyide yemeginj. Kismadan olmaz bu is sporda yapmiyosun

0|0
    0|0
  • Bence zayıflama tam kivamindasin balık etli oh

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şekeri tamamen kes mayi kahveyi şekersiz iç ekmeği azalt günde sadece 2dilim ye aralarda meyve veya yoğurt ben yoğurdun içine aci toz biber ve limon sıkaesk yiyordum sabah aç karnına ılık limonlu su günde 1fincan turk kahvesi şekersiz 1sade soda ve akşamlari yeşil çay abur cuburu kes hazir meyve suyu falan içme ama mutlakayurumen lazim 18kilo verdim bu şekilde

1|0
    0|0
  • sabah aç karna yürüyüş yap, ekmeği azalt, akşam yemeğini az ye

1|0
    0|0
  • yoğurt kürü streç film😉

0|0
    0|0
  • Düzenli spor yap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...