Converse kokusu, çözümü?

bugün bikaç saatliğine dışarı çıktım eve geldiğimde yine aynı problem bu ayakkabıları çok sevmeme rağmen fazla koku yapıyor ve ayağı terletiyor. Kız kardeşimde de aynı olay var ama o akşama kadar okulda olduğu için normal, bende var bi anormallik. Böyle problemi olan var mı, kızlar çözümü nedir?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• ikisininde içine 1 yemek kaşığı karbonat dök ama ayak ucu kısmına kadar her tarafına yay, 1 gece balkonda beklesin (tabi yağmur yağmıyorsa, içeri de konabilir) ertesi gün ters çevir içindeki karbonatlar iyice dökülsün.. bütün kokuyu alıyor belki ayakkabının içinde biraz karbonat kalabilir ama bu hiç sorun olmuyor ve rahatsız etmiyor. ben kendi converselerime denedim kesin çözüm ;) bir süre sonra koku yine olursa yine aynı işlemi uygula.

1|0
    0|0
    • hmm anladım canım nerden buldun bunu:)) kızkardeşime de söyledim ama bana fayda etmez diyo akşama kadar giydiği için:)

• ne demek :) sonucu yazarsan sevinirim :)

• tabiki yazarım canım:))

Erkekler Ne Diyor 8

• antibakteriyel spraylardan kullanırsan koku yapmaz, ayrıca kullanmadığın zmana havalandır

0|0
    0|0
  • Converse ayakkabıları bu sebepten sevmiyorum ve giymiyorum çok kötü kokuya sebep oluyor .

0|0
    0|0
  • nickini hateconverse yap

2|0
    0|0
  • benim pumadan var koku sorunu hiç yaşamadım bi dahaki yaza tavsiye edebilirim.(ort fiyat 100)

0|0
    0|0
  • buzdolabında sakla..

0|1
    0|0
  • Antibakteriyel çoraplar kullanın tanesi 4 veya 5 lira ( erkekler için ) bayanlar için bilmiyorum ama mutlaka vardır. Öyle ucuz çoraplar kullanıldığında yapar. Tavsiyem kesinlikle Antibakteriyel Bambu çoraplar kullanın, Çözersiniz probleminizi...

0|0
    0|0
  • Ayakkabı spreyleri var bir dene istersen.

0|0
    0|0
  • Tavsiyemdir;

Maden suyu ile yıkayın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• spreyler var özel bunlarla ilgili birde pudra kullanmalısın.

0|0
    0|0
  • Valla hic converse bahane bulma koku yapiyor diye.

Onca yildir kullaniyorum hic ayagimdan cikmadan 1 gun boyunca durdurlar.

Cikardigim da kokuda eser yoktu.

Bence senin ayaklarin koku yapiyor.

0|2
    1|0
  • noconverse.. hic sevmiyorum conversleri:) ama ayak kokusu icin spray var ondan al ozaman hem conversin icine SIK hemde ayaklarina

0|0
    0|0
  • ben yaşamadım böyle bir sorun?

0|0
    0|0
  • ben yaşadım ya feci koku yapıyo o converseler yarım saat giysem yetiyo

0|0
    0|0
  • arada bir converse giymeye ara verip başka ayakkabı dene konverside havalandır.

0|0
    0|0
  • Converse giymeyiver sende. Başka ayakkabılardan giyin koku yapmaz.

0|0
    0|0
  • anti converse...

0|0
    0|0
Yükleniyor...