Telefonda nefes nefese!!!

Erkek arkadaşımla telefonda konuşurken abuk sabuk konuşup konuyu açıklığa saçıklığa getirdiğini farkettim ve "çok sıkıcısın, bunalttın beni baydım" dedim anlasın diye.

Buna rağmen devam etti ısrarına telefonda nefes sesleri falan yapıyordu, iyice asabım bozuldu ne yapmaya çalıştı sizce?

En son "bi şey diyecektim ama unuttum" dedi, "alzheimerlı mısın sen, tabi unuturusun aklın başka yerlere çalışıyor" dedim yüzüme kapattı aniden :(

Şimdi ne yapmalıyım?

0|0
15|21

En İyi Kız Görüşü

• az önce oda başlık açmış burdan mı tanıştınız anlamadım ama bence güzelce konuşun anlaın yanlış anlama var ortada.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• ahanda linki :D kizlarsoruyor.com/Flort-Sorulari/386504-sevdigim-kiz-bana-telefonda-cok-sikicisin-baydin.html

0|0
    0|0
  • ahahahahah adamı yanlış zamanda aramışsın. erkek arkadaşın az önce buralarda ben ne halt etcem kız arkadaşım bana "beni baydın dedi" diye paylaşımda bulundu bi araştır istersen. iyi güldüm ha :)

0|0
    0|0
  • link

kendine sor.

1|0
    0|0
  • cocugun cinsel duyguları kabarmış anla

0|0
    0|0
  • Şaka mısınız ya aşşağıda da aynı soruyu bir erkek sormuş bana alzheimerlı dedi falan demiş:S

0|0
    0|0
    • artık çift çalışılıyor demek ki

• Ben de anlamadım ki amaçları ne acaba:S ya da aynı sitedeler haberleri yok herhal:D

• aslında senden beklentisi sevgi aşk felan değil bunun gibi yüzlercesini görüyoruz.

nefesini sana hissettirmesi algını farklı yöne kaydırmak ve senin davranışını izlemek

0|0
    0|0
  • bırak o sapkını hala soruyomusun delikanlı adam sevdiğinin rahatsız olduğu birşeyi ısrarla yaparmı.. amacı belli onun bence sende biran önce bu olaya uyan..

0|0
    0|0
  • sil gitsin seviyesizi

0|0
    0|0
  • fena trolsün

1|0
    0|0
  • kudurmuş kudurmuş

0|0
    0|0
  • evet olabilir bunlar normal şeyler

0|1
    0|0
  • Siz aşkınızı burdan mı yasıyorsunuz hahahahah oda burda kız hahahha

link

0|0
    0|0
  • çocuk senle konuşurken bi taraftan boş durmayıp asılıyordu sanırım:)) şansın varsa hayal ettiği sensindir:))

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın bir yandan günlük sporunu yaparken bir yandanda senle muhabbet etmiş.Büyük bir ihtimallede şınav çekiyodu kendisi

0|0
    0|0
  • Niyeti belli, sana tavsiyem pek yalnız kalma onunlar. Sonu hüsran ile bitebilir. :D

0|0
    0|0
  • Tavrını koy yada ayrıl başına iş açıcaktır

0|0
    0|0
  • Aklısıra tahrik olmmaya çalişmiş...

0|0
    0|0
  • hemen kötüye yormamak lazım bence. çok efendi bir adamdır belki biz bilemeyiz ki.

0|0
    0|0
  • sevgilin bu aralar baya abaza kalmış.ya verip kurtulcan yada bilmiyom

0|0
    0|0
  • belki eylence olsun diye öyle yapmıştır. eylenceli biri mi normalde

0|0
    0|0
  • adam azman.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Demin sordu , çok üzülmüş ama hiç bunları yaptığını söylemedi ...

0|0
    0|0
  • Şaka mısınız siz ya.

0|0
    0|0
  • oldu o zamannn

0|0
    0|0
  • Boşalmış :O Rahatlayınca da telefonu kapamış.

1|1
    0|0
  • sizin birbirinizden haberiniz var mı? aynı sitede paylaşım yapıyorsunuz e bide yorum yapaydınız karşılıklı biz aradan çekilirdik yeterki siz anlaşın:))

0|0
    0|0
  • azmış adam - ver kurtul veya kaç kurtul.

0|0
    0|0
  • :D bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu aşşağıdaki sorunun muhatabı senmisin :))

0|0
    0|0
  • Sktr et napacan.

0|0
    0|0
  • az önce aynı konuyu açanla sevgili olma ihtimaliniz var mı acaba :D

0|0
    0|0
  • Demin bu konuyu bir erkek açtı yanı şeyleri yazmışsınız olayınız nedir anlamadım.Ks hodri meydan mı.

0|0
    0|0
  • Sizin iliskiniz beni baydi la :/ trollunuze tukurem.

Agliyor o şu an hem ezik :/

0|0
    0|1
  • trollüğü bırak , yeter.

0|0
    0|0
  • bu çocuk seni takip ediyoo heee aynı soruyu oda sormuş :D

0|0
    0|0
  • 3 sebebı var

1. bi yerden geldi nefes nefese olblr

2.senı sınır etmek ıcın yapıor olabilir

3.sesınden tahrık oluyordur bısıler yapıyordur ..

0|1
    0|0
Yükleniyor...