Sevdiğim kız bana telefonda "Çok sıkıcısın, baydın beni, yaşam enerjimi aldın" dedi :(( Ne yapmalıyım?

Sevdiğim kız bana telefonda "Çok sıkıcısın, baydın beni, yaşam enerjimi aldın" dedi.

Tamam, telefonda uzun konuşmayı pek sevmem, bu yansımış olabilir ona da ama sizce böyle demesi normal mi?

Ayrıca birşey söyleyecektim unutmuşum... İnsanlık hali...

"Birşey diyecektim de unuttum şimdi" deyince de "Alzheimer hastası mısın bu yaşta?" dedi. :((

Çok moralim bozuldu, şu an ağlamak üzereyim.

Lütfen yardım edin, ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Tekrar aradım açmadı.

Mesaj attım, dedim canın sıkkındı heralde bende canını sıktıysam özür dilerim, canını sıkmak, baymak istememiştim dedim.

Epey oldu cevap vermedi bir daha atcam şimdi
en sonunda 15 kadar mesaj attım cevap gelmeyince az önce aradım. Kırdın beni falan dedi ben de bilmeden oldu dedim, özür diledim,isteyerek asla yapmam dedim. Sonunda barıştık. Şu an eskisi gibiyiz

Cevap veren, yardımcı olan herkese teşekkürler

0|0
30|13

En İyi Kız Görüşü

• Bu kız için deymez kendini üzmeğe bence. sana ne hakaredler edmiş baksana! eyleniyor seninle rezmen.

0|1
    0|0
    • bente aynısını düşündümdü. dahada aramaycam aramassa

Kızlar Ne Diyor 29

• bana çok saf gibisin geldi kızda braz fazla atarlı sen sesini çıkartmazsan her dediğine, böyle olur baydıysam al voltanı dyebilirsn yada braz maço davran bak gör nasıl hizaya geliyo

0|2
    0|0
    • belki canı bişiye sıkılmıştı peşin hüküm vermiyim diyom

• seni hınzır seni naptın kıza burda saf ayağına yatıyosun bak kız öyle demiyo?

• bişi yapmadım naapmışım

• Mala bak lan diyip kapasaydın.

Agzını burnunu dagıtrım senin ! sen niye aglıcak gibi oluyon

postala şunu

0|2
    0|0
  • ne mi yap agla walla cok agir konusmus sen bu kiza cok deger weriyorsun ama sen onun pek umrunda değil gibisin yada anlik bi ofkeydi :-P

0|1
    0|0
    • banada öyle geldi herkezle böyle konuşan biriside değil, yanlız bana böyle galiba

• belkide sana nazi geciyor olabilir hepten kotu dusunme derim

• işte bende onu dedim. siz anladınız beni

• Sinirli bir anına denk gelmişsindir , bekle bakalım az ,sakinleşsin yine bir arar sorarsın bir şey olmamış gibi bir sorun varsa söyler zaten , üzülme şimdi hemen ...

0|0
    0|0
    • bence siz anlyorsunuz bu işlerden. en yapıcı yorumu siz yapmışsınız. sizi ekleyebilirmiyim

• ya o yannış anlamış. napıyorsun dedi? ben de işteyim dedim. yoğun mu satışlar dedi. bende bu aralar şişme bebek yoğun gidiyor dedim. erotik şapta satışçıyım ben.

nefes nefeseye gelince de o sıra yeni mallar gelmişti onları taşımıştım ondan ona öyle gelmiştir

• Şaka mısınız siz ya.

0|1
    0|0
  • kız arkadasında aynı soruyu sormus ahahahaha :DDD

0|1
    0|0
  • ya bırak onu onu bildiğin kro kusura bakmada.

0|1
    0|0
  • Naptin kiza ya:D

0|1
    0|0
  • konusma tarzını değiştir ozamn aktif ol konularda hep aynı şeylerı konusuorsan kelımeleri flan cok klişeleşmiş tavırlardasın marjinal ol birazzz

0|1
    0|0
    • marjinel olmak için ne yapmalıyım

• baymışsın madem arama bir daha-- çok istiyorsa kendi arasın.

0|1
    0|0
    • o aramadan aramasam mı diyorum ama az önce mesaj attım özür diledim

• bıraz önce bi kızda aynı seyi yazmıs sanırım sevgilin burda :D

0|1
    0|0
  • Seni ezik olarak goruyor, ayril gitsin.

Kaldi ki aglamak uzere olduguna gore haksiz sayilmaz.

0|2
    0|0
    • esik deyilim otuz yaşında adamım işim gücüm var

• Ağır hakaret var burda.

0|1
    0|0
    • yani bana çok ağır gelmedi ama işte herkezlede böyle konuşmuyor

• çok kötü :S

0|1
    0|0
  • Haketmişsin sende kusura bakmada kızcağız yazdı az önce yazık ya :D

0|1
    0|0
  • Şimdi çok merakediyorum olacakları nihahahha

0|1
    0|0
  • Bir kez dese neysede hasta mısın falan demiş çok ileriye gitmiş haddini bildir gizli!

0|1
    0|0
    • nasıl bildirebilirim. içimden de gelmiyor belki gerçekten çok sıkıcı konuşmuşumdur bilemedim şimdi. çünkü siz bilmessiniz melek gibidir aslında

• biraz sorunlu evet. çok yiyor mesela obur biras

• onun dışında sorunları var mı bu aralar

• Yol ver gitsin yahu..bu kadar soze ragmen hala ne yapmalıyım diyorsun ilginc..

0|1
    0|0
  • resmen dalga geçmiş .s

0|1
    0|0
    • bence öyle deyil belki canı bişiye sıkılmıştı

• yok ama ne söylesem ya gülüyor ya kırılıyor

• psikolojik sorunları olabilir yada regl dönemindedir büyük ihtimal :D

• aman varmı hala bu tıpler::D

0|1
    0|0
    • var işte halbuki ben onu ne kadar seviyorum, herkeze karşı böyle değilimdir

• sana döt muamelesi yapıyor ayrıl o kızdan.

0|1
    0|0
  • Bitir gitsin.Değmez.

0|1
    0|0
    • bence deyer. o herşeyin en iyisine layık normalde bugün belki canı sıkındı bilemedim

• Kategoriyi ''Ayrılık'' a kaydırma vakti.

0|1
    0|0
    • ayrılmak istemiyorum ben çok güzel gülüyor

• Sen ona bise mi yaptinda yasam enerjimi aldin dior..yoksa cokmu simarttinda bunu diyebilior..

Simarttiysan cok bosver kizi ne hali varsa gorsun..yok eger hatan varsa bu hatani duzeltmeye calis..

Bi insan sevgilisine yasama hevesimsin demeli..seninki cok bencil biri..madem ole dior..neden halen seninle..neden halen konusuor..silahmi tututuon basina..madem ole cekip gitsin..kolaydir kendi enerjisi gidince karsindakine suc aramak

0|0
    0|0
  • en iğrendiğim tip...yaşam enerjisine sahip çıksın o zaman.:/ ona bir ders ver.her insan bunu söylediği kişinin üzüleceğini bilir.kendinden mahrum bırak azcık.kıskandırma yoksa kaçar yine yaşam enerjisi...:( :D

0|0
    0|0
    • nasıl kıskandırabilirim. herkezin feysbukta resimlerini beğensem onunkini beğenmesem kıskanırmıki

• hmmmm ayıp olmazmı

• arkadaşım asıl ayıbı o yapmış zaten.

• kız seni ne istiyor ne seviyor

0|0
    0|0
  • ajgdhjsgdjshf kız çok tatlı :D

0|0
    0|0
    • bencede tatlı ama işte niye böyle dedi çok kötü oldum şu an tansiyonum düştü

• Sevdiğin kız mı? Bazı kızlar senin ondan hoşlandığını anlarlar.Bu çok bilinen birşey sıkma canını ve kendini toparla direk konuya gir.

0|1
    0|0
  • üzgünüm ama sevilmiyorsun

0|1
    0|0
    • ama kasap sevdiyi deriyi yere çalar dememişlermi

• de ama sadece kırdın deme hiç hoş değil ben yapsam mutlu olur musun falan de ters cevap verirsede ayrıl

• yahu atma atma daha çok naza çekeçek yapma

Erkekler Ne Diyor 13

• Kardeşim sen bu kızı mızı boşver böle kız arkadaşın olacagına hiç olmasın daha iyi.. Ama bn senn yernde olsam o lafları ona bir bir yedirtirdim..

0|1
    0|0
  • kiz kesmedi bize mi sardin :D

saka bir yana bosver panpa o kizdan sana hayir gelmezmis sen yeni sulara yelken ac

0|1
    0|0
  • Kız bunları söylediyse,ya kendini onun isteği gibi yapacaksın,ya da o kızdan ayrılacaksın.Seçim senin,kızın cevabı açık

0|1
    0|0
  • link

kendine sor.

0|1
    0|0
  • adamım bu kız sana karşı tüm sevgisini, ilgisini, saygısını yitirmiş gibi.

bence soğuk davran, hatta ayrıl. işte o zaman anlarsın senle devam etmek isteyip istemediğini. eğer hiç umursamazsa başka rüzgarlara yelken aç

0|1
    0|0
    • ama seviyorum çok güzel gülüyor

• abi sırf gülüş için bunlar çekilmez.

sen benim dediğimi yap, biraz maço takıl. baktın seni kaybetmekten korkuyor o zaman sen de mücadele et, ama baktın iplemiyor seni bırak gitsin.

• ama bildiyin gibi diyil. dünya bi yana gülüşü bi yana

• bi redbull al hediye et enerjisi yerine gelsin. bence pek umursamıyo bu kız seni bu kadar kolay kırabildiğine göre.

0|1
    0|0
    • herkese karşı böyle deyil. acaba beni çok sevdiiyindenmi

• seni çok sevse kırmamak için elinden geleni yapar diye düşünüyorum.

• Siz aşkınızı burdan mı yasıyorsunuz hahahahah oda burda lan hahahha

link

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Şu kızlara köle olmayın artık

bu lafı söylettiysen tekmeyi bas gitsin

0|1
    0|0
  • koy dötüne tekmeyi be kardeşim...

haketmeyeni sevmeyeceksin

gitsin ne hali varsa görsün.

1|1
    0|0
    • ben de oyle diyorum

• o zmaan Yarabbi şükür demeye devam...

• çok şükür onu karşıma çıkardı evet

• ya paşa o seni arayıp özür dilemeli.

0|1
    0|0
  • Fake lan bu inanmayın:D

0|0
    0|0
  • Aramamalısın.. Onun senı gorup duyabılecegı sekılde baska kızlarla gorusmelısın.

0|1
    0|0
    • feysbuktan olurmu bu dediyini yapsam

• Yoh laaa.. Ben uzun zaman dağda mağra da kaldım... Bilmiyorumm

• şimdi anlaşıldı kızın sözlerinin nedeni :))

Yükleniyor...