Ilk sevdiğinizi düşündüğünüz insanda unutamadıklarınız ?

benim ilk sevdiğimde unutamadığım hep o kahverengi gözleri olmuştur. çokta güzel ve anlamlı bakarlardı belkide onu sevdiğim için güzel görülürdü.. ayrılıktan sonra bile gezerken düünürken anımsarken yatarken bile ansızın geliyor gözleri ve ben ki ondan aylardır habersiz...

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• beni gördüğünde 100 metreden gülümsemeye başlardı,

daha sormadan cevap verirdi birbirimizin içini okurduk.

alışkanlıklarımız kişiliklerimiz zevklerimiz aynıydı. sınıfın bir ucundan öbür ucuna kaşla gözle kopyalaşırdık!..

Gözleri yeşildi, bakabilmek içiin önceden motive olmak gerekiyordu. yoksa bakmaya çekiniyodum gözlerine

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• ilk sevdiğinden daha sadece aylardır habersiz he? ilginç. ilk okuldaydı benim ki. düz kestane rengi saçları vardı. bide aşırı feministti. bacağıma tekme attığını hatırlıyorum. bide bot giymiş o gün. baya acımıştı. başkada pek bişey hatırladığım söylenemez. yaklaşık 12 yıldır ben ondan habersiz... diye bitireyim bari :D

0|0
    0|0
  • bir adımı unutmam.

0|0
    0|0
  • kalın çerçeveli gözlüğü, diş telleri, şirin bir yüzü vardı ama adını bile hatırlamıyorum :( ilkokuldaydık .. .

0|0
    0|0
  • Öyle gerçektende istersen dünyanın öbür ucuna gitsen ırak ondan ailenden haber alamasan dai aklında hep o o olacaktır belliliki sevmiisin kardeşim seni çok ii anlıyorum o yuuzden nasıl ayrılırsan ayrıl buunun bi önemi yok ama ayrıldıktan sonra olmayacağını bile bile ne bileyim yaa değişik kardeşim bi gün geçer inşallah

0|0
    0|0
    • aslında alıstım bu duruma ondan uzak kalmaya onun baskasıyla oldugunu düşünüpte bana geri dönüceğini sanarak duruyorum ama geri dönmüceğimide biliyorum..

• Şehirden taşınmıştı otobüse bindi annesini yanındaydı beni uzaktan gördü arabayı durdu arabadan indi koşarak bana sarıldı ağlayarak gitti. Bir daha da görmedim

0|0
    0|0
  • Ona acı acı dert yanarken onun boşveer diyip yanağını yanağıma dayamasını ve benimle tatlı konuşmasını unutamıyorum.

0|0
    0|0
  • O güzel yüzünü , boynunda ki ve yanaklarında ki doyamadığım kokusunu,çimen yeşili gözlerini unutmak mümkün olmuyor...

0|0
    0|0
  • Unuttum demek bile hatırlamaktır!

0|1
    0|0
  • hımmm valla epey bi sure gecti ama ilk öptügüm kızın titremesini unutamadım sanırım.onun da benmde ilkti ama öyle bişeyki hani avcunda bi kus tutarsın ya aynen oyleydi karsımda

0|0
    0|0
  • Beni bayıltana kadar bişeyler anlatıyordu. o zamanlar bu durumdan çok rahatsız oluyordum,sonraları ah yeniden burda olsa da bana bi dolu lüzumsuz şey anlatsa dedim

0|0
    0|0
  • saçlarının kokusu hala burnumda o kadar güzel ki güzel oldugu kadar çok acı verici.

0|0
    0|0
  • benimde unutamadığım o uzun kirpikler o can alıcı bal rengi gözler son nefesimde bile aklımdan çıkmayacak

0|0
    1|0
  • Kıvırcık saçları.

0|0
    0|0
  • su yeşili gözleri

0|0
    0|0
  • Masumiyet ve tatlı bir ciddiyet

0|0
    0|0
  • Bana kuzu deyişini unutamıyorum masumca öptüm diyişini unutamıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• simsiyah hafif kısık gözleri güldüğü zaman daha da kısılır daha da bir güzel görünürdü güldürmek için yapmadığım şebeklik kalmazdı

0|0
    0|0
  • gül atıp kızları kurtarırdı

0|0
    0|0
  • o kömür karası gözleri hiç çıkmıyor ki aklımdan

0|0
    0|0
  • Telefonu bebeğim diyerek açması,sabahlara kadar onunla telefonla konuşmak,sıcaklığı,küçük gözleriyle bana bakışı..

0|0
    0|0
  • Yeşil-mavi-sarı karışımı tuhaf göz rengi çıkmaz hiç aklımdan,bakışlarıyla her şeyi kontrol edebilecekmiş gibiydi... Kıpkırmızı dudakları vardı,onları da unutmam.

0|0
    0|0
  • gözleri işte. ne görüyorduysam artık.

0|0
    0|0
  • gülüşü çok şirindi ya la

0|0
    0|0
  • gözlük gûneş gózlûgü bagımlsydı ya deli anca gdip paraya kıyıodu bide .d

0|0
    0|0
  • Cok güzel ejderha cizerdi.

0|0
    0|0
  • bakışları içimi yaktı...

0|0
    0|0
  • benim ilk aşkımın yüzü ve teni esmerdi boyu uzundur sonradan aşık olduğum ve beğendiğim insanlar hep ona benzediler

0|0
    0|0
Yükleniyor...