Böyle arkadaşları olan var mı?

Dün salı pazarına gidelim mi? dedim arkadaşa bugün işim var yarın gitsek olur mu? dedi..

Hayır da sarışın felan da değil..

Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim olayına girmeyin sıçrarım haa

Hatun arıza ben napim

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• ahhahaha .))))) değişik bir arkadaş valla bizimdfe sınıftaki arkadaş cumaya gidicem derdi her çarşamba günleri hahah:)

1|0
    0|1
    • bizde de şey vardı?

bişi için nezaman? desek cuma günü salı'dan sonra derlerdi

• gelde çık işin için hangi salı desen cumadan sonra dedi ee bugün pazartesi ama yarın ki salı nolcak felan diye ahh liseli yıllar

• ahaha lisede bazı insanların genelde sorunları oluo lise çağlarında olabilio gibi düşünüyorum amaaaa bu kadarıda fazla ahahah bence o arkadaşın günlerle ilgili sorunu var:))))

Erkekler Ne Diyor 8

• Pazara gelmek itemiyuor işte ne zorluyorsun :)))

1|0
    0|1
    • zorlamadım valla gidelim mi dedim

• Akşama balık yaparız :) Elmalı Turta pardon kusura bakma

• bakın keyfinize gençler

• arkadasının dalgınlıgına gelmiş olablir bi cevap için arkasından böyle dalga geçebiliyosan bence senin arkadaslıgın daha kötü... arkadasım dediğin kişinin burda dedikodusunu yapıyosun

1|0
    1|1
    • yinede +ladım ben hatunu seviyorum çok cici biri olan biten bişi söyledim ben dedikodu sayılmaz

• sayılmaz belki senin düşüncene göre ama ben resmen salak gibi anlıyorum senin anlatısına göre... değildir bence ama öyle anlatmıssın ...

• 1- sen benim arkadaşıma salak diyemezsin..

2- Şaşkınlık o arıza çıkarmaya gerek yok

3- Dedikodu yapıyosam günahı bana sanane

4- yok ol hokuss pokuss

• söz konusu alışveriş olunca;

kızlarda yer ve zaman kavramı olmadıgını bır kez daha anlamıs bulunuyoruz:)

1|0
    0|0
  • aynını ona mı yapsan :((8

1|0
    0|1
  • değerini bil arkadaşının ^_^

1|0
    0|1
  • Ah kuzum seni üzdümü o kötü kız :(

dizime yatır poposuna şaplak atmaya başla hemen

1|0
    0|1
  • :))):):)) süpermiş arkadaşın

1|0
    0|1
  • bu dünyada paranın satın alamayacağı birkaç şeyden birisidir, arkadaşlık, bunu büyütme derim

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Biliyom ben o kızı , sağ kulağı nasıl acıyo bi bilsen ondan sol ayağının üstüne basamıyo , belkim ondan gelememiştir ...

1|0
    0|1
  • Belki carsamba pazarina gitmek istemistir :) istanbulda allahin her günü pazar var yani ;)

1|1
    1|1
  • Bazen birşey yapmamaya odaklanırız ya telefon caldıgında nasıl ekerim onu mantığı da devreye girer ses gelir ama soylenene dikkat etmeyiz ha he evet hayır olmaz gibi saçmalarız ya sende arkadasının o anına denk geldın bence.

1|0
    0|1
  • Boşluğuna denk gelmiştir...

1|0
    0|0
  • Hahahaha iyiymis ya:D

1|0
    0|1
  • çok iyi ya şaka gibi ibret-i alem olsun diye sallandırcan bölelerini kızım ilk okul hocan kim senin bakim derler adama :D

1|0
    1|1
  • Carsamba pazarina gidin :/

1|0
    0|1
    • cuma pzarı var bi de salı pazarı bildiğim du çarşamba pazarınıda öğrenim ben

• :) Güzell...

1|0
    0|1
  • sarışınları neden karıştırdınki şimdi sen:D:DD

1|0
    0|1
Yükleniyor...