Maçı aldık çok şükür :) Neler düşünüyoruz bakalım?

az önce sorumu kaldıran KS ekibine selamlar olsun umarım bu sefer mutlusunuzdur :)

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Bu gece Trabzonspor çok gol kaçırdı. Bizde kaçırdık. Ama maçları golü atanlar kazanıyo. Herkesin itiraz ettiği Denayerin eline gelen top ise çarpma. O mesafeden o hızdaki bir topu göremeyeceğin için kolunu çekmen imkansız orda. Orda kolunu çekmek istese bile çekemez yani pozisyon penaltı değil. Ama onun dışında oynadığımız futbolun sonu pek iyi değil. Tüm önceki maçlarda olduğu gibi Burak ve Umut beceriksizdi. Sinanın topu direkten döndü ama Umuttan daha fazla formayı hak ettiğini gösterdi eğer Hamza anlayabildiyse. Bilal ise kendi söyleyediği gibi defanstan anlamayan sadece ileri oynayabilen bir oyuncu. Kaybettiği toplar başımızı ağrıtır oynamaya devam ederse. 3 puan güzel ama ilerisi için daha fazlası lazım. Eksiklerimiz olduğu bir gerçek.

1|0
    0|0
  • ne maçı?

1|0
    0|0
  • İyi oynamadan tipik beraberlik maçını kazandık şansımızda yanımızdaydı iyi oldu güzel oldu.

1|1
    1|1
  • Cüneyt çakıra teşekür borçlusunuz iyi oynamadan kazandiniz

0|1
    0|1
  • Haketmediğinzi bir maçı aldınız.

0|0
    1|1
  • Oynanan futboldan memnun değildim. Halen cüneyt çakır diyorlar 😂 bunların kuduruşuna hastayım

1|0
    0|0
  • bu maçı nasıl Gs aldı çözemedim ama iyi bir 3 puan

1|0
    0|0
  • daha şimdi geldim işten izleyemedim ama okuduğum kadarıyla şans eseri kazanmışız

1|0
    0|0
  • for ever Galatasaray ❤️💛

1|0
    0|0
  • Pek iyi oynamadan kazandık ama kötü oynarken kazanmak da önemlidir

1|1
    0|0
  • Boyle futbol olmaz olsun keske yenilseydik boyle nereye kadar anani belleyeyim dursun ozbek

1|0
    0|0
  • ucuz yırttınız

1|0
    0|0
  • gsliyim birşey düşünmüyorum atleticoyu yenseydik düşünürdüm

1|0
    0|0
  • Haketmeden kazanmak güzel ki helel cüneyt çakır gibi bir hakem kazandırdıysa helal olsun. Tebrikler cimbom!

0|0
    1|0
  • bir cacik olmaz maci alsa ne olur

0|0
    0|0
  • Cüneyt çakır sağolsun. O penaltıyı verseydi sonuç böyle olmayacaktı.

2. hata mbia değiştir işareti yapmıştı fakat mbia yerine costant ı çıkardı şota hoca ve mbia sakat sakat oynadı.

0|0
    0|0
  • Macî almadînız. Size verdiler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...