Batmangüzeli sorusunu hazırladı ve sordu... Pis Yedili'nin bu bölümünü izlediniz mi?

Şiirsel yönümü kullanmam neden herkezin zoruna gidiyor diye bir soru ortaya koyar batmangüzeli üzgün ve kırgın bir şekilde izletmek istediği video yuda sorunun sonuna bırakır

link

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ronaldo3488 tüm iyi niyetiyle, üyelere yardım etmek için yei sorulanlar'a tıklar.Fakat, o da ne..batmangüzeli yine saçmalamaktadır.Ronaldo3488Qin tepesi atar.İçinden, bildiği tüm küfürleri batman güzeline savurur.Ardından soruda bunu belirtir.Daha sonra, soruda bunu belirttiğini belirtir.Ve yine soruda bunu belirttiğini belirtir.Ve yine, yine...Sonra bu döngünün hep devam edeceğini düşünür ve bırakıp sorudan ayrılır.Ama batmangüzeli'ne şunu söylemkten de kendini alamaz:...

Devamı ikinci kitapta..

1|0
    0|0
    • Batmangüzeli bu hakarete dayanamayip cevabını yapıştırır sanamı soracamlan dümbük diye batman güzeli çok şaşırmış bir şekilde ronaldoyu şutlar

Erkekler Ne Diyor 1

• pis yediliye psikolojimi bozdular diye tazminat açsan köşe olursun sen

0|1
    0|0
    • Pisyedilinin piskolojimin bozduğunun farkında olan batmangüzeli diziye tazminat davasını açarsam diziyi birdaha izleyemeyeceğini düşünüyor batmangüzeli ve budurumun düzelmesi için piskiyatri uzmanına göründüğünü belirtmek ister batmangüzeli

• yazık valla yazık. başka insanların hayatına özenip kendinizi hice saymayın bu kadar. o kadar degersiz olmamalı !

Kızlar Ne Diyor 3

• garip doğrusu batmangüzeli anlamadımgiittiden selamlar

0|0
    0|0
    • Batman güzeli bu güzel doğru konuşan insanlardan çok sevinir ve bu sevincini gülücük işretiyle belirtmek ister :) içini heycan ve korku sarmıştır batmangüzelinin ama yinede mutludur ve bu heycanın güzel insanların cevaplarından geldiğini söylemek ister batmangüzeli

• teşekkür ederim batman güzeli güzel düşünceler güzel konuşmalar için anlamadımgitti şaşkın hemde bu durum karşısında çok şaşkın

• Alışkın değiliz biz böyle şeylere yapma ulan.

0|0
    0|0
  • Sen tam bi k*şarsın,

hatırladınmı bu lafı bana demiştin hemde gözlerim yeşil dedim diye ...

İtinasız Keser ve sap döndürülüp, batmankrosunun ... neyseeehh :)

hadi dehhhhh

0|0
    0|0
    • Batman güzeli çok Üzülür bu lafa ne zaman kaşar dedini öğrenmek ister bunun üzeline batmangüzeli kaşarlıkla ne alakası olduğunu sorar kaşar dediği sayfanın linkini ister batmangüzeli

• Önce Türkçe yi öğren der , gizli ve gider...

• Batmangüzeli aldırmaz bu lafa gizli kullanıcı bil meliki ben kimseye kaşar demedim ve yine gizli kullanıcı bil meliki kaşar insan karşısındakinide kaşar görür ve susar

Yükleniyor...