Trabzonspor 0 Galatasaray 1 maç hakkında ne düşünüyorsunuz?

Beraberlik kokan maçta şansımızında yaver gitmesiyle 3 puanı aldık bu hafta bu 3 puan ilaç gibi geldi Erken Zengin in boş kaleye kaçırdığı pozizyon bana göre maçın kırılma anıydı futbol istediğimiz düzeyde olmasada (Bunda kadronunda kısıtlı ve alternatifsiz oluşunun etkisi var) yinede galibiyet sevindirici siz ne düşünüyorsunuz maç hakkında?

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• Burak aşırı formsuz. Duran toplar ve Sneijder'in ceza sahası dışından golleri haricinde pek gol atamayız

0|3
    0|0
    • Burak formsuz evet işin kötü yanı alternatifide yok ya da Umut var işte..

• Bence umut u forvetten saymayın o sadece çok koşuyor başka birşeyi yok

• Burak onu da yapmıyor :d

En İyi Erkek Görüşü

• Benim anladığım galatasaray lig başında hiç bişey yapmıyo sonradan açılıyo toparlıyo

0|1
    1|0
    • İnş yine öyle olur haftayada Antebi yeneriz inş sanıyorum antepleydi maç astana maçı öncesi iyi bir moral olur çıkışa geçeriz inş diyelim.

• Ya galatasaray bu yıl şampiyon olmaz bence çünkü 4. Yıldızı aldık ya bence beşiktaş fener arasında geçer diye düşünüyorum

• Büyük ihtimal kadroda kısıtlı şuanda ama sonuna kadar mücadele ederiz inş.

Kızlar Ne Diyor 5

• şükürler olsun aldık sonunda üç puanı

0|1
    1|0
  • 3 puan aldık ama kötü oynadık

0|1
    0|1
    • BAzen böyle oynayarakta kazanmasını bilmek gerekiyo bugün onu yaptık daha iyi oynadığımız Mersin ve Osmanlı maçlarını ise kazanamadık.

• Hatırlatma fena oluyorum renktaş

• Sukurler olsun istedigimiz gibi sonuclandi.

0|1
    0|2
  • Zorlu deplasmandan 3 puan çıkardık.

0|1
    0|0
  • keşke o 3 puanı almasaydık şu yonetimde dengeogluda gitseydi
    çok kötü bir oyun oynuyoruz zevksiz anadolu kulublerine boyun egiyoruz
    geçen senede iyi oyun oynaayarak 3 kupayı almadık biz kötüydük Fenerbahçe çok kötüydü birde rize saldırısı etkiledi BJK deneyimsizdi
    sonum hayırlıolsun ama cl de astana'dan dahi şüpheliyim ligi ilk 3'de bitirecegimizi sanmıyoorum

0|2
    0|0
    • Hamzaoğlu konusunda katılmıyorum gizlicim yönetime noluyosa olur.

• Melo durmak istememiş hamzaoglu dedi onu zaten telles çok da önemli degildi carole ondan aşşagı bir oyuncu oldugunu düşünmüyorum

• Benim düşüncem de biri ışte ayni düşüncelere sahibiz

Erkekler Ne Diyor 14

• Trabzonsporlu olarak galatasarayı elimizden kaçırmanın üzüntüsünü yaşıyorum 😭
    Maç bizim hakkımızdı... Aksini iddia eden tarafsız yorum yapamıyor demektir...

O penaltıyı vereydi iyiydi 😢 ama olur öyle hakem hataları... Yapacak bir şey yok... Bir daha olmaz inşallah...

0|5
    0|0
    • Erkan Zengin boş kaleye ataydı iyiydi yorumu daha iyi olurdu bence :) bir 10-15 dakika TS tempo yaptı ama genel olarak tipik beraberlik maçıydı bence.

• O konuya hiç girmek istemiyorum zaten 😄
      Ama yine de o bireysel kazmalığımız diye suç atamıyoruz kimseye 😄 ama sonraki pozisyonda o denayer di galiba... Topa yumruk 👊 atışının gözden kaçmaması lazımdı 👀
      😄 hakeme saydırıp kendimi avuturum biraz 😄

• ben bu sene ilk 5e girersek başarı sayarım çünkü hiçbirşey oynamıyoruz bugünkü maçı izleyemedim işten yeni geldim daha ama yorumlara bakılırsa şansa kazanmışız

0|1
    0|0
  • Trabzona iki sarı, burak'ın düdükten sonra topu stadın dışına atmasına uyarı dahi yok. yasin alkışladı kart yok
    Trabzonun penaltısını vermedi
    Gs ye tebrik dersek Cüneyt çakira double tebrik

0|0
    0|0
    • Çok detaya takılmışın penalto konusunda bencede öyle ama çok yakın mesafe diye düşünmüş olabilir ama ben olsamda veririm hakemde Cünayt Çakır buda ilginç ama okadar pozizyonu kaçırıpta hakem demeyeceksin bence boş kaleye bile kaçtı atamayana attılar işte bir penaltı konusunda eleştiri yapılabilir hakeme.

• Bize yarıycak bu 👿

0|1
    0|0
  • İdaaci bir masteremiz trabzon iy alir demişti 1000 tl atmisti yazik oldu

0|1
    0|0
    • iddaa oynamasaydı yapıcak birşey yok bak bana bırakalı 4.5 sene oldu kafam rahat :D

• Beşiktaşlıyım ama rodriguez ve denayer cidden çok sağlam adamlar

0|1
    0|0
  • Şu umuta şans verdiği kadar sinana verse şimdiye uçmuştu o çocuk.

0|1
    0|0
  • İki tarafta iyiydi bence.. Maçın hakkı beraberlikti..

0|1
    0|0
  • Galatasarayın oynadığı futbol hiç zevk vermiyor bu futbolla nereye kadar gideceğiz

0|2
    0|0
  • Üzüldüm doğrusu bu galibiyet birçok mağlubiyete yol açacak.
    Karaktersiz hamza ve dursun kalacak

0|0
    0|0
    • Dursun konusuna birşey demiyorum ama Hamza hoca hakkında katılamıyorum herşey göründüğü gibi değil onun hatası kendini taraftarın önüne atması yönetime siper olmasıydı.

• Yaaa bıraksana adam futboldan anlamıyor.
      Adam açıklamalarında bile benim hatalarim yüzünden kaybediyoruz diyor şansa kazandık diyor sen Galatasaraysin aloo ne şansı ne saçma şeylerle uğraşıyoruz.
      Podolski inatla oynatır yok gider umut takıntısı başlatır bildigin bu kazma umut takintisi macini hatırlatıyor gidip şampiyon kadroyu bozması oynaması prandelliyi anlatıyor adamın futbol bilgisi yok.
      Atletico maçında adamlar düzenini kurmuş diyor gidiyor gecen seneki burak yasin selçuk 3lusunu bozuyor.
      10 yaşındaki çocuğa kadro kur desen atletico karşısında hakani ön libero oynatmaz bu adam hizli değil topcalma yok ne varda oynatirsin.
      Hıncal ulunc yazilarini oku adam hakli sonuna kadar..

• Her hoca zaman zaman hata yapar Hakan Baltanın Manisada ilk mevkisinin ön libero olduğunu kaç kişi biliyor sonradan sol bek oldu şimdide stoper yani bazı maçlarda denenir denenmez diye birşey yok Umut takıntısıda çok farklı Burağı göndericeklerdi son anda vazgeçtiler sonradan oynatmamaya başladı zaten bu sene bizim kadro kötüye gitti rakipler güçlendi kimsenin elinde sihirli deynek yok ama yinede inş toparlanırız Hamzaoğlununda avukatı değilim Bilic ede aynısı yapıldı onada kaşı çıktım vs vs yeri gelir eleştirimizide yaparız.

• cüneyt çakır iti verdi maçı ama olsun canı saolsun Trabzonsporumun

0|1
    0|0
  • Onur milli takım kalecisi falan değil!

0|0
    1|0
  • Podolski ve Burak takimin hucumda el frenleri artik bu iki oyuncu yedeğe çekilmeli diye düşünüyorum ama yedeğe çeksen kimi oynatacaksin diyede düşünüyorum yani surekli düşünüyoruz Gsde şu an iyi oyun yok

0|1
    0|0
  • ts alır

0|0
    0|0
Yükleniyor...